Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

178. ETAPLA İLGİLİ OLARAK

1. TAKIM
ezgıılknur un yeni üye olduğunu 177. etapta da belirtmiştiniz.
Herhalde unuttunuz yanındaki notu silmeyi..

3. TAKIM
Listenizde "geri dönmek üzere ayrılmıştı geri döndü" notuyla belirttiğiniz deva, deva89 mu?
deva89 en son, 162. etapta 59 kilo ile yarışıyor görünüyor.
162. etaptan günümüze kadar arşivi taradım ancak, "geri dönmek üzere ayrıldı" notuyla ayrıldığı etabı göremedim.
Hangi etapta ayrılmıştı deva89?
Beyan ettiğiniz 62 kilosuna nereden ulaştınız?

6. TAKIM
yumukumle ilgili hatasız bildirim için teşekkürler.. a.s.

9. TAKIM
Hala karar defterini okumadığınızı görüyorum arkadaşlar.
selduşun ne sebeple kilo aldığını ben bilemem..
Kilo alarak dönen arkadaşlarımız için uygulanan istisnalar var ki bunlardan biri de doğum yapmaktır.
İstisnaya giren durumlarda bildirimi normal olarak yapıyoruz. Yani arkadaşımızın kilo almış olmasını haklı sebepten sayıyor ve aldığı kiloyu listemize yansıtmıyoruz.
Bilemiyorum bu saatten sonra düzeltir misiniz ne yaparsınız? İlgilenen takımlar varsa fikrini belirtir.
Takım kaptanı ve yardımcısı olan arkadaşlarımdan, zaman ayırıp yarışma kurallarını okumalarını rica ediyorum.
Yoksa bakın her hafta böyle yaz/oku oynuyoruz yerimseniben
9. Takımla İlgili Son Gelişme:
Az önce giriş yaptığımda, 9. takım kaptan yardımcısı bucakmagdurunun selduşla ilgili yazdığı özel mesajı okudum. Takım da fark etmiş benim yukarıda izah ettiğim durumu.. Bu nedenle de takım listelerini düzeltmek isterler. Ancak bildirim için son saat 16:00 olduğundan bunu yapamıyoruz.

puskutcum seldus bugun soylemıs kılo nedenını boyle kalsın artık haftaya sorun yasamayalım daha cok dıkkat etmeye calısırız canım bye

ben karar defterini okumusdum ama selduş sonradan söyledi durumunu bende elimden geldiğimce takip etmeye calısıp düzeltmeye calısıyorum ortalığı işten fırsat buldukca bundan sonra söz veriyorum daha dikkatli olacağım olmassamda bırakırım görevimi

selam arkadaslar a.s.
bu haftanin birincisi olarak neler yaptigimi yazmak istiyorum
bu hafta hergun duzenli spor yaptim
gunde en az 2,5 litre su ictim
bitki caylarini ihmal etmedim
zeytin yagi disinda yag kullanmadim
hicbir ogunde ekmek tuketmedim
4 haftadir diyetteyim 9 kilo verdim:lepi:

bana 3 kilo verdiren menumude ekliyorum

Cuma
sabah: domates, salatalik, 1 yumurta beyazi, yesil cay
ara: 1 tane kivi
oglen: 1 porsiyon tavuk haslama
ara: 3 kasik yogurt
aksam: 1 yesil elma
1 bardak form cayi
1 saat spor

Cumartesi
sabah: 1 kk beyaz peynir, 1 catal kasar pey. 1 zeytin, domates, salatalik, yesil cay
ara: 2 cilek
oglen: 1 pors. zeytinyagli havuclu kabak
ara: 3 kasik yogurt
aksam: 1 yesil elma
form cayi
1,5 saat spor

Pazar

sabah: domates,salatalik, 1 zeytin, 1 yumurta beyazi, yesil cay
ara: 2 erik
oglen: 1 pors. zeytinyagli havuclu bol limonlu pirasa
ara: 2 kasik yogurt
aksam: yesil elma
form cayi
1,5 saat spor

Pazartesi

sabah: 1kk peynir, 2 zeytin, domates, salatalik, yesil cay
ara: 1 erik
oglen: yarim pors. pirasa yemegi, 2 kasik yogurt
aksam: yarim porsiyon sebzeli et haslama
form cayi
1 saat spor

