Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

anladım canım ben sandımki 322 ve 330 .etaplar arası analiz yapılıyor ondan merak ettim neden eklenmemişler diye merakımdan yani:KK1: yeniden düzenlemeye gerek yok seni daha fazla yormayalımm tekrar ellerine saglık :KK16::KK16:

Rica ederim tatlım..

Sen bu konuyu açtığından beri kafamın bir köşesinde (40 tilkinin dolaştığı yerin 9 köy uzağındaki ve 10. köyün sınırlarına yakın olan alanda) bu konu fıkırdıyor..

Çünkü; bir iş yapacaksam en doğrusu olsun.. Senin bahsettiğine ek olarak bir aksaklık daha fark ettim. Bu sefer analizler böyle oldu. Ama bir sonrakine 8 haftalık giriş-çıkışlara bakmam daha doğru olacak..

Analizlerin hepsi bitince takımlar kendi içinde sıralanıyor. En doğru bilgi için de her etabın tek tek kontrol edilmesi gerekir.

Dediğim gibi daha yavaş yaparım, bir ayda değil de iki ayda biter herneyse ama tam yapmış olurum en azından.. Ha şu anda da baştan savma yapmıyorum zaten, içinize kurt düşmesin.. Ama "daha iyi" si varken azla yetinmeye gerek yok. :KK6:

Fıkırdayan bir yer daha var.. Aylık bireysel sıralama listesi hakkında daha önce 13.takım kaptanı LAydLiNe ile görüştüğümüz bir konu vardı.. O da o günden bu yana fıkırdıyor, henüz pratik olarak nasıl çözeceğimi bulamadım.. Kasım ayı sıralama listesinde bir hal yolu bulmak istiyorum..
O haftaya denk gelen etap raporuna eklemeyip, ayrıca zaman ayırarak bahsettiğimiz aksamayı ancak çözebilirim zaten..
Ben bugüne kadar etap raporunu geciktirmemek için en pratik yöntemi kullanmayı tercih etmiştim.

İşte böyle..:KK17:

Merhaba arkadaslar.

Öncelikle yazdiklarimdan dolayi kimse beni yanlis anlamasin lütfen,bu yaziyi yazma geregi duydum cünkü gercekten takim olarak zor durumdayiz..

Bildiginiz gibi 3.takimi yeniden toparlamaya calisiyorum.
Tanismaydi,bayramdi derken takimi pek toparlamis sayilmam acikcasi...

Zaten takimda 4 kisi var,bu sebeple yeni üye almaya calisiyorum...Yanliz söyle bir sorun var,katilmak isteyenlerin topigine her gün bakmama ragmen maalesef katilacak üyelere benden önce yazan takimlar var.
Elbette yazin,buna karisamam,yanliz bakiyorum ki cagiran takimlarin üye sayisi 10 üzeri genelde.Simdi,elini cabuk tut cagir diyebilirsiniz,ama ben firsat buldukca bakiyorum ve bakmadigim zamanlarda yaziyorlar:KK43:...

Benim sizden ricam,lütfen yarismaya katilmak isteyen üyeler oldugunda bi kac saat bekleyelim en azindan,gercekten yeni üyeye ihtiyaci olan baska takimlarda var ve yeni üyeye ihtiyacim olmasa bunu yazmazdim...

Lütfen kimse üzerine alinmasin,sadece toparlanmaya calistigimiz icin bunu yazmak istedim...
Umarim anlayisla karsilarsiniz...:26:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar.

Öncelikle yazdiklarimdan dolayi kimse beni yanlis anlamasin lütfen,bu yaziyi yazma geregi duydum cünkü gercekten takim olarak zor durumdayiz..

Zaten takimda 4 kisi var,bu sebeple yeni üye almaya calisiyorum...Yanliz söyle bir sorun var,katilmak isteyenlerin topigine her gün bakmama ragmen maalesef katilacak üyelere benden önce yazan takimlar var.
Elbette yazin,buna karisamam,yanliz bakiyorum ki cagiran takimlarin üye sayisi 10 üzeri genelde.Simdi,elini cabuk tut cagir diyebilirsiniz,ama ben firsat buldukca bakiyorum ve bakmadigim zamanlarda yaziyorlar:KK43:...

Benim sizden ricam,lütfen yarismaya katilmak isteyen üyeler oldugunda bi kac saat bekleyelim en azindan,gercekten yeni üyeye ihtiyaci olan baska takimlarda var ve yeni üyeye ihtiyacim olmasa bunu yazmazdim...

