Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Püsküütcügüm,sekerkizin soruya cevabini oldugu gibi alintiliyorum...

Yani kendiside tam emin degil yaristigindan:26:
Desene iş başa düştü..
Kendim sordum, kendim cevaplıyorum o halde..

Bu link senin verdiğin, sizin takıma yazdığı mesajın linki:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ma-zayiflama-yarismasi-4620.html#post32279761

Bu da arama yaptırarak 1.takımda bulduğum geçmiş mesajı:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ma-zayiflama-yarismasi-4182.html#post25456147

Avatarlara bakınca aynı insan.. Demek ki eski yarışmacıymış, yeniden yarışmasında kural dışı bir durum yok. Sadece kayıtlar için önemliydi.

Son düzenleme:
Ay burada heyecanlı paylaşımlar olmuş..
Amma velakin şimdi çıkmam lazım.. Dönünce okuyacağım, merakla bekliyorum..

Tesekkür ederim cnm,yorduk senide

Ay burada heyecanlı paylaşımlar olmuş..
Amma velakin şimdi çıkmam lazım.. Dönünce okuyacağım, merakla bekliyorum..

Hem de ne heyecan Topraksın paylaştığı resim acaip heyecanlandırdı ortamı

Mesela benim son 10 kilom kaldı yani bende anne olmasada bir abla saklı gibi..Tabii ilk 80 kilodan karşılaştırırsak bende de benden büyük şişko bir bir şahıs çıkmış olucak...

Ayy topraks nasıl güzelleşmi son halinde..Çok özendim çook

Çok ama çok sevdim bu mesajı..

Yanlış anlaşılmasın; bana teşekkür ettin diye değil..

KENDİNE teşekkür ettiğin için..

..ve bir kez daha spor. Spor, spor!

Spor yapan mutlaka kilo veriyor, yapmayan yerinde sayıyor.. Bahane çok, ben çok sıkılıyorum spor yapamama bahanelerini dinlemekten.. Gerektiğinde uykundan fedakarlık edip spora zaman ayırmışsın..

Yürümek neden önemli? Ben de yeni öğrendim daha önce de paylaştım ama yine yazmaktan çekinmem..
Beden kaslarımızın %70 lik kısmı bel çizgimizin altında yer alıyormuş. Yürüyüş bu nedenle çok öneriliyormuş, aynı şekilde bisiklet vs.
Bu nedenle, özellikle de diyet yaparken salt kas kaybı yaşamamak için bile yürüyüşü ciddi bir şekilde, adeta görev bilinciyle yapmak şart!

Tatlım.. ben de seni seviyorum. Yanıbaşıma geldiğin için de çok mutluyum.. Artık kiloları birlikte koruyacağız! :118:

Ben bu güzel başarı hikayesini hemen karne topiğimize ekleyeyim..

Arkadaşlar, kaptan olup takım kurmak isteyen biri var.. Son dönemlerde bu konuyla ilgili yaşadığımız sorunları biliyorsunuz.

Bu kişi ricasını özel mesajla iletti ve ben de cevapladım. İsminin duyulmasını belki istemeyebilir diye düşünerek bu bilgiyi sizinle paylaşmıyorum. Ancak mesajları buraya kopyalıyorum ki bundan sonrası için hepimize esas teşkil etsin.
Not: Konuyla ilgili her öneri değerlendirilecektir.

Gelen Mesaj:

Benim Cevabım:
Merhaba, lütfen kişisel algılamayınız.
Son aylarda bu şekilde takım kurulmasına onay verdik.
Ancak kurulan takımlar aynı hızla kapandılar.
Bu nedenle aktif olan ya da ayrılmış da olsa yönetim deneyimi olan yarışmacılar dışındakilere yönetim kadrolarımız kapalı.

Siz yarışmaya XXXXX yılında girmiş ve iki ay sonra da ayrılmışsınız. Bu durumda onay vermem mümkün değil.

Birçok takım yeni üye arayışında. Aktif takımlardan birinde yeniden yarışmacı olup, zamanla kaptan yardımcılığına soyunur, tecrübe kazanınca da kaptan olup kendi takımınızı kuraibilirsiniz.

İyi günler dilerim..​

Bisiklet bilgisini öğrenmem çok iyi oldu..Evdeki bisikleti askı olmaktan kurtarıyorum artık..
Canım okurken aklıma gelen fikri paylaşmışsın..Kesinlikle önerine katılıyorum canım..
Takımların açılmasına sevinemeden kapanmasına üzülür olduk son zamanlarda

:)) Sen de o ablayı biran önce atarsın içinden eminim, koruma topiğine bekliyoruz fıstık

Eveeeetttt ben de çok mutluyum, bu akşam tatile gidiyorum bayramdan sonra seni takipteyim güzelim

VAY BE!

Kocaman kocaman tebrikler! Süper görünüyorsun!
Havalar 1500! Hak etmiş benim arkadaşım!

Eki Görüntüle 830978

öptüm kocaman teşekkürler

ellerine saglık
ama bir sorum olacak izinli olan 2 arkadaşımız... dannes ve bsrmhmmt.. listede yok neden acaba

Tatlım analizlerin altında da yapıyorum açıklamayı ama detaya inerek tekrarlayayım..

Analiz yaparken iki tane şablon liste kullanıyorum.
Bu dönemde sizin analiziniz için ilk liste 322. etap, ikinci liste 330.etap.

Bu iki etabın listesini karşılaştırıyorum, farkları öyle hesaplıyorum.
Birinde olup, diğerinde olmayan üyenin durumu için 8 haftalık listelere tek tek bakıyorum. Doğru ortalamayı hesaplamak için ne zaman izne ayrılmış/ne zaman dönmüş bunu bulabilmek için.

Bahsettiğin kişilerin analiz listesinde yer alması için ya 322. ya da 330. etapta yer almış olması gerekiyor yani.. Aralardaki giri çıkışlara bakmıyorum. Şu andaki haliyle bile ciddi zaman alıyor, bir de tek tek 8 haftalık bütün giriş-çıkışlara bakarsam neler olur bilmiyorum..

Ama yine de.....
Takım yönetim kadroları olarak aranızda görüşün. Analizi son 8 haftada olan bütün giriş-çıkışları kapsayacak şekilde hazırlamam, size daha doğru geliyorsa bana iletin. Bir sonraki analiz döneminde sizin istediğiniz şekilde hazırlayayım.. Yapılamayacak bir şey değil sadece daha yavaş ilerler. Bu konuda bana geri dönmemeniz halinde bugünkü gibi yapmaya devam ederim.

Son düzenleme:
herkesın mutlu, huzurlu,saglıklı sevdıklerıyle bırlıkte ve kalbınden gecıp dılıne dusen tum dıleklerının gerceklesmesı temennısıyle kurban bayramını kutlarım zeynep canan barış

Son düzenleme:
canım arkadaşım benim yazınıo okurken cok duygulandım :)
allah bizim yollarımızı 4. takımda birlestirdi ve senin gibi bir dosta sahip oldum :)
tebrik ederim seni canım sende cıtır anne oldun :) umarım hayatta her istedigin olsun seni cok seviyorum canım

anladım canım ben sandımki 322 ve 330 .etaplar arası analiz yapılıyor ondan merak ettim neden eklenmemişler diye merakımdan yani yeniden düzenlemeye gerek yok seni daha fazla yormayalımm tekrar ellerine saglık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…