Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=37798&page=1093&p=35424522#post35424522
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
HATIRLATMA: Yeni üye kaydı yaparken hedef kilolarını belirtmeyi lütfen unutmayınız. Hedef kilosu belirtilmeyen yarışmacılar kural gereği karne alamıyor. Bu çok önemli bir durum olduğu için takım kaptanlarımızdan bir kez daha özenli davranmalarını rica ediyorum.

1) Performans uygulaması 6. tur / 7. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=638656&page=6&p=35445506#post35445506

Hatırlatmak isterim ki; uygulama turumuzun son haftasına girdik!

2) 337. ve 338. etapta izne ayrılan üyeler diskalifiye edilmiştir: adayaren38 / cekum / İlkay80 / selduş / cimcimesude
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=318217&page=13&p=35447495#post35447495
1. TAKIM:126:
Cuma Zayıflama Yarışması'na hoş geldiniz! Keyifli sohbetler eşliğinde ve sağlıklı zayıflamalar dilerim.

1) Bildirim listenizde yer alan üç arkadaşımızla ilgili sorularım var.
  1. simerenyaa: 4 Ocak 2008 tarihinde, 89 kilo ile yarışmamıza kayıt olan simerenya adlı üyemizle ilişkisi var mı?
  2. zeynepcer: 301. etapta mezun olan zeynepcer adlı üyemizle ilişkisi var mı?
  3. turab571: 208. etapta mezun olan turab571 adlı üyemizle ilişkisi var mı?

2) Takımınız, bir sonraki performans uygulamasında değerlendirilecektir. (364. etap itibariyle)

3. TAKIM
3.Takım üyelerinden Sweetdimple mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35447432#post35447432

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

5. TAKIM
5.Takım üyelerinden luci-liu mezun oldu.
Başarı hikayesini paylaşmasını rica ediyoruz. Eğer bu konuyla ilgili açmış olduğu bir başlık varsa linkini paylaşması bizler için bilgilendirici olacaktır.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=126756&page=42&p=35446200#post35446200

14. TAKIM:126:
Bildirim listenizde şöyle bir açıklama var:
dayko (109,2 / 104 / 5,2 / 1,59% ).Yeni üye - verdiği kilo hafta sayısına bölündü

Yeni üyenin yarışmaya kaydını yaparken giriş tarihini yazmam gerekiyor. Hafta sayısı derken..?

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 362. Etap birincisi; 13.Takımdan argleton arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını aşağıda linkini vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=678962

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Son düzenleme:

Ellerine emeğine sağlık Püsküütcümm karnem için çokkkkk tşk ederimmmm

kendimi ilkokuldaki elması kızaran çocuklar gibi hissettimm

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721337 başarı hikayemi bu hafta yazmıştımm

Lucicimmm tebrik ederim canım umarım bir daha bu kilo sorununu hiçbirimiz yaşamayız

Öncelikle ellerine sağlık püsküüt um.senin yorgunluğunun yanında bizimki sorgunluk sayılmaz.
1. Takımda Turab571 daha önce mezun olduğunu yazmıştı listede belirtmem gerekirdi bu benim hatam
diğer iki üye bukonuda bişey yazmadilar onlara sorayim tekrar cevap yazarım.
4. Takım adına teşekkür ederim
mezun olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum

Son düzenleme:

bizde senin başarı hikayeni okudukça çok mutlu ama çok duygusal oluyoruz sen bitanesin canım banucuğum:)

Ellerine sağlık canım

dayko 3 e bölündü canım, 3 hafta önce gelmişti..

2. takımın son haftası demek :18::18:

Ben dayanamadım daha fazla strese 5.takımda bolmus sonuclarda sorun yok oh rahatladım sonuç listelerini tekrar yapmama gerek yok :13:

arkadaşlar kusura bakmayın haftasonu sınavım olduğu için burayı yeni gördüm ve biraz geç kaldım saolsun gogo bakmış biz yazmıştık gerçi ama bizde 2 ye bölmüştük gecikme için kusura bakmayın

Simerenyaa daha önce yarismamis zeynepcer henüz donmedi.

Turab571 ve zeynepcer mezun olan üyeler listede belirmem gerekirdi ozurdilerim dikkatsizligimden dolayı. Simerenyaa yeni uye digeriyle ilgisi yok.

Senin yorgunluğunun yanında bizimkinin lafı mı olur Püsküütcüm. Asıl sana teşekkürler her şey için

Rica ederim tatlım, zevkle hazırladım..
Tekrar tebrikler..
Başarı öykünün linkini mezun topiğinin ilk mesajına ekleyeyim o zaman hemen.. Tabii önce okuyayım.. :126:

Teşekkürler tatlım..
Ellerine sağlık canım

dayko 3 e bölündü canım, 3 hafta önce gelmişti..

