daha öncekine kimse yazmadı yardımm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

selinnazto

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2022
134
5
23
arkadasım nişanlısıyla bende erkek arkadasımla sürtündük ( gel git şeklinde oldu bastırmalı) fakat bende iki tarafta iç çamaşırı vardı arkadasımın nisanlısıyla arasında geçen durumda, kızda çamaşır yokmuş erkekte boxer varmış ve ikimizde de boşalma olmadı sadece zevk suyu geldi. cok korkuyoruz size danısmak istedi arkadasım yardımcı olur musunuz ikimizde de gebelik riski var mı (beraber mi yaptın demeyin ayrı zamanlarda gerçekleşti)

Sürtünmeyle olmaz kardeşim ,içine boşalırcasına ki bazı insanlar çocuk için çabalıyor olmuyor bile bazen sizin ki olmaz hiç yani.

Ben ömrümü harcadım hamile kalabilmek için keşke öyle kolay olsaydı. Hamile falan değilsiniz ikinizde rahat olun

Ne diyim ki şimdi ya akıl fikir versin

valla iyi olmuş instagram akımlarından yaparsınız yakın arkadaşıyla aynı anda hamiş olanlar yapıyor çok akım var.

ya 27 yaşındasın birde üreme nasıl olur bilmiyor musun küçükte değilsin ki çocuk nasıl oluyor döllenme nasıl olur onu bir araştır yumurtlama nedir? bu kadar kendini sıkarsan tabii gecikirsin. Millet neler yapıyor hamile kalmak için sürtünerek kalınsa zaten türkiyenin yarısı gayrimeşru doğurmuştu ayrıca anlamıyorum ne var bu kadar sürtünmede ya birşeyler yaşa yada yaşama alev alacaksınız sürtünmeden.

Yahu buraya getirene kadar her şeyi yapıyorsunuz da bir düzgün şekilde içine mi giremiyorsunuz hayır sorsalar hiç ilişki yaşamadım dersiniz bir de

Aunı anda mı sürtüştünüz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…