Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

rıca ederım cnm :KK19: sımdı soyle bı sorun var 5. takımdan gerı donmek ıcn ayrılan uyeler ve 4. takımdan ızınle ayrılan uye bıl hassa ızınle ayrılan uye 4 takımın lıstesıne gırıp ordan 7. takıma transfer olması gerekmezmı ısler ıyıce arap sacına dondu :KK52:burnumu sokmus buluncada cozmeden rahat duramıyorum:KK17:kı buda zaten oylamaya sunulmus sadece hesaplarda bı skıntı var sanırım
Yok canım izne ayrılan dönüşte istediği takımda yarışabiliyor, yani ööle biliyorum :26:
Evet şimdi tekrar tekrar kontrol ettiğimde yarışma kurallarına aksi bir yanlışımız varmış gibi gelmedi ama listemizin sonuç kısmı yanlış haklısın arkadaşım..teşekkür ederim uyarı için de..

sonuç 0.73 evet....eski bilgiler vs karıştırırken nasıl öyle çıkmış dediğim gibi aklım dağılmış :KK9::KK9:
Ohh yaa, ben de takım ortalamanızı görünce şok olmuştum eksi ve yüksek rakamla :KK9:
Evet arkadaşım sen de haklısın ama şu var yani aslında tüm suç püsküütün :21::21: ne var kural koyacak poffssss:KK51:

Geri dönmek üzere ayrılan üye başka bir de sadece ayrlan üye var o da başka bir olay..

Bizimkiler geri döneceğiz diye 48 yıl önce terketmişler burayı ama dönmüşler... yani yarışmadan ayrılsalardı senin ortaya sunduğun kuralı uygulayacaktık...

Yahu üç haftadır çıkamadım şu işin içinden :KK45::KK45:
Ahahahahaha :KK60: Sonunda çıkmışın işi içinden suçu püsküüte atarak :KK60: püsküütüm top sende canım :KK60:
:KK52::KK52:bende kafayı sıyırdım resmen cnm aklımdan gecenle sana kopıledıgım sey yanlıs , dusundugum baska uygulamaya calıstıgımsey baska, yanı suan hamıllık hastalıktn kılo alımı yoksa yaptıgın lıste dogru :18::KK17:cok sukur su karmasıklık durumu kalktı ortadan sınav sonrası algılamam cok berbat durumda olmus :KK52:hayır ıkı saat arastırdım okudum ıkı yazıyıda ama ben hala ısrarla gerı donus kuralı dıye kendı ıstegıyleyı ayrılan uye kuralını dıretıyorum ama ben onu dıretırken gerı donus uyesı dıye okuyorum baska bı alemdeyım sanırm:KK52:
1) İzinli Üyenin Dönüşü
Dönüş yapılan etabın başlangıç kilosu : Yarışmadan ayrıldığı kilo
Dönüş yapılan etabın bitiş kilosu : Güncel kilo (kilo almıştır veya vermiştir)
Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, üyenin yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına(*) bölünecektir..
Ekstrem durum: Üyenin izin döneminde hamilelik veya sağlık koşulları nedeniyle kilo aldıysa, bu formül uygulanmaz. "Yeni üye" gibi işlem yapılır.

(*) Geri dönmek üzere ayrılan yarışmacının yarışmadan ayrı kaldığı "etap sayısı" nasıl hesaplanır?
Örneğin 260.etapta ayrıldı 266.etapta döndü:260. etap listesinde verdiği/aldığı kiloyu bildirmeden "izinli"olarak yazdıysam, 266.etap'ın listesini paylaşırken takımda bulunuyorsa---- 265-260=5etap+1(izinli yazılan etap)=6'ya bölüyorum. Çünkü 260.etapta herhangi bir kilo bildirimi yapmadık.
Yani sonunda beim kafamı da karıştırdın iyice canım yaa :KK37: valla gece gece okudukça tüm bildiklerimde gitti karman çorman oldu :KK37::KK37::KK37:

Kafayı sıyırdın banada sıyırttırıcan illa :KK52::KK52::KK52: demicem bişey arkadaşım yaa kim ne kuralı koyduysa gelsin hele şu şudur bu budur desin ahanda yazmıcam daha :KK9::KK9::KK9: yaşım başım geçmiş totodan iki gram yağ atacam diye beynim eridi gitti bu gün bir kilo daha verdim sayın siz beni :KK9::KK9:
Ahahaha işte benim gibi olan biri daha :KK60::KK60:
:KK52::KK52::KK52:kız 20 gun sonra dugunum var ona bu kadar stres yapmadım he sızın lısteyle ugrasırken oldugum stres kadar bı mevzun olma konusu aldı basını yurudu :KK9:benımde pc basında oturmaktan popomun kemıklerı battı az gıdımde totom dınlensın barı :KK52:tekrar kusura bakma az daha cnnet gecırtıyordum
Canımmm git yat dinlen artık hadii litfennnnn :KK9::KK53::KK52::KK52:
Arkadaşlar listeyi hazırladım umarım bir hatam yoktur ..