2. takımın son haftası demek :18::18:
Rica ederim akrebim..
Maalesef son hafta.. İlk üçe girdiniz girdiniz yoksa.. :18:
Önemli değil toplightcım.. Umarım iyi geçmiştir sınavların..
Simerenyaa daha önce yarismamis zeynepcer henüz donmedi.
Tamam canım.. Yeni üye olarak kaydını yaptım şimdi.. Cevap için teşekkürler..
Turab571 ve zeynepcer mezun olan üyeler listede belirmem gerekirdi ozurdilerim dikkatsizligimden dolayı. Simerenyaa yeni uye digeriyle ilgisi yok.
Özür dilenecek bi'şey yok tatlım.. Ben zaten her halükarda yeni üye kaydı yaparken dosyalarda aratıyorum isimleri.. Hepimizin gözünden kaçabilir..
Şekercim, 14. takımın kaptanı slimsigara olarak değiştirilmiştir.. Bilgilerinize sunulur
Tamam akrebim düzeltiyorum..
Bir de şu konu var..
Bu konuda hiçbir etap raporunda hiçbir takımı uyarmadım bugüne kadar.. Çünkü kuralımız gereği, hedef kilosu belirtilmemiş üyelerin karnelerini hazırlamıyorum biliyorsun.. Bu bana ait bir hassasiyet olduğu için de ilgili uyarıyı yapmıyorum..
Bu hafta genel bir uyarı yazdım konuya dair.. Senden cevap bekledim aslında.. Çünkü "yine" yeni üyelerin hedef kilosunu belirtilmemiş listelerde.. Bundan önce de hedef vermediğin bir çok üyen var..
Şöyle bi düşünelim..
Gün gelecek bu üyeler karne almak istediklerinde ben onlara "hedef kilonuz olmadığı için karne hazırlayamıyorum" dediğimde hem onlar için hem de benim içim hoş olmayacak.. ki bundan önce de sırf bu konu yüzünden senin takımında yer alan ve karne hazırlayamadığım üyeler oldu, hatırlarsın..

O yüzden son kez; senin nezdinde bütün takım kaptanlarına yeni üyelerin hedef kilolarını belirtme konusunda çok özenli olmaları gerektiğini hatırlatmayı borç bilirim..

Son düzenleme:
Canım benim çok haklısın, tamam o zaman bu hafta takım listeleri hazırlanırken hedef kilolarını da isteyelim olsun bitsin

Çok teşekkür ediyorum

Sevgili takım kaptanlarım ve sevgili Püsküüütüm Cuma yarışmalarına motivasyon açısından çok şey borçluyum dileğim şudur ki 6, takımı açarak yeni arkadaşlara yardımcı olmak isterimm sizler açısından bir mahsuru varmıdır acaba:26:

sweetdimple canım yeni bir takım açmak yerine 5. takıma el atarmısın tatlım çok fazla mezun verdik ben şu ara kilo yarışmalarında izinli olsamda takımı başıboş bırakmamak adına uğraşıyorum zaten eski arkadaşlardan bir yu_zey cim kaldı ki o da mezun olma hedefine çok yakın eski mezunlardan hm22 girecek bu hafta listeye sadece listede 2 kişi kaldı biri sağlık sebeblerinden ayrılmak zorunda kaldı 3 kişiden de 3 haftadır hiç ses olmadığı için diskalifiye etmeyi düşünüyoruz ya da izinli yeni arkadaşlar çağırdık takıma şu an 3 kişi dene aşamasında ben önümüzdeki hafta küçük bi operasyon geçireceğim için bi süre takımla da hiç ilgilenemeyeceğim ne dersin?

Gecmis olsun canim ama bdn kisisel fikrimi söylüyorum kimse yanlis anlamasin
5.takimin kacinci sansi bu biz daha obce uzerimize dyseni yaptik benim bildigim banu tertemiz bir takim istiyor kendi kirallariyla buna bixde cani hinulden tkatiliyoruz takim olarak cunku onun bildikleri iradesi cok farkli
Takimindaki kisi baska takima transfer olabilir ve sende saglik sikintin bitince bakarsin takkma onun disinda var olan takimi toparlamakta cok zir bi kere on yargi var

Niyetim kimseyi kirmak degil hatam varsa affola

canım oncelıkle gecmıs olsun bızde 8. takım olarak gecen haftada bu haftada lıstede sadece ben vardım ve yenı uyeler almaya calısıyoruz su sıralar onlarında deneme haftası var buda bı sure daha tek olucam galıba lıstede
aslında 2 takımı bırlestırılebılır dıye dusunuyorum ıkı takımda zor durumda gordugum uzere tabı ben sadece takımın kaptan yardımcısıyım kaptanımız ne dusunur bılemıyorum benımkı sadece kısısel bı onerı

eriğim haklısın yeni bşir başlangıç yapmak kesinlikle çok güzel olur sweetdimple arkadaşım öyle düşünüyorsa 5. takım olarak uygundur ben sınav işi vs derken ilgilenememiştim takımla bu hafta tam yeni alımlara başlayalım takımı canlandıralım dedik az önce operasyon işi çıktı bende 6. takım açmak yerine böyle bri öneri sundum benim 2-3 haftalık bir sürece ihtiyacım var senin ve valkyry arkadaşımızın emekleri sayesinde 5. takım olarak çok güzel toparlandık ve de uzun süredir çoğu haftalarda ilk üçte yeraldık ama bu süreçten sonra da bi sürü mezun verdik takım açıkcası benim yokluğumda kapanmasındı benim istediğim gerçi bu yazdıklarımımdan kendi takım arkadaşlarımında haberi yok belki onlar ben yokken idare ederlerse böyle bir şeye gerek kalmaz

teşekkür ederim efsax cığım 8. takımla birleşme de olabilir bizim izinde olup dönecek arkadaşlarımız var ama onlar haziran sonu temmuz gibi dönecekler olmazsa bu şekilde 2 takımı da birleştirebiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…