Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Öncelikle merhabalar..Yoğun olduğunuzu ve ne kadar emek harcadığınızı görebiliyorum siteye katıldığım ilk günden beri. Etiketlemek nedir diye özellikle yazdığınız için cevap vermem gerektiğini düşündüm,yine yanlış mı yapıyorum,uyarı mı verirsiniz ya da bu da gözden kaçırdığım bir kural mı üyeliğimi mi iptal edersiniz bilmiyorum..
Şöyle anlatma isterim vakit ayırıp okuyabilirseniz. 5.takımla ilgilenen toplight -eski kaptanımız- tatilde,kollontai -güncel kaptanımız- kişisel sebeplerden dolayı pek gelemiyor,k.yardımcıları olarak morordek arkadaşım dün hamile haliyle gıda zehirlenmesi geçirdi bayıldı üstüne bir de dişini kırdı kız tüm gün doluydu ulaşamadık birbirimize,nilsub da tatilde, ben vardım sadece ve benim de önemli bir işimin olduğu zamana denk geldi. Kardeş takımımız 8.takım bildiğiniz üzere onların kendine hayrı yok şu anda.. Karar defterini okudum anlayamadığım yerler olunca ortak paylaşım alanı burası olduğu için son çare olarak buraya başvurdum. Çok farklı şekilde çözümler ortaya atıldı -önceki etaplarda neler yapıldığını da inceledik- ve tartışma uzadı maalesef. Kişisel olarak fikir alıp doğrusunu yapmak istememin sebebi de bir soruna sebep olup bir daha sizi uğraştırmak istemememdi açıkçası. Bunu konuşacak -herkese açık- başka yere denk gelemedim ben forumda. Rahatsızlık verdiysek kusura bakmayın ama emek veren bir arkadaşımızın emeklerini savunduğumuz için azarlanacağımız aklımıza gelmemişti gerçekten.
Dediğim gibi başka arkadaşlar kadar tecrübeli olmayabilirim ama okuyup elimden geldiğince takımıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Ve benim dünkü mesaj yazmamın sorunu size sormamın yanlış olduğunu düşünüyorsanız yine özür dilerim vaktinizi çaldıysam. Size konuyu iletme sebebim tartışmayı sonlandırmak ve geçenlerde yazdığınız şu mesaj "Kızlar çok fazla zaman harcıyorum,beni takımlarda etiketliyorsunuz ama hepsine tek tek dönüp bakamıyorum.Bana bir şey söylemek istediğinizde paylaşım alanını kullanın bundan sonra sadece buraya bakacağım." kelimeleriniz tam olarak böyle olmasa benim anladığım buydu. Dediğim gibi takımımın emeklerini savunarak ve size konuyu taşıyarak yanlış bir şey yaptıysam kusuruma bakmayın lütfen. Ve takım için uygun olmadığım kanaatindeyseniz de seve seve görevi daha tecrübeli bir arkadaşıma devredebilirim. Saygılarımla,
İyi çalışmalar,kolaylıklar...

Farkındasınızdır mutlaka, her hafta en az 1-2 takımda kadro güncellemesi yapılıyor. Ben de bu güncellemeleri hem karar defterinde hem de tek tek takım topikleri ilk sayfasında yapıyorum.

Bundan sonra değişiklikleri sadece karar defterinde yapmak istiyorum. Bayram tatili sonrası Cumaya kadar olumsuz görüşü olan varsa bildirsin. Aksi halde ricamı onayladığınızı düşüneceğim.

Eğer onaylanırsa, takım topiklerinden kadro bölümünü bir ara zaman ayırıp silmem gerekecek ki eski bilgi kalmasın.

Bakınız.. öncelikle benim etiketlenmemde bir sorun yok. Ancak site sahibini ve bir numaralı editörü etiketlemenin. hele hele ki terazi değişimi gibi bir konuda son derece gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Yenisiniz, bilmezsiniz. Yaklaşık 10 yıldır burada, bütün bunalmalarıma rağmen bir şekilde kalmaya devam ediyorum. Çok uzun zamandan beridir de yarışma ile ilgili sorular, özellikle bana sorulmazsa cevap vermiyorum. İçine gömüldüğüm ve artık nefes alamadığım bunca etap raporu, analizler ve karneler arasında bir de karar defterinde açıkça yazılmış olan kurallara dair yorum yapmama gerek duyulması bana anlamsız geliyor.
"Azarlamak" fiili kimin için kullanıldı bilmiyorum, kendi üzerime alınmıyorum.
Ben kimsenin uygunluğunu da tartışmıyorum. Sürekli kadrolar değişiyor, üyelerin zaten çoğu gelip geçici.
Mesela yeni bir üye bildiriyorsunuz.
Ben onu önce üye listesine kaydediyorum. Sonra analiz dosyasına girişini yapıyorum. Sonra bireysel listeye ekliyorum.
Bir hafta sonra bir de bakıyorum ki üye gitmiş.
Harcanan zamanlar hiçbirimiz için boşa gitmemeli.
Siz bir soru sormuşsunuz net. Bir çok kişi dahil olmuş konuya ve kaç sayfa uzamış gitmiş fark etmişsinizdir. Sizi açıkça kast ettiğim tek şey üst yönetimi etiketmenizi doğru bulmamamla ilgilidir.