Ellerine sağlık canım :KK16::KK54:

Ayyy evet karmaşadan sonuçları unuttum, hemen gidiyorum bakmaya, bu hafta dereceye girmemiz lazım yahuu girmişmiyizki :18:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 363. ETAP SONUÇLARI
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
:nazar::nazar::nazar:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
TAKIM DERECELERİ :KK16::KK16::KK16:

BİRİNCİ -----------------14. TAKIM :KK9::KK9::KK9:

İKİNCİ ----------------2.TAKIM:KK9::KK9::KK9:

ÜÇÜNCÜ--------------- 3. TAKIM:KK9::KK9::KK9:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
BİREYSEL DERECELER:nazar::nazar::nazar:

BİRİNCİ Ceren06------14.TAKIM--------------3,52:KK9::KK9::KK9::nazar:

İKİNCİ bluebottle------2.TAKIM---------------3,39:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

ÜÇÜNCÜ burcugncy------13. TAKIM-------------2.45:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Evet evet evet girmişiz dereceye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yalnız bireyselde 2. olan arkadaş 2. takımdan değil, yanlış yazılmış takımı ..

Yok canım izne ayrılan dönüşte istediği takımda yarışabiliyor, yani ööle biliyorum :26:

Ohh yaa, ben de takım ortalamanızı görünce şok olmuştum eksi ve yüksek rakamla :KK9:

Ahahahahaha :KK60: Sonunda çıkmışın işi içinden suçu püsküüte atarak :KK60: püsküütüm top sende canım :KK60:

Yani sonunda beim kafamı da karıştırdın iyice canım yaa :KK37: valla gece gece okudukça tüm bildiklerimde gitti karman çorman oldu :KK37::KK37::KK37:

Ahahaha işte benim gibi olan biri daha :KK60::KK60:

Canımmm git yat dinlen artık hadii litfennnnn :KK9::KK53::KK52::KK52:

Ellerine sağlık canım :KK16::KK54:
:KK52::KK52:napım canm ya hım2 mevzun olma durumunu soledı ordan olaylar karıstı arapsacına dondu bu hafta snav haftamdı onun stresı kafam bı dunyaydı zaten ee bıde dugun stresı var hal olunca kendım kafayı sıyırırken sızlerıde yanımda gotureyım dedım tek olmazdı yanı:KK47::KK52::KK52::KK52::KK52:

Valla itiraf edeyim.. kahvemi yaptım, birikmiş mesajları okuyayım dedim..
İlk başta anlıyodum sonra ipler koptu.. :KK37:

Aklımda kalanlara yanıt vereyim..

1- Sweetcim yeni takım açma konusunu zaten konuşmuştuk.. Hayırlı olsun şimdiden.. Bırakıp da gidersen eğer, bütün şerbetli tatlılar peşinden kovalasın.. :KK33:

2- Toplightcım umarım ciddi bi rahatsızlığın yoktur, şimdiden geçmiş olsun.. İyi haberlerini bekliyoruz.. :nazar:

3- Diğer konuyu zaten anlamadım.. :KK60:

Amma velakin sanmayın ki verecek cevabım yok..
İlk cevabım kallisime.. Ben hiç karar almadım ki burada.. Öneriyorum, kabul edilirse karar oluyo.. Tabii zamanında kabul edenler gittiği için yeni gelenlere dayatma gibi görünüyo.. Sonuç olarak: ben masumum hakime hanım.. :emir_bebek:

Bir de şu üye tanımlarında karmaşa var sanırım.. Ve ben en iyisi karar defterindeki bütün "geri dönmek üzere ayrılan" kelimelerini bi ara oturup "izinli" üye olarak değiştireyim. İkisi de aynı şey.. çok rica ettim sadece "izinli" kelimesini kullanalım diye ama bi türlü olamadı..

Özetle: 3 çeşit üyemiz var.
1) Mezun oldu, geri döndü.
Mezuniyet sonrasında altı ay geçmeden dönemez. Dönecekse de onay alınır.
Bu kişi tekrar karne alamaz. Yeni üye gibi hesaplama yapılır. Lİstede eski üye olduğu belirtilir.

