Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Iyi aksamlar Kilo veren herkezi kiskaniyor ve tebrik ediyorum.
Aklima takilan mantigima ters gelen bir seyi paylasmak istedim
Yine birincimiz gamze arkadasimiz.tebrik ediyor ve Kilo problemi yasamayacagi mutlu yillar diliyorum.
Gamze arkadasimizin haftalik Kilo verme yazdiklarini okudum ve cok sasirdim.
Arkadasimiz diyetisyen esliginde 1 ayda 12-13 Kilo Verdi üstelik kilosuda oyle cok degilken.120-130 gibi Kilo rakamlarina sahip olsa haftalik 3,7 gibi kayiplari anlayacak mantigima ama kendisi 65 lerde.....
Bir fatosumuz vardi 6. takimdan 135 kiloydu ama suan 70 lerde.oda diyetisyene gidiyordu aktiv spor yapiyordu ama yag kütlesi fazla olmasina rahmen böyle bir Kilo vetemiyordu
Genelde diyetisyenler Ortak bir agizdan haftada yarim yada bir Kilo verilmesini onerirken arkadasimizin diyetisyeni neden bu denli Kilo vermeye normal bakiyor.simdi hangi diyetisyene guvenelim.
Ikinci bir konuda Sabah 5-6 da uyanan gece 12-1 de uyuyan bir metobolozma hizli olmaz cunku uzmanlar diyette duzenli ve yeterli uyku diye soyluyorlar organlarimizin sagligi acisindan.
Beni lutfen yanlis anlamayin guven meselesi degil sorularim tamamen bilgilenme ve endiselenme
Endiseleniyprum cunku yillar once Pis bir hastalik gecirdim ve kisacik zamanlarda kocaman kilolar verdim.ailede o Pis hastaliktan adini bile yazmak istemiyorum kaybettiklerim oldu onlarda Kar gibi eridi
Gamzenin verdigi kilolari gordukce endiseleniyprum.
Tekrar iyi aksamlar

püsküüt cnm mermalade isimli üye 335.etapta 8.takimdan, kendi istegiyle ayrildi görünüyor..kendisi takima bir süre ara vermek istedigi söylemis ve kendi istegiyle ayrilan üyenin 6 ay yaris disi kalacagini bilmedigini söylüyor...
simdi 3.takimda devam etmek istiyor..bu duruma,kendi istegiyle ayrildi yerine,izinli sayabilirmiyiz bu üyeyi..:26:

Son düzenleme:

Sana katılıyorum

merhaba,konu beni ve takımımı ilgilendirdiği için eksik bilgi olmaması adına tüm konuyu derledim ve 3.takımda cevapladım.
fakat konunun buraya ve sevgili püsküüte taşınmasından dolayı derlediğim mesajları aynen burayada aktarma gereği duydum.
öncelikle uzun bir yazı olmasından ve konunun buraya taşınmasından rahatsızım ve özür diliyorum.ama konuyu taşımışlar ve cevaplamaya mecbur kaldım...

3.takıma yazdığım cevabı aynen alıntılıyorum;

iyi geceler kardeş takımcım,
beni ve takımımı ilgilendiren konu olduğunu görünce cevaplamak istedim.
şöyleki mermalade adlı üye bizde 2 hafta kadar yarışmıştır.sonrasında takımdan ayrılmak istediğini şu mesajıyla belirtmiştir;

yarışmadan çekiliyorum .bilginize.

bende şu mesajımla kendisine cevap verdim;

kendiside bana cevaben şunları yazmıştır;

tamam ayşe abla dewam edicem umarım sağlığın iyidir iyileşmişsindir...

8/11/2013 cuma günü bildirimde bulundu ;

geçen hafta : 91
bu hafta :90
aradaki fark :1
hesaplanmış hali :% 1.098

bu haftaki toplam sporum :360 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :43

üstteki bildirimden sonra bir daha takıma uğramadı.

