daha öncekine kimse yazmadı yardımm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla hic anlamıyorum bu kafalari. Hem korkuyorsunuz hemde her halti merak edip yapıyorsunuz yok sürtündu yok donu vardi yok donsuzduk. Bu kadar korkacaksaniz uzak durun uzaaakkk. Ay okurken şiştim

teşekkür ederim son soru soracağım . arkadasımınkinde camasır yoktu erkekte vardı ve ıslakmış o sekilde risk olur mu ? işiniz rast gitsin
İkiside olmaZ ya sürtünme profu gibi hissettim.
Yalnız dünde cevap verildi. Lütfen başka konu açmayın.
Birde erkekler siz kadar düşünüyor mu acaba kondomla sürtunun

haklısınız cinsellik konusunda aşırı bilgisizim hiç yaşamadım birleşmeyi ama bu şekilde internette araştırma yaptım ve ürkütücü cevaplar aldım sizlere sormak istedim aranızda evli var bilen var diye. zaten bosalma olmamıştı sadece zevk suyu ama arkadasımda panikledi korktu o cıplaktı mesela yine risk var mıdır (erkek boxerlı camasırı ıslak)
İ M K A N S I Z -------
I M P O S S I B L E--------
U N M Ö G L I C H -------
E P A M U N D U R-----

bildiğim bütün dillerde anlatmaya çalıştım umarım faydası olur.

İkiside olmaZ ya sürtünme profu gibi hissettim.
Yalnız dünde cevap verildi. Lütfen başka konu açmayın.
Birde erkekler siz kadar düşünüyor mu acaba kondomla sürtunun
Sabahtan beri gelen en faydalı yorum. hanımefendinin tavsiyesini dikkate alsın konu sahibi. Zaten insanlar sadece gebelik için kondom kullanılır sanıyor. Ne zaman anlayacak bu bekar genç kızlarımız aslında kondomun cinsel sağlık için kullanıldığını. Hem böyle şüpheye düşmemek için hem cinsel sağlık için kondom kullanmaları gerektiğini. Sana sürtünen başkasına da sürtünür sonra gelir sana mantar hpv cinsel yolla bulaşan ne kadar hastalık varsa bulaştırır. Hamilelikten önce hastalıktan korkmalısın.

Buyrun öpün 👩🤰
Üstümde leoparlı taytla yerleri gırgırlarken dizlerimin sürtünmesinden dolayı hamile kaldım. Yere bir tane sperm düşmüş meğer, çıplak gözle de görülmediği için farketmem mümkün değildi. Sperm sen kalk dizimden yukarı çık yolu bul, yumurtayı dölle. Akıl alır gibi değil ama hamileyim.
Leoparlı tayt girdiyse işin içine zaten her şey mümkün 🤣 Kk’nın mucize bebeği 🧿

“daha öncekine kimse yazmadı yardımm” demişsiniz ama Mayıs ayından beri açtığınız aynı içerikli konulara cevap verilmiş, madem okb’lisiniz o zaman gebelik korkusu üzerine de profesyonel yardım almalısınız.

Rica ediyorum sürekli aynı konuyu açmayın, üyeler artık troll olduğunuzu düşünmeye başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X