2) İzne ayrıldı, geri döndü.
İzne çıkış ve dönüş kiloları arasındaki fark, izin süresine bölünür.
izin süresi maksimım altı aydır, bu süre içinde ses çıkmazsa diskalifiye edilir. (Hamile arkadaşlarımız için "hamile izni" yazıyoruz, ne zaman isterse o zaman dönüyo)
Ancak bu diskalifiye kuralı 276. etp itibariyle geçerli olduğundan o tarih öncesi izne ayrılanlar için diskalifiye kuralı işlemiyo.

3) Yarışmadan ayrıldı, geri döndü.
Mezun olan üyeyle aynı prosedür. Sadece karne hakkı var farklı olarak..

Böyle yazınca daha net oldu umarım.. :KK14:

Listemi alayım da kaçayım.. valla başım döndü.. :KK52:

İlk cevabım kallisime.. Ben hiç karar almadım ki burada.. Öneriyorum, kabul edilirse karar oluyo.. Tabii zamanında kabul edenler gittiği için yeni gelenlere dayatma gibi görünüyo.. Sonuç olarak: ben masumum hakime hanım.. :emir_bebek:

Bir de şu üye tanımlarında karmaşa var sanırım.. Ve ben en iyisi karar defterindeki bütün "geri dönmek üzere ayrılan" kelimelerini bi ara oturup "izinli" üye olarak değiştireyim. İkisi de aynı şey.. çok rica ettim sadece "izinli" kelimesini kullanalım diye ama bi türlü olamadı..

Bu kişi tekrar karne alamaz. Yeni üye gibi hesaplama yapılır. Lİstede eski üye olduğu belirtilir.

izin süresi maksimım altı aydır, bu süre içinde ses çıkmazsa diskalifiye edilir. (Hamile arkadaşlarımız için "hamile izni" yazıyoruz, ne zaman isterse o zaman dönüyo)
Ancak bu diskalifiye kuralı 276. etp itibariyle geçerli olduğundan o tarih öncesi izne ayrılanlar için diskalifiye kuralı işlemiyo.

Şimdiii sendede ipleri kopardıysak bize söz düşmez :KK53: diyeyim ki artık kimse konuşmasın:KK9::KK9:

Dayatma olmadığını sadece öneriler doğrultusunda oylamalarla kurallar eklendiğini biliyorum...:KK24:

İlk olarak gözüme çarpan bir hatam var benim, sen böyle toparlayıp yazınca daha anlaşılıyor..

Bizim takımın mezun üyelerini listede sadece yeni üye olarak belirttim hedef kilolarını yazdım.. mezundu geri döndü demedim..çünkü yeni üye yazmıştık her şey yeni giren üye gibi işliyor sandım bu andan itibaren...ama sormak istediğim bir şey var şimdi karne alamayacaksak ki bizim takımın çoğunluğu mezunlardan oluşuyor, hedef kilo belirtmemiz gereksiz mi olmuş..

Ya da hiç bir şey sormayayım Lulutum yalasın seni kafa karışıklığın da geçsin kahvenin yanında :KK16::KK16: ne güzel gider...

1- Sweetcim yeni takım açma konusunu zaten konuşmuştuk.. Hayırlı olsun şimdiden.. Bırakıp da gidersen eğer, bütün şerbetli tatlılar peşinden kovalasın.. :KK33:

2- Toplightcım umarım ciddi bi rahatsızlığın yoktur, şimdiden geçmiş olsun.. İyi haberlerini bekliyoruz.. :nazar:

tşkler püsküüütümmm hemen yeni kuralları ekleyeyim o zaman yuppiiiiii:21::21:

diyetdaş sözü veriyorummm nefes aldığım sürece buradayım inşşşş

$415581978.gif

sana kolay gelsin bitanemmm:KK16::KK16:

:26:butun suc benım hakıme hanım ortalıgı ben karıstırdım :KK52: ama bı sor nıye karıstırdım :KK52:
:26:eek:nu bende bılmıyorum valla konu nerden hortladı altı ustu bı hesap hatası vardı:KK52: ugrastım dıdındım yemedım ıcmedım arapsacı yaptım :KK52::KK17:

bu kadar stres bunyeye fazla geldı artık :KK53: 5 ı ses gormeye basladım sucumda berat ıstıyorum affınıza sıgınarak:KK52: fınal haftasında olan her ogrencının basına gelebılır yane:KK9: kı benım hafıfletıcı sebeblerım var dugun stresı ve kılo stresıde olunca azıcık sıyırdım kafayı , ben sıyırayım derken sızıde gotureyım demısım :KK52:cok paylasımcıyımdır cookk:26:

Püsküütcümmm bir ricam olacak senden 6. takımın yeni kurallarını ilk sayfaya ekleyebilirmisin mümkünse:26::KK42::KK19:

olmazmı hiç:KK9::KK19: tansiyonun düzelmiştir umarımm öğlen iyi değildin:26:

Canım düşündüğün için teşekkür ederim.:KK16:
Dün dünyam döndü durdu bugün durdu :KK1: kendime geldim.