15/11/2013 bir sonraki hafta ben de alttaki mesajı kendisine yazarak,listeden çıkardım,mesajımı gördüğünü düşünmüyorum çünkü ayın 8 inden beri bir daha takıma uğramadı;

bundan sonraki mesajlar 3.takıma yazdığı ve sizlerinde cevapladığı mesajlar;

dediği gibi kendi isteği ile ayrılmıştır.

pegasusun kurallar dahilinde vermiş olduğu çok doğru bir cevap.

evet hiç bir şey demeden takıma bir daha uğramadı.

bunu ara vermiş ve aradan izinden sonra takım değiştirmiş sayın ben ayşe ablaya bırakıyorum demedim. 6 ay yarışamıcağımı bilmiyordum mesela yoksa bu konuda titiz dawranırdım
evet bana hiç bir şey demeyip ortadan kayboldu bende normal olarak,önceki ayrılmak istediği mesaja istinaden takımdan çıkardım.

cnm kurallar bütün takimlar icin gecerli...
kaptanin seni uyarmasi lazimdi:26:
ben yinede paylasim alanina yazayim bu durumu,püsküütten kesin cevap aldiktan sonra bende kesin cevapp vereyim

ayrılmak istediğini söyleyip,sonrasında vazgeçip bildirimde bulunan ve sonrasında hiç bir haber dahi vermeden takıma uğramayan birini nasıl uyarmamı bekliyorsun?telepati yeteneğim yok,hımm rüyasına girebilirdim evet evet.. ama hiç aklıma gelmedi tüh..

moni bu konuda bişi demedi bana yazıı bi mesajı yoktur. olmadı siz bi konuşun pisküütle ben konuşayım
ortadan kayboldun melek,nasıl bir iletişime geçmemi bekliyordun merak ettim doğrusu...
ayrıca ,takıma girmeden önce takım kurallarını okuyup kabul etmeni istemiştim ve sen okudum kabul ettim demiştin.o takım kurallarının bütününde yarışmayla ilgili tüm linklerde mevcut.demekki tamamını okumamışsın eğer okusaydın yarışmanın kurallarını da biliyor olacaktın.

gecenin bir vakti gerildim..

neyse özetle yarışmacının takımımla olan durumu budur..

herkesin zayıflamasını isterim,melek arkadaşımda sizlerle zayıflamak isterse benim hiç bir itirazım olmaz.. durumu istisnaidir ve kurallarda bellidir.madem konuyu paylaşım alanına ve sevgili püsküüte taşıdınız,kendisi size gerekli en iyi cevabı verecektir...

hatta ben bu yazışmayı olduğu gibi paylaşım alanına da taşıyım...eksik bilgi yerine konunun tümüne vakıf olur en azından...

iyi geceler...

Evet çok hızlı kilo verdim ama bu hafta porsiyonlarımı artırmama rağmen böyle oldu gayet de iyi yediğimi düşündüm ayrıca şükür hiç bir sağlık problemim yok ( merak eden arkadaşlara) herkesin bünyesi farklı eğer sizde benim kadar dikkat ederek spor yaparak diyet yaparsanız eminimki içinizde benden daha çok kilo verecek olan arkadaşlarda var dikkat edilmediği içinde böyle yorumları normal buluyorum ben herşeyîmi düzenli yapıyorum saatlerim düzenli vücudumu bu düzene alıştırdım vücudum bu yaşantıdan rahatsız olmuş olsa önceki senelerde belli ederdi zaten kendini ben uyku seven bir insan değilim hareketli bir yaşantım var bunun üstüne sıkıntılarımda olunca iştahım kesiliyor ama yine de zorla olsa yedim çok hareketli olmak (hayat şartları) vücudumun yediğim herşeyin çabuk yakması benim sağlıksız olduğum anlamına gelmez ben herşeye harfi harfine uyan yapan biriyim Buda öyleydi ben herşeyi tam yapmak isteyen biriyim yaptım ve başarılıda olduğuma inanıyorum ben halimden hayatımdan memnunum bütün arkadaşlara başarılar iyi ve sağlıklı zayıflamalar

