Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tamam kadiscim..,
Doğru yapmışsın üçe bölerek..

ceza puanı siline bilyormu yani birinci olmakla yada başka bi şekilde..tamamen bilmediğimden soruyorum yoksa hep kalıyomu?

merhaba kızlar. sonuç listelerinde bir yanlışlık yok mu? 0 sayısı -0,09 dan büyüktür. -0.09 da -0.11 den büyüktür. ben mi yanlış biliyorum :26: dikkatimi çekti de

ceza puanı siline bilyormu yani birinci olmakla yada başka bi şekilde..tamamen bilmediğimden soruyorum yoksa hep kalıyomu?
silinmiyor gogocugum..zamaninda 4.takimdayken bende sormustum:26:
merhaba kızlar. sonuç listelerinde bir yanlışlık yok mu? 0 sayısı -0,09 dan büyüktür. -0.09 da -0.11 den büyüktür. ben mi yanlış biliyorum :26: dikkatimi çekti de
Haklisin cnm
14.takim altinci
8. takim sekizinci olacakti..

gogonun ilk hazirlamasiydi,sanirim - leri gözden kacirmis...

matematigim pek iyi değil canım birde ilk defa yaptım listeleri hatalı olmuş

silinmiyor gogocugum..zamaninda 4.takimdayken bende sormustum:26:

Haklisin cnm
14.takim altinci
8. takim sekizinci olacakti..

gogonun ilk hazirlamasiydi,sanirim - leri gözden kacirmis...

Yaa silinmiyo demek
Listeleri kendim hazirliyim dedim bi suru hata yaptım bi dahakine daha dikkatli olurum.

Yaa silinmiyo demek
Listeleri kendim hazirliyim dedim bi suru hata yaptım bi dahakine daha dikkatli olurum.
en son hatirladigim kadariyla silinmiyordu..yinede püsküüt dogru cevabi verecektir..

bende ilk hazirladigimda hata yapmistim...
zamanla elin alisir gogocugum

Son düzenleme:

Yaa silinmiyo demek

kıyamam sanaa olsun canım hepimiz yapabiliyoruz

iyi geceler çıtır kızlar

püsküüt cnm aylik listede, yarismadan ayrilip geri dönen üyeler icin, baslangic kilosu olarak, geri döndükleri kilo alinmayackmiydi..benmi yanlis hatirliyorum acaba:44:

aklimda öyle kalmis cnm,eger yanlis hatirliyorsam kusura bakma

Son düzenleme:
slm püskütcüm yeni üyemiz olan selduş daha önce yarışmış oldugundan hiç bahsetmedi ..yarışmasında bir sakınca yok sanırım 5 yıl olmuş bizim için sakıncası yok sen bildigin yöntemle işlemleri yapabilirsin kolaylıklar diliyorum

Silinmiyor..
Geçmişte haftalık etap raporunun okunmadığı oluyordu.. Bunun önüne geçmek için bu kararı almıştım ben de..
İşe yaradı, artık raporlar okunuyor ve cevaplar hızla geliyor..
Dolayısı ile okumaya devam edildiği sürece hiçkimse ceza puanı almaz ya da almış olanlar üzerine ekleme yapmayacağı için de yaptırımdan kurtulurlar..
Rica ederim pegasuscum..
Haklısın böyle bir konuyu konuştuk.. Ancak hiçbir karar alınmadı konuya dair.. sohbet ediliğiyle kaldı.. Dolayısı ile mevcut düzen devam..
Elbette sakıncası yok busecim..
Ben kayıtlar için sordum sadece..
Teşekkürler..

OYLAMA

KONU: Diskalifiye işleminin kaldırılması.

GEREKÇE: Mevcut uygulamada iki tür diskalifiye var. Birinde kaptan kendi yetkisine dayanarak yarışmacıyı diskalifiye ediyor, diğerinde de izin süresi 6 ayı geçen üyeleri her hafta ben tespit ederek diskalifiye işlemini gerçekleştiriyorum.

