Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

arkadaşlar şimdi girebildim hemen kontrol edip bildiririm. kalliste sağolsun durumu anlatmış teşekkür ederima.s.Şeniz

nrymn(61.4 / 61.0 / 0.4 / 1.29 %) 1 takımdan bu sonuç neden böyle çıktı anlayamadım. acaba verilen kilomu fazla yüzdesi %0.65 olacak eğer kilo doğruysa

arkadaşlar çok geç kaldım hesaplamada bunun başka yolu varmı bilmiyorum.ben tek tek herkesi yeniden cep telefonuyla hesaplayıp kontrol ettim.2 saat sürdü .neyse liste hazır. inşallah yanlışlık yoktur
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12330417&posted=1#post12330417
dereceye giren takımları ve dereceye giren bacuları kutluyorum tekrardan. ayrıca dereceye giremese kilo veren herkesi kutluyorum

arkadaşlar çok geç kaldım hesaplamada bunun başka yolu varmı bilmiyorum.ben tek tek herkesi yeniden cep telefonuyla hesaplayıp kontrol ettim.2 saat sürdü .neyse liste hazır. inşallah yanlışlık yoktur
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12330417&posted=1#post12330417
dereceye giren takımları ve dereceye giren bacuları kutluyorum tekrardan. ayrıca dereceye giremese kilo veren herkesi kutluyorum
ELİNE SAGLIK CANIM BU SAATE KADAR UGRAŞMIŞSIN ..a.s. ARKADAŞLAR BU HESAPLAMALAR İÇİN EXEL KULANIYORLAR CANIM HESAP MAKİNESİYLE ZOR OLUR....

BU ARADA DERECEYE GİREN TAKIM VE ARKADAŞLARI KUTLARIM .a.s.. TABİ 6. TAKIMIDA AYRİYETTEN ...:jeyyar: BİRİ BİZİ DURDURSUN AYOL ..kaydirigubbakcemile3:hooray:

aebencim sizi şu sıralar kimsenin durdurabileceğini sanmıyorum şöyle bir göz attığımda yakında mezuniyetini kutlayabileceğimiz 4 arkadaşımız göze çarpıyor 60 civarı ve 60 altında kilosu olanları yazıyorum ben sadece....

simeranyanında ne yapıp bu hafta bu kadar başarılı olduğunu çok merak ediyorum ve okumak için sabırsızlanıyorum...
tüm 6. takım ahalisini tebrik ederim....

sılagülcüğüm aebenin dediği gibi boşuna yormuşsun kendini canım ve bunu yapmak sadece takımların ve kardeş taımlarının sorumluluğunda başka kimsenin mecburiyeti yok...
ellerine sağlık canım her şey için teşekkür ederim...

aebencim sizi şu sıralar kimsenin durdurabileceğini sanmıyorum şöyle bir göz attığımda yakında mezuniyetini kutlayabileceğimiz 4 arkadaşımız göze çarpıyor 60 civarı ve 60 altında kilosu olanları yazıyorum ben sadece....

simeranyanında ne yapıp bu hafta bu kadar başarılı olduğunu çok merak ediyorum ve okumak için sabırsızlanıyorum...
tüm 6. takım ahalisini tebrik ederim....

sılagülcüğüm aebenin dediği gibi boşuna yormuşsun kendini canım ve bunu yapmak sadece takımların ve kardeş taımlarının sorumluluğunda başka kimsenin mecburiyeti yok...
sağğol kalişim Şeniz
evet mezunlarımız geliyor yakında ..zemuszemus
şimoş cadısına gelince kendi yazar fakat bende küçük bir ayrıntı yazmak isterim abları olarak . simoşun bazan gel gitleri oluyor diyet açısından uyguladıgı yönteme eger her hafta sarılsa her hafta bireyselde derece yapar cadı (hehe kızdırıyımda her hafta coşsun ):jeyyar:
gözdem sabah güzel kavaltı yapar öglende güzel yer fakat akşamı çok hafif geçirir . birde yedikleri sağlıklı beslenmeye uygundur . gl degeri olsun, proteini olsun dikkat eder . suyunuda içtimi sporunuda yaptımı maşşalah tıkır tıkır gidiyor ....:nazar:opuyorumnanaktan

ELİNE SAGLIK CANIM BU SAATE KADAR UGRAŞMIŞSIN ..a.s. ARKADAŞLAR BU HESAPLAMALAR İÇİN EXEL KULANIYORLAR CANIM HESAP MAKİNESİYLE ZOR OLUR....

