Darılmalı mıyım?

Konuda bahsi gecen arkadasa mi aldiniz hediyeyi?

Bence arkadaşınızin da kötü niyeti yoktu anladığım kadarıyla onun eşi baskın bir karater ve o sizinle olmak istedi soneasinda eşi sorun etti ve oda kendini geri çekti diye düşünüyorum

Arkadaşınızın yaptığı çok yanlış. Benim eşim olsa benim başımın etini yerdi ve hemen geri dönerdi. Arkadaşınızla aranızdan su sızıyormuş. Size ne gözle baktığı buradaki davranışından belli oluyor. Mesafenizi koyun. Sizinle bir plan yapmak isterse kabul etmeyin, başkasına söz verdim, işim var filan deyin. Böyle biriyle arkadaşlığımı bitirdim ben. Çok da rahatım.

Galiba bende öyle yapacağım,
Çünkü kimsede kalmak gibi bir niyetimiz asla yoktu,
Beraber gitme teklifi de ondan geldi dediğim gibi,2 aile iyi olur madem dedim bende,hepsi bu...
Bence onlarda kalmaktı nıyetınız. Yoksa okadar yolu bıryer bulmadan gıtmez ınsan..
Oda ayıp etmıs ama sızde gıderek malesef yanlıl yapmıssınız

Bence onlarda kalmaktı nıyetınız. Yoksa okadar yolu bıryer bulmadan gıtmez ınsan..
Oda ayıp etmıs ama sızde gıderek malesef yanlıl yapmıssınız
Şaka yapıyorsunuz heralde.
Kimsede kalmam ben minnet etmem.

Bu arkadasinizdan hemen uzaklaşın belliki siz onu çok yakin görüyorsunuz o sizi degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…