Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Takımda kalıp takımın kapanmamasına çalışabilirdi yada o zaman başka bir takıma geçebilirdi..
Onay verirsek bu durumun alışkanlık yapabileceğini ve diğer üyelere kötü örnek olacağını düşünüyorum..
2. ve 14. takım adına HAYIR diyorum...

Takimda kalabilurdim ortaligi yatistirmak icinde ugrastim ama kisilerin birbirini sucladigi hakatet biyutunda cumlelerin sarf edildigi bir yerde kalmakta cok hos degildi. Yinede takimi yeniden acmak icin puskuute msj gonderdim ve malesef puskuute bana donus yapana kadar biz variz acalim diyenlerde yok oldu gitti kaldim ortada baska takimdan ziyade gunluk acip devam etmeyi denedim ama malesef ordada kendi kendine yazmaktan baska birsey olmadi aciklamak istedim sadece karariniza saygi duyarim 5 takim icin cok ugrastim bu konuda icim rahat girdigimde bitmek uzere bi takimdi jujuda bilir ve sonrasinda kaptan yardimcisi oldugum donemde yeni uyeler aldim birincilik ve ucunculuk aldik uzun sure sonunda benim gruba ihtiyacim var cunku ne loursa olsun zayiflamaliyim

Iyi aksamlar sevgili takim kaptanlari:KK16:

5.Takim kapandigi hafta bir cok üye kendi istegiyle ayrilmisti..

bunlardan biride erigim arkadasimiz...
kendisi simdi bizim takimda(3.takim)devam etmek istiyor...
kurallar geregi 6 ay gecmesi gerek yarismasi icin.Kapanan bir takimda tek basina yarisamayacagindan öyle yazilmis...

bu konuyu oylamaya sunmak istiyorum..bu arkadasimiza geri dönmek üzere ayrildi yerine izinli olarak islem yapsak kabul edermisiniz..
eger sizin icin sorun olacaksa cuma gününe kadar itirazlarinizi yazmanizi rica ediyorum...

simdiden hepinize teskkür ederim:KK16:

4. Takım olarak yarışmasında sakinca yok diyorum ama 5. Takim açık su anda. 14. Takimda zor durumda 3. Takim yerine onlardan birini tercih edebilir diye düşünmeden edemiyorum.

4. Takım olarak yarışmasında sakinca yok diyorum ama 5. Takim açık su anda. 14. Takimda zor durumda 3. Takim yerine onlardan birini tercih edebilir diye düşünmeden edemiyorum.

Malesef daha once zaten bitmek usere bi takim icin ugrasmistim simdi kendim icin uğraşmak istiyorum iatedigim kg inmeli ve bebek sahibi olmaliyim ayrica neden uvuncu takim uzun suredir takip ediyorum cunku onlari

gogcugum tesekkür eerim cnm onayin icin..2.ve14.takiman itiraz geligi icin arkaasin zamanini doldurmasi gerekecek maalesef...
cnm herkes gibi erigimde motivasyon istiyo ve kendisininde söyledigi gibi anne olmak icin bunu düzeni oturmus bir takimda,daha fazla motive olarak yapmak istiyor...
neyse cnm cok uzatmayayim 5 ay sonra hala burda olursam alirim arkadasi artik...
not:benim d tusu cok zor basiyor,kelimeleri yuttum sanilmasin cnm,sen anlamaya calis lütfen:KK16:

Takimda olmadigim yada 6 ayi doldurmaya calistigim donemde 4. takmda motivasyon amacli paylasimda bulunmustum.erigimde bunu deneyebilirsin.inan buda etkili oluyor

gogcugum tesekkür eerim cnm onayin icin..2.ve14.takiman itiraz geligi icin arkaasin zamanini doldurmasi gerekecek maalesef...
cnm herkes gibi erigimde motivasyon istiyo ve kendisininde söyledigi gibi anne olmak icin bunu düzeni oturmus bir takimda,daha fazla motive olarak yapmak istiyor...
neyse cnm cok uzatmayayim 5 ay sonra hala burda olursam alirim arkadasi artik...
not:benim d tusu cok zor basiyor,kelimeleri yuttum sanilmasin cnm,sen anlamaya calis lütfen:KK16:

Herkese Teşekkür ederim vakit ayrip oylamaniz bile yeterdi . Ayrica benimle beraber geri doben arkadaslarda var baska takimda galiba bi ben faLa geldim bekleriz kismet

Takimda olmadigim yada 6 ayi doldurmaya calistigim donemde 4. takmda motivasyon amacli paylasimda bulunmustum.erigimde bunu deneyebilirsin.inan buda etkili oluyor
Tesekkür ederim cnm benim..bene öyle yapmayi düsünüyorum...keniside kabul ederse öyle devam eecegiz...