BU ARADA DERECEYE GİREN TAKIM VE ARKADAŞLARI KUTLARIM .a.s.. TABİ 6. TAKIMIDA AYRİYETTEN ...:jeyyar: BİRİ BİZİ DURDURSUN AYOL ..kaydirigubbakcemile3:hooray:

canım ben bilmiyorum pek bilgisayarı kendi öğrendiğim kadar o yüzden ben tek tek hesaplamak zorunda kaldım.2-2.5 saatimi aldı ama olsun görevimi yerine getirmem gerekiyordu.:bbo:

.

canım bilmiyordum .zaten 1 takımda yalnışlık çoktu. diğer takımlarda da ara ara vardı düzeltmeler o haliyle sıralama yapsaydım yalnış olacaktı.kontrol etmeden direk sıralamamı yapacaktım.bunu bilmiyordum.bende diyorum diğer arkadaşlar hemen nasıl sonuçları ayarlayıp bildiriyor diyekafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-neyse olan oldu zaten.rahatladım dün akşam siteye ulaşamayınca çok stres olmuştum senide rahatsız ettim. ben teşekkür ederim canımŞeniz

Merhabalar;
Kural gereği ve sizlerinde en az benim kadar kilo vermesini istediğimden, neler yaptığımı ayrıntısıyla yazmak istiyorum...
Önce mesela dünki menümü paylaşayım sizlerle ;
SABAH
2 Dilim Tam Buğday Ekmeği İle Yapılmış Light Beyaz Peynirli Tost (Yağsız)
1 Domates
1 Salatalık
1 Tabak Maydanoz (Yaklaşık yarım demet kaydirigubbakcemile3 maydanoz ödem attırıyormuş da )
1 Bardak Süt
ARA
1 Bardak Beyaz Lahana Suyu
ÖĞLEN
1 Kase Sebze Çorbası
2 Tane Izgara Köfte
1 Kase Yoğurt
ARA
1 Elma
AKŞAM
1 Tabak Portakallı Kereviz
1 Bardak Ayran
YATMADAN
1 Fincan Karışık Çay (Kuşburnu-Kabuk Tarçın-Ihlamur-Karanfil-Zencefil-Havlıcan)
(İsteyen olursa tarifinide yazarım opuyorumnanaktan)

SPOR
1 Saat Yüzme
Gün içerisinde şirkette koşturmaca :1rolleyes:
Ayrıca ben dubleks bir evdeyim içten merdiveni olduğundan alt kat üst kat derken merdivenin de faydası oluyor herhalde

Velhasıl yaptıkların ve çabalarım bir yana aeben ablişiminde dediği gibi tutarsız haftalar geçirebiliyorum, yani bir hafta süper giderken diğer hafta tamamen kendimi bozabiliyorum ama bu kış aylarına mahsustu, artık yaz geldi o havayı atacağım üzerimden... Ve son olarak eklemek istediğim, başarımın en büyük etkeni takımımdır, ayrı ayrı hepsinin katkısı yadsınamaz, öncelikle bizden desteğini asla esirgemeyen listede olmasa bile varlığıyla bizi toparlayan aeben abllişime, meleğime, lilyum ablişime, nazlıma, nuroma, sinemciğime, sultanıma, eceye, deryaya, biguşa, beyaza, aramıza yeni katılan suuraya ve eddoras ablaya çok çok çok teşekkür etmek istiyorum, onlar olmasa ben bu kadar aşama kaydedemezdim, mezun olduğumda öncesi ve sonrası resimlerimi paylaşmak istiyorum, hepiniz azimlenin diye ama daha mezun olmama aylarrrr aylaaaar var yerimseniben
Hepinizi çok seviyorum, biz bir aileyiz artık, veeeeee son olarakkkk affınıza sığınarak ;
BU 6. TAKIMDA ÇOK OLUYOR YAHUUUUU :lepi:kaydirigubbakcemile3
Biri bizi durdursun :lepi:
Sevgiler Şeniz

simerenya oncelikle seni tbrk ediyorum :) ama bi haftada 4.3 kilo vermek hic saglikli gelmiyor bana. aslinda menun gayet saglikli ama bilemicem. :1no2:

simerenya oncelikle seni tbrk ediyorum :) ama bi haftada 4.3 kilo vermek hic saglikli gelmiyor bana. aslinda menun gayet saglikli ama bilemicem. :1no2:

Teşekkür ederim. Benim gerçekten çok fazla fazlalığım olduğundan bu hafta böyle oldu, ve üstelik ben çok spor yapıyorum, yüzüyorum, yürüyorum, egzersiz yapıyorum...Spor konusunda boş geçtiğim günüm yok... Düşündüğün için teşekkür ederim tekrardan opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim. Benim gerçekten çok fazla fazlalığım olduğundan bu hafta böyle oldu, ve üstelik ben çok spor yapıyorum, yüzüyorum, yürüyorum, egzersiz yapıyorum...Spor konusunda boş geçtiğim günüm yok... Düşündüğün için teşekkür ederim tekrardan opuyorumnanaktan

:) insallah saglikli bi ekilde istedigin kiloya ulasirsin cnm ve kalici olur opuyorumnanaktan

canım ben bilmiyorum pek bilgisayarı kendi öğrendiğim kadar o yüzden ben tek tek hesaplamak zorunda kaldım.2-2.5 saatimi aldı ama olsun görevimi yerine getirmem gerekiyordu.:bbo:

canım bilmiyordum .zaten 1 takımda yalnışlık çoktu. diğer takımlarda da ara ara vardı düzeltmeler o haliyle sıralama yapsaydım yalnış olacaktı.kontrol etmeden direk sıralamamı yapacaktım.bunu bilmiyordum.bende diyorum diğer arkadaşlar hemen nasıl sonuçları ayarlayıp bildiriyor diyekafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-neyse olan oldu zaten.rahatladım dün akşam siteye ulaşamayınca çok stres olmuştum senide rahatsız ettim. ben teşekkür ederim canımŞeniz
bir kere daha eline sağlık .....a.s.
Merhabalar;
Kural gereği ve sizlerinde en az benim kadar kilo vermesini istediğimden, neler yaptığımı ayrıntısıyla yazmak istiyorum...
Önce mesela dünki menümü paylaşayım sizlerle ;
SABAH
2 Dilim Tam Buğday Ekmeği İle Yapılmış Light Beyaz Peynirli Tost (Yağsız)
1 Domates
1 Salatalık
1 Tabak Maydanoz (Yaklaşık yarım demet kaydirigubbakcemile3 maydanoz ödem attırıyormuş da )
1 Bardak Süt
ARA
ÖĞLEN
1 Kase Sebze Çorbası
2 Tane Izgara Köfte
1 Kase Yoğurt
ARA
1 Elma
AKŞAM
1 Tabak Portakallı Kereviz
1 Bardak Ayran
YATMADAN
1 Fincan Karışık Çay (Kuşburnu-Kabuk Tarçın-Ihlamur-Karanfil-Zencefil-Havlıcan)
(İsteyen olursa tarifinide yazarım opuyorumnanaktan)

SPOR
1 Saat Yüzme
Gün içerisinde şirkette koşturmaca :1rolleyes:
Ayrıca ben dubleks bir evdeyim içten merdiveni olduğundan alt kat üst kat derken merdivenin de faydası oluyor herhalde

Velhasıl yaptıkların ve çabalarım bir yana aeben ablişiminde dediği gibi tutarsız haftalar geçirebiliyorum, yani bir hafta süper giderken diğer hafta tamamen kendimi bozabiliyorum ama bu kış aylarına mahsustu, artık yaz geldi o havayı atacağım üzerimden... Ve son olarak eklemek istediğim, başarımın en büyük etkeni takımımdır, ayrı ayrı hepsinin katkısı yadsınamaz, öncelikle bizden desteğini asla esirgemeyen listede olmasa bile varlığıyla bizi toparlayan aeben abllişime, meleğime, lilyum ablişime, nazlıma, nuroma, sinemciğime, sultanıma, eceye, deryaya, biguşa, beyaza, aramıza yeni katılan suuraya ve eddoras ablaya çok çok çok teşekkür etmek istiyorum, onlar olmasa ben bu kadar aşama kaydedemezdim, mezun olduğumda öncesi ve sonrası resimlerimi paylaşmak istiyorum, hepiniz azimlenin diye ama daha mezun olmama aylarrrr aylaaaar var yerimseniben
Hepinizi çok seviyorum, biz bir aileyiz artık, veeeeee son olarakkkk affınıza sığınarak ;
BU 6. TAKIMDA ÇOK OLUYOR YAHUUUUU :lepi:kaydirigubbakcemile3
Biri bizi durdursun :lepi:
Sevgiler Şeniz
:1hug:bak buradada sözünü aldım o zaman artık yaz geldi ,ara vermek yok aynı istikrarda devam ..sositososito:jeyyar:

bir kere daha eline sağlık .....a.s.