Ellerine sağlık canim. Gayet başarılı. :nazar:

Teşekkür ederim .. :KK16:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 363. ETAP SONUÇLARI
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
:nazar::nazar::nazar:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
TAKIM DERECELERİ :KK16::KK16::KK16:

BİRİNCİ -----------------14. TAKIM :KK9::KK9::KK9:

İKİNCİ ----------------2.TAKIM:KK9::KK9::KK9:

ÜÇÜNCÜ--------------- 3. TAKIM:KK9::KK9::KK9:

turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
turkbayragi.gif
BİREYSEL DERECELER:nazar::nazar::nazar:

BİRİNCİ Ceren06------14.TAKIM--------------3,52:KK9::KK9::KK9::nazar:

İKİNCİ bluebottle------2.TAKIM---------------3,39:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

ÜÇÜNCÜ burcugncy------13. TAKIM-------------2.45:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar::nazar:

Evet evet evet girmişiz dereceye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Yalnız bireyselde 2. olan arkadaş 2. takımdan değil, yanlış yazılmış takımı ..

Tüh hatasız bitirememişim. Şimdi telefondan bakıyordum bilgisayara geçince düzelteyim.

Ne güzel yazmışsın tek tek :KK1: Püsküütcüm şimdi ben mezun olup döndüm ya aylık listede başlangıç kilom ilk giril kilom mu olacak ?
:26:butun suc benım hakıme hanım ortalıgı ben karıstırdım :KK52: ama bı sor nıye karıstırdım :KK52:
:26:eek:nu bende bılmıyorum valla konu nerden hortladı altı ustu bı hesap hatası vardı:KK52: ugrastım dıdındım yemedım ıcmedım arapsacı yaptım :KK52::KK17:

bu kadar stres bunyeye fazla geldı artık :KK53: 5 ı ses gormeye basladım sucumda berat ıstıyorum affınıza sıgınarak:KK52: fınal haftasında olan her ogrencının basına gelebılır yane:KK9: kı benım hafıfletıcı sebeblerım var dugun stresı ve kılo stresıde olunca azıcık sıyırdım kafayı , ben sıyırayım derken sızıde gotureyım demısım :KK52:cok paylasımcıyımdır cookk:26:

Tebrik ederim o kadar strese çok iyi dayanıyorsun ama hepsi güzel heyecan. Bu arada şimdiden mutluluklar dilerim:KK16:

Canım düşündüğün için teşekkür ederim.:KK16:
Dün dünyam döndü durdu bugün durdu :KK1: kendime geldim.

Teşekkür ederim .. :KK16:

Tüh hatasız bitirememişim. Şimdi telefondan bakıyordum bilgisayara geçince düzelteyim.

Ne güzel yazmışsın tek tek :KK1: Püsküütcüm şimdi ben mezun olup döndüm ya aylık listede başlangıç kilom ilk giril kilom mu olacak ?

Tebrik ederim o kadar strese çok iyi dayanıyorsun ama hepsi güzel heyecan. Bu arada şimdiden mutluluklar dilerim:KK16:

düzelmene sevindim canımcımmm o halde bi de liste yapmışsınnn:KK19: gelmiş geçmiş olsun inş:KK19:

Saolsun Ben aniden seyahate cikinca listeyi cep ten yapacaktim hm22 bana kiyamadi kendine kiydi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

düzelmene sevindim canımcımmm o halde bi de liste yapmışsınnn:KK19: gelmiş geçmiş olsun inş:KK19:

Aman ne olacak canım, zaten akşam çok daha iyiydim hiç problem olmadı ..

Saolsun Ben aniden seyahate cikinca listeyi cep ten yapacaktim hm22 bana kiyamadi kendine kiydi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kaptanım tüm ilgimi sana yöneltmek istiyorum :KK1: Ameliyat olacaksın dur onu da yapayım dur bunu da yapayım diye her şeyi düşünmeye çalışıyorsun kıyamam sana :KK16:

X