Sali

sabah: 1 yumurta beyazi, domates, salatalik, yesil cay
ara: 1 kivi
oglen: 1 porsiyon ispanak yemegi
ara: 3 badem
form cayi

1,5 saat spor

Carsamba

sabah: domates, salatalik, 1 dilim kasar, yesil cay
ara: 2 erik
oglen aksam arasi: 1 kucuk mangal kofte, 4 catal mangal tavuk, cok az salata
ara: 1 dilim cok ince yas pasta
aksam: yok (tatli yuzunden)
form cayi
1,5 saat spor

Persembe

sabah: yarim cay bardagi sut
oglen: 1 yumurta beyazi, 2 zeytin, domates, salatalik, yesil cay
ara: 3 catal kavun
spor: gun boyu dip ev temizligi :))
form cayi

iYi ZAYIFLAMALAR.. kaydirigubbakcemile2

listeyi düzelttim dereceye giren tüm takımları ve arkadaşları kutluyorum

listeyi düzelttim dereceye giren tüm takımları ve arkadaşları kutluyorum

zalimi cuma listelerinde veya başka başlıklarda meydana gelen edit sorunları için lütfen bana ufak bir mesaj yazın, üst üste mesaj yazmak gereksiz olmuş ve karışıklığa neden olabilir böyle olunca...

klasik cevabı bende vereyim bari çoğunluğa uyarız bizde

ama fikrim istisnaya özel perşembeden bildirim yapılabilirmi acaba çokmu karışıklık olur yoksa

iki, haftalıkta olabilir yanii bize hepsi uyar farketmez

slm arkadaşlar.
cuma bildirimi konusunda normal şartlarda olsada olur,olmasada olur yani ikisinede uyarım derdim. ama cumartesi abimin düğünü var,cumada kınamız. haliyle pc başında olmıcam,ama bildirim olursada biryerden nete girer hallederim zaten sonuç listelerini kardeşlerim yapacak yanlarında olmam lazım.
ama şöyle birşey var ki; kınamız olmasaydı bende oğlumu bayrama götürecektim her anne gibi. 29 ekimde normalde özel sektör herzaman olduğu gibi çalışıyor ama çalıştığım sektör dolayısı ile izinli olma olasılığım çok yüksek. izin olayı olmasa cumhuriyet çoşkusunu yaşatacak kalabalık halkı meydanlarda göremezdik. bu önemli bir gün ve bu günü işyerime ve evime cama bayrak asmaktan fazlasını yaşamak ve çocuğuma yaşatmak isterim.
sözün kısası, bildirim konusunda nötrüm. bayrama gitseydim ve cuma günü olmamış olsaydım akşamdan hazırlardım listelerimi yada sabah erkenden. öptüm.

Son düzenleme:
günaydın arkadaşlar eğer cumhuriyet bayramı takımların bildirim yapmasını engelleyecekse ertelensin bizim takım için herhangi bir sorun olmayacak bildiğim kadarıyla bildirimler sıkıntı yaratırsada akşamdan yada ertesi günü biraz gecikmelide olsa yapılır . zaten bu haftadan sonra takımımzıda bir değişiklik söz konusu ben kaptanlık görevinden çekilmeyi uygun buldum yerime takımdan takyon isimli arkadaşım kaptan olacak kendisini en kısa sürede gelip tanıtır zaten geçmiş haftalardada dereceleri olmuştu .

selam arkadaşlar ben 5. takımın yeni kaptanıyım ferihancım bize devretti kaptanlık işini inşallah başaracağıma inanıyorum tabi sizlerinde yardımıyla :)) adım ümmügülsüm evli ve 1 çocuk annesiyim yardımcı olarak adigenisse arkadaşımız var onunla beraber gayet güzel bir şekilde yürütecez inşallah

6. Takım olarak cuma bildirimin yapılıp yapılması sorun yaratmaz çoğunluğa uyarız .

selam arkadaşlar ben 5. takımın yeni kaptanıyım ferihancım bize devretti kaptanlık işini inşallah başaracağıma inanıyorum tabi sizlerinde yardımıyla :)) adım ümmügülsüm evli ve 1 çocuk annesiyim yardımcı olarak adigenisse arkadaşımız var onunla beraber gayet güzel bir şekilde yürütecez inşallah
çok sevindim takyon.. 5.takım kapanacak diye üzülmüştüm ..hayırlı olsun ..a.s.