TEŞEKKÜR EDERİM CANIMŞeniz AYRICA TÜM LİSTE HAZIRLAYANLARA DA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.a.s.
Çok önemli değil ama 4. takım dokuzuncu. , 14.takım onuncu olmalıydı.

6. takımı tebrik ederim bu arada

uyardığın için teşekkür ederim canım . o kadar uğraşınca gözden kaçırmışım.kafamçokkarıştı düzelttim şimdia.s.

arkadaşlar çok geç kaldım hesaplamada bunun başka yolu varmı bilmiyorum........
Sılagülcüm ellerine sağlık.. Hem çok uğraşmışsın hem de strese girmişsin.. :teselli:

Kallisim sana bilgileri vermiş, o yüzden tekrarlamaya gerek yok..
Dilerim sıra tekrar sana geldiğinde, diğer takımların bildirim yanlışlarından sorumlu olmadığını, rakamları kontrol etmen gerekmediğini unutmazsın.. yerimseniben

...........şimoş cadısına gelince kendi yazar fakat bende küçük bir ayrıntı yazmak isterim abları olarak .
Allah herkese, her takıma senin gibi abla nasip etsin.. Harikasın aebencim.. Kenarda gibi görünüp, isyan etmeden destek vermeye devam etmek her babayiğidin harcı değil.. a.s. :nazar:

.........mezun olduğumda öncesi ve sonrası resimlerimi paylaşmak istiyorum, hepiniz azimlenin diye ama daha mezun olmama aylarrrr aylaaaar var yerimseniben
Bu yıl bitmeden mezun olacağına inanıyorum ben.. Tekrar tebrikler simerenyacım.. Senin adını ne zaman görsem yarışmaya girmek için yazdığın mesaj gelir aklıma.. O zaman içimden demiştim ki: "Keşke takım kaptanı olsaydım da şu kızı alsaydım" Bu da gecikmiş bir itiraf olsun.. :kedi:

Tatlım bir açıklama yapmak istedim..
Bu tip fazla kilo kaybı gördüğümde ben de şaşırdığım ve onaylamadığım için önceki kilo bilgilerine bakıyorum..
Simerenya ile ilgili durum şu:
26 Şubat (145. Etap) ............. 98.3
Ondan sonra, yani; 146. / 147. ve 148. etaplarda da 98.3
Bu demek oluyor ki arkadaşımızın kilosu tamı tamına bir ay sabit kalmış.. Bu duraklama dönemlerini hepimiz yakından biliriz..
Sonra da yani 149. etapta birden 4.3 kilo kaybediyor.. Ama buna aylık bazda bakarsak, haftalık kayıp 1 kiloya tekabül ediyor..

Bu kadar uzun süren bir duraklama döneminden sonra böyle bir kilo kaybını ben sağlıksız değil, aksine vücudun direncinin kırılması ve nihayet yağ depolarına başvurması olarak adlandırıyorum..

Ama diyelim ki haftaya da ciddi bir kayıp oldu.. ışte o zaman sağlıksız olur..

Bunu simerenyayı örnek alarak "genel" bir açıklama olarak değerlendirirsen sevinirim..

Öncelikle arkadaşların geçmişine bir göz atmakta fayda var.. yerimseniben

Sılagülcüm ellerine sağlık.. Hem çok uğraşmışsın hem de strese girmişsin.. :teselli:

Kallisim sana bilgileri vermiş, o yüzden tekrarlamaya gerek yok..
Dilerim sıra tekrar sana geldiğinde, diğer takımların bildirim yanlışlarından sorumlu olmadığını, rakamları kontrol etmen gerekmediğini unutmazsın.. yerimseniben

tamam canım keşke daha önce haberim olsaydı. nam ablam yaktı beni ona sordum kontrol edicen dedi bende ettimbilmiyorumkismiledersimi aldım.