Cok dikkat edildigi donemlerdede, sizden daha fazla spor yapanlardada sizin kadar Kilo vereni gormedim.masallah size Allah nazarlardan korusun metobolizmanizi Saat gibi vallat tik 3.7 tak 3.8 hicmi metobolizma hizi degismez
Neyse Kim ne Verdi nasil Verdi sorun degil Ben dusuncelerimi yazdim.basari oykunuzu 4 gozler bekliyorum bu hafta 3 kusur Kilo vererek hedefinize ulasmis olacaksiniz nasilsa
Sizde bu meto oldukca Kilo alacaginizi sanmiyorum.zayif yillarda mutlu olmaniz dilegiyle

Ayy çok haklısın canım benim yaa..ben onu her zamanki gibi unutmuşummm evet ikiside yeni üye ve gelip uyarmana rağmen bendeki jeton dört köşee
Hedef kilolarını da haftaya yazayım artık..Püskütüm kusura bakma yaa..Omega3 ümü unutuyorum bu aralar, zaten bağırsaklarımda çalışmıyor ühüüüüüüüüüü kiloda veremiyorum ühüüüüüüüü

İçses: Ne ağlıyosun be, az ye, düzenli spor yap ver kilonu, bağırsaklarında güzel çalışsın

Tebrik ediyorum canım, harikasın
Başarıların daim olsun inş.

İyi hafta sonları..

Hiç zamanım yok, listeyi aldım çıkıyorum..

Yazılmış iki özel mesaja cevapları verdim, ancak burada da bazı gelişmeler olmuş.. Dediğim gibi şu anda okuyacak zamanım yok..

Daha sonra görüşmek üzere kızlar..

Etap raporuyla döndüğümde bakacağım mesajlarınıza.. :126:

**14. TAKIM 338. ETAP **

Rform( 77,8 / 74.8 / 3 / 1.5 / 1.93%)
umutincisi( 88 / 84.1 / 3.9 / 1.95 / 2.21%)

14. TAKIM ORTALAMASI : 2.07%

Püsküütüm bu arkadaşlar yeni üye..

umutincisi hedef kilo 65..

Diğerini not almamışım takımada baktım göremedim ama sorarım haftaya yazarım canım

bu haftaki başarımı da yoğurt kürü düzenli bir diyet listesi ve düzenli, bir spor sayesinde başardım bütün arkadaşlara veren diğer arkadaşlarımıda tebrik ederim herkesinden benden daha başarılı olması dileğiyle iyi zayıflmalar

monicigim cnm benim,citir kares takim kaptanim,gerilme cnm

cnm senine kopyaladigin gibi hersey orda...
üye senin ona 6 ay yarisma isi kalacagini söylemedigini söyledigi icin ben uyarmali edim..yoksa takima ugramayan bir üyeyi elbette uyaramayiz...cnm haklisin kesinlikle...iyecek lafim yok baska..öpeyime gerginligin gecsin

Başarın icin tebrik ederim. Küçük bebeginmi var merak ettim?

Puskuutcugum meraba ben 5 takimdan dilek yardimina ihtiyacimuz var biz uc kisi goturmeye calisiyoruz duzenli giren yok kaptanimiz canim benim kapanmasin takim diye ugrasmis ama oda calisiyo yogun elinden geleni yapiyo ama acikcasi yarisa baslarken cok umutluydun ama pek motive olamadim acaba baskatakimlardan transef munkunmu yada bizleri daha aktif takimlara simdiden tesekkur ederim

Eeee sonuç listesi nerde bu haftanın :26::26::26: Dün girdim ama pc yi eşim ve kızıma bırakmak zorunda kaldım dedim sonra bakarım şimdi bakındım ama yok ayol şaka gibi

Geçen hafta gogo yapmış yani 4. takım, bu hafta 5. takımdaymış sıra..Bir bakalım 5. takımda durum ne ??

Hayır enteresan olan bir durumda kimsenin merak etmemesi çok şaşırdım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…