Her diskalifiye işlemi, üyenin yarışmacı listesinden çıkartılıp diskalifiye listesine eklenmesini ve listelerin güncellenmesini gerekli kılıyor.

Oysa; bunca işlem gün geliyor boşa gidiyor. Diskalifiye edilmiş üye, paylaşımda onaya sunularak yeniden yarışmacı olarak devam edebiliyor ki edecek.. Hiçbir takım çıkıp da "hayır, ben istemiyorum" demeyecek çünkü..

Gelin, kaldıralım bu diskalifiye zamazingosunu..

2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

NOT: 5 tane evet veya hayır oyu, oylamayı ilgili yönde sonuçlandırmak için yeterlidir.

3. TAKIM : HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR

ben kaldirilmasin diyorum..takima haftalarca ugramayan üyeler oluyor ve 1 ay sonra cikip listeye girmek istemesi diger üyelere haksizlik olur...

...diskalifiye kaldirilirsa herkes kafasina göre gelip gelmemezlik yapabilir

9. TAKIM :
HAYIR

bende oyumu hayırdan yana kullanıyorum ..çünkü zaten en az 2 hafta en çok 6 ay izin süresi var ..yogun olan haber veriyor ve izinli yazıyoruz eger diskalifiye kalkarsa nasılsa istedigim zaman gelirim düşünerek habersiz bırakabilirler takımı ve takım derecemiz etkilenir ben şöyle uygulama düşündüm takımım için 2 .kez bildirim yapmayanı izinli yazıcam böylelikle ceza olarak direk 2 hafta listede olmayacak ...

8. TAKIM : HAYIR
9. TAKIM :
HAYIR

püsküütüm yazdıklarını okuyunca mantıklı geldi ama arkadaşlarımında yazdıklarına katılıyorum.bencede aynen devam etsin uygulama... her ne kadar dediğin gibi ,hiç kimse ;''hayır yarışmasın istemiyorum'' demeyecek olsada

[sıze=3][ı]2. Takım : Evet
3. Takım : hayır
4. Takım : Evet / hayır
5. Takım : Evet / hayır
8. Takım : hayır
9. Takım :
[/ı]
[/sıze]
[sıze=3][ı]hayır[/ı][/sıze]
[sıze=3][ı] 13. Takım : Evet / hayır
14. Takım : Evet
[/ı]
[/sıze]

Son düzenleme:
ya aslında zaten diskalifiye etmeden yana degilim ben yazdıgımdanda anlamışsınzdırr diskalifiye etmeden izinli yazarım dememden .ama maksat göz korkutmak zaten kilo vermeyi beyninde bitirmiş kişi kendinde sorumluluk duygusu uyanıyor gruba ugrayarak menülerini yazarak..ama kararsız ve verilecek kilosu az üyeler için aslında biz diskalifiye kalkmasın diyerek iyilik ediyoruzki kendilerini kontrol altına alıyolr..yoksa nsılsa istedigim zaman ugrarım düşüncesi buradan ve diyetten uzaklaştıra bilir diye düşünorum...

2. TAKIM : EVET
8. TAKIM : HAYIR
9. TAKIM :
HAYIR
14. TAKIM : EVET

Dün akşam dışarda olunca cepten girmiştim o yüzden bozulmuş yazı karakterleri ve yazamadım düşüncemi..

Kızlar tamam diskalifiye bir nevi disipline etme gibi görünsede, kişi beyninde bitirdikten sonra önemi yok aslında..
Eee zaten daha sonrada geri alıyoruz takımlara, nolduu ne değişti, tabii hiçbişey..

Yazık püsküüte, olan ona oluyor, onca kişiyi listele, tekrar sil, tekrar ekle..Diskalifiye kalksın, en azından püskütümün yükü hafiflesin diyorum ben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…