Kızlar bu hafta bildirimi 4. takım yani ben yapacağım. Evde net olmadığı için takımlardan ricam saat 16.00 gibi bildirimlerini tamamlamaları.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

13.TAKIM 150. ETAP

ad1 ( 56.0 / 55.7 /0.3 /0.54 % )
Nachtigall ( 61.7/61.9 /-0.2 /-0,32% )
Nur_84 (75.8 / 73.5/2.3 /3.03 %)
emirel ( 59.8 // /% ) (geri dönmek üzere ayrıldı)
CheGuevera ( 66.7 /66,7 /0,0 /0,0 % )
taylor ( 68.4 /67.6 /0.8/ 1.17% )
ethos ( 78.0 /77.2 /0.8 /1.03 % )
Ela ( 63.0 / 63.0 / 0.0 /0,0 % )

13.TAKIM TOPLAM KıLO (469.6 /465,6 /4,0 /0,85 %)

5.TAKIM 150 .ETAP **

tombili ( 80.2 /80.1 /0.1/ % 0.13)
mersa ( 77.5 /77.0/ 0.5 / %0.65)
obur ( 74.6 ) geri dönecek
Ocean ( 79.7 / 79,7/0.0/%0.0)
chocolategirl ( 78.5 / 78.0/0.5/ %0.64)
citol ( 112.0 ) geri dönecek
candy_candy ( 106.3 / 104 .9/ 1.4 / %1.32)
zazez ( 68.2 / 68.0 /0.2 / % 0.29)

5.TAKIM TOPLAM KıLO ( 490.4/487,7/2,7/%0,55)

Son düzenleme:
13.TAKIM 150. ETAP

ad1 ( 56.0 / 55.7 /0.3 /0.54 % )
Nachtigall ( 61.7/61.9 /-0.2 /-0,32% )
Nur_84 (75.8 / 73.5/2.3 /3.03 %)
emirel ( 59.8 // /% ) (geri dönmek üzere ayrıldı)
CheGuevera ( 66.7 /66,7 /0,0 /0,0 % )
taylor ( 68.4 /67.6 /0.8/ 1.17% )
ethos ( 78.0 /77.2 /0.8 /1.03 % )
Ela ( 63.8 / 63.0 / 0.8 / 1.25 % )

13.TAKIM TOPLAM KıLO (470,4 /465,6 /7,8 /0,99 %)

5.TAKIM 150 .ETAP **

tombili ( 80.2 /80.1 /0.1/ % 0.13)
mersa ( 77.5 /77.0/ 0.5 / %0.65)
obur ( 74.6 ) geri dönecek
Ocean ( 79.7 / 79,7/0.0/%0.0)
chocolategirl ( 78.5 / 78.0/0.5/ %0.64)
citol ( 112.0 ) geri dönecek
candy_candy ( 106.3 / 104 .9/ 1.4 / %1.32)
zazez ( 68.2 / 68.0 /0.2 / % 0.29)

5.TAKIM TOPLAM KıLO ( 490.4/487,7/2,7/%0,55)

**** 2.TAKIM 150 .ETAP ****
dora( 72.0 /71.0 / 1.0 /1.39 % )
samanyolu( 63.4 / 63.9 /-0.5 / -0.79 % )
moda makyaj ( 67.0 / 67.0 / 0.0 / 0.00 % )
EBRULUM ( 81.0 / 81.5 / -0.5 /- 0.62 % )
asi_bulut( 61.9 / 61.1 / 0.8 / 1.29 % )
LeyL35 ( 72.9 / 72.9 / 0.0 / 0.0%)
*JUJU*( 73.3 / 74.2 /-0.9 / -1.23 % )
ikraaa( 84.4 / 84.5 /- 0.1 /- 0.12 % )
zümrütüanka ( 78.0 / 78.0 / 0.0/ 0.00 %)
TonTonTonDardanelTon( 67.6 / 68.5 / -0.9 / -1.33 % )
tebessüm 77 ( 91.2 / 89.7 / 1.5 / 1.64 % )yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 812.7 / 812.3 /0.4 / 0.05 % )

arkadaşlar yukarısı cok karışık olmuş rek yok takımlar karışık dizilmiş
ben bildirimi mi buraya yapıyorum birisi alıntı yaparsa sevinirim düzeltmezk istersim lakin zmanım yok üzgünüm

X