Daha çok küçük ama cinsiyetini çok merak ediyorum❤

Dudu kusu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2019
353
149
24
Ilk bebişim cinsiyetin önemi yok tabiki ama ister istemez merak ediyorum banada tahminde bulunabilirmisiniz ❤ Çok erken ama keseden falan tahmin yapanlar oluyor diye paylaştım.

Eklentiler

• 16101851797425312023829763110750.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 289
  • 16101852296158855011439915822776.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 287
  • IMG-20210105-WA0011.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 302
En iyi cevap
Aynıyız seninle midem hiç bulanmadı ama uyuyorum bi de bnde çok sivilce çıktı ya yüzüm kötü oldu gibi hissediyorum
Aynen sivilce cok oldu bendede yuzumde pıtır pıtır çıktı bide göğüslerde sislik acı cok oldu bastan simdi acı gecti ama daha bir kere bile kusmadım belkide cinsiyetler aynıdır canm
Ilk bebişim cinsiyetin önemi yok tabiki ama ister istemez merak ediyorum banada tahminde bulunabilirmisiniz ❤ Çok erken ama keseden falan tahmin yapanlar oluyor diye paylaştım.
Ben burda bi konuda okumuştum. 30 kadar bu düşünceyi savunan vardı konuda. Kesenin solunda ise erkek sağında ise kızmış. Bu şekilde tahmin yürütenler de dogru cikmis. O ladar ki bu bilgiyi gebe kalirsam diye telefonuma not almistim:)

Peki benimki sagdami soldami canim ben anlayamadim

Evet öyle diyorlar ama önemli olan plasenta kuzum tabi biz anlamadığımız için bebeğe göre söylüyoruz plasentanın konumu önemli

Tesekkur ederim canım ❤ hiç farketmez ama bende kız gibi hissediyorum
Fasulye gibiyse ve solucan gibiyse diye de ayrım vardı ilk görüntüsü olarak. Arkadaşımın da böyle fasulye gibiydi ilk başta erkek oldu. Ben erkek fikrine daha yakinim:) sağlıklı ve bahtlı bir evlat olsun da gerisi Allahım taktiri

Sagol canım sağlıklı olsunda çoğu kisi erkek diyo ben kız gibi hissediyorum.❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…