Son olarak, bu kadar uzun mesaja bu kadar uzun cevap yazdım istemeyerek de olsa.. bitiriyorum.
Sizin uygunluğunuza ben karar veremem, on yıldır böyle bir kararı hiç vermedim bundan sonra da vermem. Burada beni tanıyanlar hak yemediğimi ve her zaman karşıdakini kırmamaya özen gösterdiğimi bilir.
Bugün itibariyle karar defterine kaptan olma koşulu olarak yeni bir bölüm ekledim. An itibariyle kural geçerli. Kimlerin kaptan olacağına, diğer kaptanların onayı ile karar verilecek.

Çünkü ben artık hiç kimseyi tanımıyorum. Sizi de.. ve siz de beni.

Sağlıkla kalın.

Baharcım senin mantığına ve kolayına ne geliyorsa onu yap sevgiler 1.takımdan

Tamamdır canım

4. Takim icin bu ricaniz uygundur seaBahAR cim sevgiler..

482. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-paylasim-alani.37798/page-1838#post-48028925

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

PERFORMANS UYGULAMASI
Performans uygulaması 21. tur / 1. hafta sonuçları:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-18#post-48054322

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

9. TAKIM : Karne notu 83 olduğu için sınıfı geçti, tebrikler. Bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz. Analiz raporu:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-36#post-47963116

10. TAKIM : Karne notu 65 olduğu için sınıfı geçti, tebrikler. Bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz. Analiz raporu:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-36#post-47963465

ETAP NOTLARI

2. TAKIM

akrep33 ile ilgili olarak;
2016 yılı izin hakları dolmuştur, bilginize.

3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

5. TAKIM
Bildiriminize dayanarak; Nanelibal adlı üyenin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 2,8 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 85,8 kilodan 88,6 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

6. TAKIM
ecz.imis ile ilgili olarak;
Eski kayıtlarda hedef 58 görünüyor. Bu konuda bir belirtme yapmadığınız için soruyorum: Geçerli midir?

ETAP MEZUNLARI
4. Takımdan @melinda23 mezun oldu, tebrikler. Karnesine linkten ulaşabilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-53#post-48035281

Arzu ediyorsa başarı hikayesini linkten paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 482. Etap birincisi; 9. Takımdan @berilceee arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

Ellerine sağlık bebişimm

Selamın aleyküm kizlar

Maalesef kaç gündür ugrayamadim yogunluktan ve liste düzenleme sırası bendeymiş

Gerci telefondan nasil yapacaktim onuda tam kestiremedim ama hepinizden çok çok özür dilerim Sorumsuz davranmak istemezdim ama cidden telefonu elime alma şansım bile pek olmadi aksamlarida baygın düştüm

2 hafta sonra laptobum tamirden geri gelecrk ve eğer isterseniz ondan sonra 2 hafta üst üste yada gerekirse 1 ay listeleri ben duzenleyebilirim ihmalimin karşılığı gibi düşünün :)

Sonuç listeleri hazır arkadaşlar aslında sıra 8.takımdaydı ama heralde kimse gelemedi bende boştum yapayım dedim :)

Allah razi olsun canim zahmet oldu ♥♥♥

Ellerine sağlık ancak sonuç listeleri yapma zamanı 18:00 e kadar uzatıldı. Neticede performans cezası alınmıştı. Bekleseniz iyi olurdu, diye düşünüyorum kendimce.

Tekrar çok özür dilerim daha dikkatli olacağım bundan sonra inşallah

Selamın aleyküm kizlar

herkese hayırlı cumalar ♥
Bu hafta bildirim yapmiyorduk dimi yanlış mı biliyorum hani sonradan gec kalmayayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…