daha öncekine kimse yazmadı yardımm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha oncekine kimse yazmadi mi? Takintili olma haricinde var olanlari da mi unutuyorsunuz??

Bahsettiginiz sekilde asla ama asla gebe kalamazsiniz, lutfen artik salin bizi ve cinsel organlarinizi.

Bana gayet olabilecek bir şey gibi geldi. Sürtünmeden hamile kalan çok duydum bir kan ver doktora test yaptır. Ayrıca ben senin yaşına inanmıyorum yalan söylüyorsun o konuda tepki çekmemek için.

Kim diyor bunu Allah aşkına? Böyle hamile kalan varsa alnından öpücem😂😂
Buyrun öpün 👩🤰
Üstümde leoparlı taytla yerleri gırgırlarken dizlerimin sürtünmesinden dolayı hamile kaldım. Yere bir tane sperm düşmüş meğer, çıplak gözle de görülmediği için farketmem mümkün değildi. Sperm sen kalk dizimden yukarı çık yolu bul, yumurtayı dölle. Akıl alır gibi değil ama hamileyim.

arkadasım nişanlısıyla bende erkek arkadasımla sürtündük ( gel git şeklinde oldu bastırmalı) fakat bende iki tarafta iç çamaşırı vardı arkadasımın nisanlısıyla arasında geçen durumda, kızda çamaşır yokmuş erkekte boxer varmış ve ikimizde de boşalma olmadı sadece zevk suyu geldi. cok korkuyoruz size danısmak istedi arkadasım yardımcı olur musunuz ikimizde de gebelik riski var mı (beraber mi yaptın demeyin ayrı zamanlarda gerçekleşti)

İnşallah yoktur yani üremeniz yazık olur🤦🏻‍♀️

Var var kesin diyorum bak hamilesin. Annem de zaten bana öyle hamile kalmış. Arkadaşımın da başına gelen şey şu oldu sevgilisi banyoda rahat durmamış ve klozete sıçratmış arkadaşım da gel sen klozete otuuur. Şansa daaa ordan hamile kaldı. Şimdi doğuracak inşallah.

ya 27 yaşındasın birde üreme nasıl olur bilmiyor musun küçükte değilsin ki çocuk nasıl oluyor döllenme nasıl olur onu bir araştır yumurtlama nedir? bu kadar kendini sıkarsan tabii gecikirsin. Millet neler yapıyor hamile kalmak için sürtünerek kalınsa zaten türkiyenin yarısı gayrimeşru doğurmuştu ayrıca anlamıyorum ne var bu kadar sürtünmede ya birşeyler yaşa yada yaşama alev alacaksınız sürtünmeden.
haklısınız cinsellik konusunda aşırı bilgisizim hiç yaşamadım birleşmeyi ama bu şekilde internette araştırma yaptım ve ürkütücü cevaplar aldım sizlere sormak istedim aranızda evli var bilen var diye. zaten bosalma olmamıştı sadece zevk suyu ama arkadasımda panikledi korktu o cıplaktı mesela yine risk var mıdır (erkek boxerlı camasırı ıslak)

Daha oncekine kimse yazmadi mi? Takintili olma haricinde var olanlari da mi unutuyorsunuz??

Bahsettiginiz sekilde asla ama asla gebe kalamazsiniz, lutfen artik salin bizi ve cinsel organlarinizi.
peki arkadasımın ki ? kendisi cıplak erkek boxerlı ve camasır ıslak

Bana gayet olabilecek bir şey gibi geldi. Sürtünmeden hamile kalan çok duydum bir kan ver doktora test yaptır. Ayrıca ben senin yaşına inanmıyorum yalan söylüyorsun o konuda tepki çekmemek için.
tepki zaten aldım neden yalan söyleyeyim ki? bilgiszlik diyelim . risk var mı cidden

peki arkadasımın ki ? kendisi cıplak erkek boxerlı ve camasır ıslak
tepki zaten aldım neden yalan söyleyeyim ki? bilgiszlik diyelim . risk var mı cidden
Hay arkadaşını daaaaa seni deeeee.

Var kardeşim var. Bak kaçıncı kez diyorlar sana. Öyle hamile kalanlar biliyoruz da konuşuyoruz. Git test yap kan ver bir şey yap diyoruz işte.

ya dlga gecmeyin lütfen siz yok diyosunuz asagıdaki birisi var diyor offf
İnanmıyorsan git test yaptır yeter bee. Sizle mi uğraşıcaz böyle her gün her saat ? ? ?

Benim arkadaşım hamile kaldı ister inan ister inanma ister 500 kişiye daha sor kimisi yaşamıştır kimisi yaşamamıştır herkes tecrübesine göre fikir verir. Benim tek merakım kız mı erkek mi onu bize haberdar et o kadar.

teşekkür ederim son soru soracağım . arkadasımınkinde camasır yoktu erkekte vardı ve ıslakmış o sekilde risk olur mu ? işiniz rast gitsin
Ay sen insanı delirtirsin he :KK70: Yakın zamanda ya bu profille ya da farklı bir profille yine sormazsan bu soruyu benim adım da eseross değil :KK70:

arkadasım nişanlısıyla bende erkek arkadasımla sürtündük ( gel git şeklinde oldu bastırmalı) fakat bende iki tarafta iç çamaşırı vardı arkadasımın nisanlısıyla arasında geçen durumda, kızda çamaşır yokmuş erkekte boxer varmış ve ikimizde de boşalma olmadı sadece zevk suyu geldi. cok korkuyoruz size danısmak istedi arkadasım yardımcı olur musunuz ikimizde de gebelik riski var mı (beraber mi yaptın demeyin ayrı zamanlarda gerçekleşti)
Evet hamile kalabilirsin. Şuan hastaneden geliyorum kapı önündeki 5 hamileden 4 u surtunmus. Karnı burnunda. Sağlıkla doğur canım ♥️♥️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X