Aynen canim sadece listelere girmeyecegim ama fasulyedende olsa 3 takimdayim kaptanimda oklerse tabi

Ya Ben yine anlamadim simdi
Erigim bir istekte bulunmus belki o donem sinir, stresli bir donemde ayrilama karari almis.sonra vaz gecmis gelmek istiyor.tamam kurallara bir sey demyorum ama burasi kadin kulubusuyse erigimede tolerans taniyamazmiyiz.keyfe gitmemiski.

Erigim bir istekte bulunmus belki o donem sinir, stresli bir donemde ayrilama karari almis.sonra vaz gecmis gelmek istiyor.tamam kurallara bir sey demyorum ama burasi kadin kulubusuyse erigimede tolerans taniyamazmiyiz.keyfe gitmemiski.
cnm dedigim gibi erigim yine bizimle...:KK16:
ben eminimki bu onu dahada hirslaniracak:KK34:
oylama bitti cnm..oy kullanan herkese tesekkür ediyorum...

Berilcim ilgin icin tesekkur ederim ben listelere girmesemde 3 takimdayim ve kaptaniminda dedigi gibi daha da hirslandim haa evet bu hirsim ucuncu takimin listelerinde gorunmeyecek ama motivelerini etkileyecektir . Hersey icin tesekkurler

vee daha önce bu tür oylamalarla çok karşılaştık hep olumlu cevap verildi bende anlamadım bu durumu:KK19::KK19:

neyse listeye girmesede arkadaşımız bizimle sonuçta bize ihtiyacı varr:KK19:

Kurallar önemli ama BURASI KADINLAR KLUBU
amac KADINLARA YARDIMCI OLMAK
VE PÜSKÜÜT konu yardımcı olmaksa kurallar esnetılebılır dedı
Neyse takıma gıremesede biz erigimin yanındayız
ERİGİM BİZİMLESİN CANIM
SANA DESTEK OLMAYA HAZIRIZ

Takimda kalabilurdim ortaligi yatistirmak icinde ugrastim ama kisilerin birbirini sucladigi hakatet biyutunda cumlelerin sarf edildigi bir yerde kalmakta cok hos degildi. Yinede takimi yeniden acmak icin puskuute msj gonderdim ve malesef puskuute bana donus yapana kadar biz variz acalim diyenlerde yok oldu gitti kaldim ortada baska takimdan ziyade gunluk acip devam etmeyi denedim ama malesef ordada kendi kendine yazmaktan baska birsey olmadi aciklamak istedim sadece karariniza saygi duyarim 5 takim icin cok ugrastim bu konuda icim rahat girdigimde bitmek uzere bi takimdi jujuda bilir ve sonrasinda kaptan yardimcisi oldugum donemde yeni uyeler aldim birincilik ve ucunculuk aldik uzun sure sonunda benim gruba ihtiyacim var cunku ne loursa olsun zayiflamaliyim

Canım kusura bakma kararım senlik değil, sadece kurallı ortamlarda yapılan keyfi hareketler yapanlar hoşuma gitmez..Açıklama yaptığın için çok teşekkürler canım.. Çabalarını çok takdir ettim..

Hayır cevabımı geri çekiyorum ve evet diyorum :KK16:

Canım kusura bakma kararım senlik değil, sadece kurallı ortamlarda yapılan keyfi hareketler yapanlar hoşuma gitmez..Açıklama yaptığın için çok teşekkürler canım.. Çabalarını çok takdir ettim..

Hayır cevabımı geri çekiyorum ve evet diyorum :KK16:

Tşkler akrepcimmm arkadaşımızı ve bizi çok mutlu ettin canımcımm:KK16::KK16::KK42:

Son düzenleme:
püsküütcügüm erigim arkadasimiza itiraz gelmedigi icin bu hafta izin dönüsü gibi listeye aldim..bilgin olsun cnm:KK16:

**14. TAKIM 339. ETAP **

Rform( 74.8 / 73.6 / 1.2 / 1.60%)
umutincisi( 84.1 / 81,5 / 2,6 / 3.09%)

14. TAKIM ORTALAMASI : 2.1%

X