....tatil kanosunda ise takımlarımın çogu her duruma uyarız demiş ..:hulya:.
bu konudada bir toparlama lazım anladıgım kadarıyla .

yarın yani perşembeden bildirimleri yapıp bu haftayıda böyle kapatsanız .
2 haftalık bildirime gerek yok bence ...

ve bu konuda iremcim öneriyi yada soruyu ortaya atan takım olarak .takımların görüşleri dogrultusunda bir toparlama yapıp bugün bir karara varsanız çok güzel olcak ..a.s.

Hayırlı olsun, kolay gelsin.. a.s.
Anlamadığım bir şey var..
"adigenisse" adlı arkadaşımız henüz resmi olarak yarışmacı bile değil.
Sanırım deneme süresinde.. Karar defterini okumuş ve kuralları öğrenmiş olmalı ki yardımcı olarak seçtiniz..
Listenizde üye girişini belirttikten sonra listeye ekleme yaparım.

178. ETAPLA İLGİLİ OLARAK

1. TAKIM
ezgıılknur un yeni üye olduğunu 177. etapta da belirtmiştiniz.
Herhalde unuttunuz yanındaki notu silmeyi..

3. TAKIM
Listenizde "geri dönmek üzere ayrılmıştı geri döndü" notuyla belirttiğiniz deva, deva89 mu?
deva89 en son, 162. etapta 59 kilo ile yarışıyor görünüyor.
162. etaptan günümüze kadar arşivi taradım ancak, "geri dönmek üzere ayrıldı" notuyla ayrıldığı etabı göremedim.
Hangi etapta ayrılmıştı deva89?
Beyan ettiğiniz 62 kilosuna nereden ulaştınız?

6. TAKIM
yumukumle ilgili hatasız bildirim için teşekkürler.. a.s.

9. TAKIM
Hala karar defterini okumadığınızı görüyorum arkadaşlar.
selduşun ne sebeple kilo aldığını ben bilemem..
Kilo alarak dönen arkadaşlarımız için uygulanan istisnalar var ki bunlardan biri de doğum yapmaktır.
İstisnaya giren durumlarda bildirimi normal olarak yapıyoruz. Yani arkadaşımızın kilo almış olmasını haklı sebepten sayıyor ve aldığı kiloyu listemize yansıtmıyoruz.
Bilemiyorum bu saatten sonra düzeltir misiniz ne yaparsınız? İlgilenen takımlar varsa fikrini belirtir.
Takım kaptanı ve yardımcısı olan arkadaşlarımdan, zaman ayırıp yarışma kurallarını okumalarını rica ediyorum.
Yoksa bakın her hafta böyle yaz/oku oynuyoruz yerimseniben
9. Takımla İlgili Son Gelişme:
Az önce giriş yaptığımda, 9. takım kaptan yardımcısı bucakmagdurunun selduşla ilgili yazdığı özel mesajı okudum. Takım da fark etmiş benim yukarıda izah ettiğim durumu.. Bu nedenle de takım listelerini düzeltmek isterler. Ancak bildirim için son saat 16:00 olduğundan bunu yapamıyoruz.

Cevap veren takımlara teşekkürler..

3. Takım paylaşım alanını okumuyor mu arkadaşlar..?

peki o zaman şöyle bir şey önerebilirmiyim fazlaca uzayan bir konuda bu çünkü sadec şehir dışına çıkışın çok olduğu misafirliklerin yoğun olduğu dini bayramlar dışında bildirim ertelenmesin ve bu karar defterine de geçirilsinki daha sonra da böyle sorunlar yaşanmasın..

peki o zaman şöyle bir şey önerebilirmiyim fazlaca uzayan bir konuda bu çünkü sadec şehir dışına çıkışın çok olduğu misafirliklerin yoğun olduğu dini bayramlar dışında bildirim ertelenmesin ve bu karar defterine de geçirilsinki daha sonra da böyle sorunlar yaşanmasın..

aynen canım bu arada hosgeldın gorusemıyoruz canım ne zmandır ıstanbul nasıldııı anlat bakım haberler sende

X