Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Selamün Aleyküm kızlar

Herkese hayırlı günler
Sizlere danışmak istediğim bir durum var
Bizim takımda yaklaşık 2 haftadır paylaşımda bulunan Esrasi arkadaşımızla alakalı; Kendisi daha evvel 10. takımda yarışmış ( 7 mayıs 2016da izne ayrılmış ) bizim takıma transfer olacak eğer uygunsa
Kendisi istikrarlı bir şekilde paylaşımda bulunuyor ve eğer sizcede uygunsa önümüzdeki cuma listeye dahil etmek istiyorum

Banucum izinden dönüşde üye istediği takımdan devam edebilir bunun için onaya gerek yok
Sadece listeye eklediğin zaman 10.takımdan transfer diye yazıcaksın

Tabi bide izinden dönüşü kilo şartları uygunmu ona bakacaksın

Ona bakmam lazım da artış olmuşda olsa 6 ay olduğu için dönebilir diye biliyorum da o artış son bildirimine mi ekleniyordu ? Yani biz geçen hafta şukadar dediğimiz rakama mi ekliyoruz eğer artı varsa şimdiden sorayımda emin olayım cuma karışıklığa sebep olmayayım

464. Etapta bildirimsiz izne ayrılmış ( önceki hafta 63.7ymiş kilosu ) geçen cumada bizde 67le bildirim yapmış ( Kilosuna göre 5.2 % oranında artış olmuş yani )
Bu durumda listeye girebilir dimi

Tatlım karar defterinde izinden dönüş uygulaması yazıyor zaten
Üye ektrem durumları kapsıyosa
Yani
Hamilelik yada sağlık sorunlarından izine ayrıldıysa yada
Kilosunun %5 inden fazla kilo aldıysa 6 ay sonra listeye girebilir

Izine ayrıldığı kilo /bu haftaki cuma kilosu /fark /yüzdesi ayrı kaldığı etap sayısına bölünecek

Aleyküm selam oynakbası ...

63.7 yi geçen haftaki kilo kısmına ... bu cuma kilosunu bu hafta ki kilo kısmına . Misal bu cuma 66.7 çıktı ...

Esrasi ( 63.7 / 66.7 / -3 / %-0.16 ) 467.etapta 10.takımdan bildirimsiz izne ayrılan üye geri döndü . Yüzdesi 30 a bölündü.

Selamün Aleyküm hatunlar

Yine ben ve yine bir soru ile karşınızdayım
Ama bu seferki benimle hatta profilimle alakalı

Nedense 2 gündür alıntı yapamıyorum Daha doğrusu ben tüm mesajları alıntı yapmaya çalışıyorum ama ne zaman yazı kısmındaki altıntıları ekle butonuna tıklasam alıntılanacak mesajınız yok diyor nedense
Hadi ilk gün belki sitede güncellenme vardır dedim ama bugünde olmadı nedense

Son çare olarak kime ne yazmak istiyorsam etiketleyip yapıyorum ama oda nereye kadar bazen ne yazacağımı unutup tekrar başka sayfadan takımı açıp bir yandan cevapları yazıp bir yandan başka sayfada geçmişi okuyorum mecbur kimseyi ihmal etmiyeyim diye
Hiç bir ayarlada oynamadım ama bana yol gösterecek biri varsa sevinirim

Banu Bunu sitedeki sorunlarimiz basligina yaz istersen

Selamün Aleyküm hanımlar

Herkese hayırlı cumalar

Malum bugün Bildirim günü ve hazır listelerde yayınlanmaya başlamadan hemen bir şey daha danışayım dedim ;
Karar defterine göre;

Takım sayısı 12 yi geçemez. Takımlardaki üye sayısı 12 dir. Takım yönetiminin kararı ile üye sayısı, 15'e yükseltilebilir.
Ekstrem durum:Gerekçesi ile birlikte oylamaya sunularak ve diğer takımlardan oybirliği ile üye sayısı 15'in üzerine çıkartılabilir

diyor

Biz bu hafta bir aksilik olmazsa 12 kişi oluyoruz
Tabi bu hafta listeye dahil olacak olanlardan bildirim yapmayan olursa onları liste dışında bırakacağım
15 kişiye kadar olana ben karar verebiliyorum dimi
15den fazlası sizlerin onayıyla oluyor yanlış anlamadıysam
Hani şimdiden sorayım ki listeye girmeye aday olanlara haksızlık olmasın gerekirse başka takıma yönlendirebileyim

dogru anlamissin cnm aynen dedigin gibi.. 15 e kadar kaptanin karari... 15 den sonrasi diger takimlarin rizasi gerekiyor iste.

Hayirli cumalar kaptanlarim ben 14. Takim kaptani şuan 2 kişi var listemde herkes gidiyor ve ben yenileri çağırıyorum onlarda motive olamiyoruz kimse yok diye gidiyor ve ben uzun zamandir kaptanlik yapmak istemiyorum hem zaman hem istegim yok:/yine de takimimi bırakmıyorum yerime birini bulana kadar ama takimla ilgilenemiyorum, galiba son kalan iki kişi de yakinda gitmek isticek yeni gelenlere hep ayni ozeni gosteriyorum ama her gelen gidiyor artik çağırmak bile istemiyorum takimi kapatir miyiz yoksa napariz bilmiyorum ama ben devam edemicem kime soylemem gerek bu durumu onu da bilmiyorum artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…