daha öncekine kimse yazmadı yardımm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla hic anlamıyorum bu kafalari. Hem korkuyorsunuz hemde her halti merak edip yapıyorsunuz yok sürtündu yok donu vardi yok donsuzduk. Bu kadar korkacaksaniz uzak durun uzaaakkk. Ay okurken şiştim

teşekkür ederim son soru soracağım . arkadasımınkinde camasır yoktu erkekte vardı ve ıslakmış o sekilde risk olur mu ? işiniz rast gitsin
İkiside olmaZ ya sürtünme profu gibi hissettim.
Yalnız dünde cevap verildi. Lütfen başka konu açmayın.
Birde erkekler siz kadar düşünüyor mu acaba kondomla sürtunun

İ M K A N S I Z -------
I M P O S S I B L E--------
U N M Ö G L I C H -------
E P A M U N D U R-----

bildiğim bütün dillerde anlatmaya çalıştım umarım faydası olur.

İkiside olmaZ ya sürtünme profu gibi hissettim.
Yalnız dünde cevap verildi. Lütfen başka konu açmayın.
Birde erkekler siz kadar düşünüyor mu acaba kondomla sürtunun
Sabahtan beri gelen en faydalı yorum. hanımefendinin tavsiyesini dikkate alsın konu sahibi. Zaten insanlar sadece gebelik için kondom kullanılır sanıyor. Ne zaman anlayacak bu bekar genç kızlarımız aslında kondomun cinsel sağlık için kullanıldığını. Hem böyle şüpheye düşmemek için hem cinsel sağlık için kondom kullanmaları gerektiğini. Sana sürtünen başkasına da sürtünür sonra gelir sana mantar hpv cinsel yolla bulaşan ne kadar hastalık varsa bulaştırır. Hamilelikten önce hastalıktan korkmalısın.

Leoparlı tayt girdiyse işin içine zaten her şey mümkün Kk’nın mucize bebeği

“daha öncekine kimse yazmadı yardımm” demişsiniz ama Mayıs ayından beri açtığınız aynı içerikli konulara cevap verilmiş, madem okb’lisiniz o zaman gebelik korkusu üzerine de profesyonel yardım almalısınız.

Rica ediyorum sürekli aynı konuyu açmayın, üyeler artık troll olduğunuzu düşünmeye başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…