Lütfen kimse üzerine alinmasin,sadece toparlanmaya calistigimiz icin bunu yazmak istedim...
merhaba canım,sana katılıyor ve destekliyorum.ben ve takımımı da ilgilendiren bir durum olduğu için yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına açıklamada bulunmak istedim.8.takım benim takımım.
ben,yarışmaya katılmak isteyenler topiğinden alım yapmıyorum ki zaten üye sayım çok çok fazla.şöyle bir ekstrem durum oluştu,kk ye yeni üye olmuş ve yazdıklarından da anladığım kadarıyla acilen ilgiye ve desteğe ihtiyacı olan bir arkadaşımız çok geç bir saatte direk benim takımıma,yarışmaya katılmak istediğini yazmıştı.malum tatil ve topiklere pek uğrayan yok ben yinede yarışmaya katılma topiğine yönlendirdim ilk, ama o saatte onu kimsenin görüp davet edemeyeceğini düşündüm ve bir an önce umutsuzluğundan çıkması için ben takıma aldım.bu deminde bahsettiğim gibi ekstrem bir durumdu.
şunuda açıklayayım,takım üye sayımım fazla olması benim yarışmaya katılanları direk davet etmemle alakalı değil,öyle bir şey yapmaya gerek de kalmıyor.izinler dolayısıyle takımım zor durumdaydı,12.takım da kaptanlarının aniden bırakması sonucu dağılmak üzereydiler ve ben 12.takım üyelerini takımıma davet ettim onlarda sağolsunlar geldiler.böylelikle her iki takımda dağılmaktan kurtulmuş oldu.
bu sabah takım topiğimi okurken yine bir üyenin takıma girmek istediğini gördüm,onu sana yönlendiriyorum canım diğer takım kaptanlarımın müsadesiyle,sanırım onlar için sorun olmayacaktır.
kaptanlık gibi ağır bir görevin altına elini koyduğun için seni tebrik ediyorum hele de bunu dağılmakta olan bir takımı kurtarmakla yaptığın için de ayrıca teşekkür ediyorum:KK16::KK54:

Merhaba arkadaslar.

canım bunu söylemek doğal hakkın olduğunu düşünüyorum katılımcı topiğine direk sizin takıma gelmeleri konusunda yönlendir yeter ki takımlar dağılmasın kolay gelsin sana :KK54:

Merhaba arkadaslar.

Tatlım bu kadar telaş etme daha çok yeni aldın takımı her şey düzene girer olsun 4 kişi olun sağlam kurduktan sonra temeli 4 kişiylede devam eder..Ben 2. takıma kaptan olduğumda 3 kişiydik, ben kaptan olmuştum diğer iki arkadaşda kaptan yardımcısı ve o iki arkadaşın biri de gitmişti sonra ve kalmıştık 2 kişi demii püskütümm :KK53:
Üye çağırma işine gelince,kuşum zaten çok fazla katılım olmuyor ama dediğin gibi üye sayısı 10 olan takım kaptanları biraz daha duyarlı olabilir, katılmak isteyen üyeleri gördüğünde, paylaşıma not düşebilir, diğer takım kaptanları da paylaşıma daimi girdiklerinden görür ona göre değerlendirebilir..
merhaba canım,sana katılıyor ve destekliyorum.ben ve takımımı da ilgilendiren bir durum olduğu için yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına açıklamada bulunmak istedim.8.takım benim takımım.
ben,yarışmaya katılmak isteyenler topiğinden alım yapmıyorum ki zaten üye sayım çok çok fazla.şöyle bir ekstrem durum oluştu,kk ye yeni üye olmuş ve yazdıklarından da anladığım kadarıyla acilen ilgiye ve desteğe ihtiyacı olan bir arkadaşımız çok geç bir saatte direk benim takımıma,yarışmaya katılmak istediğini yazmıştı.malum tatil ve topiklere pek uğrayan yok ben yinede yarışmaya katılma topiğine yönlendirdim ilk, ama o saatte onu kimsenin görüp davet edemeyeceğini düşündüm ve bir an önce umutsuzluğundan çıkması için ben takıma aldım.bu deminde bahsettiğim gibi ekstrem bir durumdu.
şunuda açıklayayım,takım üye sayımım fazla olması benim yarışmaya katılanları direk davet etmemle alakalı değil,öyle bir şey yapmaya gerek de kalmıyor.izinler dolayısıyle takımım zor durumdaydı,12.takım da kaptanlarının aniden bırakması sonucu dağılmak üzereydiler ve ben 12.takım üyelerini takımıma davet ettim onlarda sağolsunlar geldiler.böylelikle her iki takımda dağılmaktan kurtulmuş oldu.
bu sabah takım topiğimi okurken yine bir üyenin takıma girmek istediğini gördüm,onu sana yönlendiriyorum canım diğer takım kaptanlarımın müsadesiyle,sanırım onlar için sorun olmayacaktır.
kaptanlık gibi ağır bir görevin altına elini koyduğun için seni tebrik ediyorum hele de bunu dağılmakta olan bir takımı kurtarmakla yaptığın için de ayrıca teşekkür ediyorum:KK16::KK54:
Çok duyarlı gördüm seni :KK19: Teşekkürler tatlım:KK16:
İçimden geldi napiimm:101:

Cok tesekkür ederim cnm destegin icin:KK16:
canım bunu söylemek doğal hakkın olduğunu düşünüyorum katılımcı topiğine direk sizin takıma gelmeleri konusunda yönlendir yeter ki takımlar dağılmasın kolay gelsin sana :KK54:
Tesekkürler:KK16:
Tatlım bu kadar telaş etme daha çok yeni aldın takımı her şey düzene girer olsun 4 kişi olun sağlam kurduktan sonra temeli 4 kişiylede devam eder..Ben 2. takıma kaptan olduğumda 3 kişiydik, ben kaptan olmuştum diğer iki arkadaşda kaptan yardımcısı ve o iki arkadaşın biri de gitmişti sonra ve kalmıştık 2 kişi demii püskütümm :KK53:
Üye çağırma işine gelince,kuşum zaten çok fazla katılım olmuyor ama dediğin gibi üye sayısı 10 olan takım kaptanları biraz daha duyarlı olabilir, katılmak isteyen üyeleri gördüğünde, paylaşıma not düşebilir, diğer takım kaptanları da paylaşıma daimi girdiklerinden görür ona göre değerlendirebilir..

Çok duyarlı gördüm seni :KK19: Teşekkürler tatlım:KK16:
İçimden geldi napiimm:101:
Cnm telas etmiyorum ama sen de yakindan takip ettigin icin bilirsin yediklerini bile yazmayan üyelerim var ve onlari gaza getirmek icin yeni üye lazim...:26:

Sende ne cekmissin be akrepcigim:KK9:

Cok tesekkür ederim cnm destegin icin:KK16:

Tesekkürler:KK16:

Cnm telas etmiyorum ama sen de yakindan takip ettigin icin bilirsin yediklerini bile yazmayan üyelerim var ve onlari gaza getirmek icin yeni üye lazim...:26:

Sende ne cekmissin be akrepcigim:KK9:

Kuzum yok bunlar güzel şeyler, ben seviyorum aldığım sorumluluğu..
Tek çektiğim yediklerimden :KK53::KK53: bir boğazıma söz geçiremiyorum bir de fazla kilolarıma :KK52::KK52:

Merhaba arkadaslar.

merhaba canım bende 9. takımın kaptan yardımcısıyım.. bizde takımımızı dağılmaktan yeni kurtardık o buhranlı dönem gerçekten berbattı sizi çok iyi anlıyorum.. paylaşım alanında bazen mesajları esgeçebiliyoruz sen ara ara direk yeni katılmak isteyenlerin sayfasına grubunuzun linkini koy gelmek isteyenler onu görünce davet beklemeden sizi bulur. çünkü ben bi kere koydum şuan bile bende katılmak istiyorum diye gelenler var yine gelen olursa da size yönlendiririm ben :KK66: eğer şuan üyelerin toparlanmaya niyetliyse inanki çook kısa zamanda toparlanırsınız merak etme. bizim kaptanımızda izne ayırlınca hepten kaybettik kendimizi ne hesap yapmayı biliyoruz ne nereye ne paylaşmamız gerektiğini.. ama sonra karar verdik ve bu işe koyulduk.. 2. hafta dereceye bile girdik :) umudunu kaybetme :KK66:

ya bu arada ben analiz listelerindeki fotoğrafları göremiyorum bana giriş yapın yada kayıt olun diyo :S

merhaba canım bende 9. takımın kaptan yardımcısıyım.. bizde takımımızı dağılmaktan yeni kurtardık o buhranlı dönem gerçekten berbattı sizi çok iyi anlıyorum.. paylaşım alanında bazen mesajları esgeçebiliyoruz sen ara ara direk yeni katılmak isteyenlerin sayfasına grubunuzun linkini koy gelmek isteyenler onu görünce davet beklemeden sizi bulur. çünkü ben bi kere koydum şuan bile bende katılmak istiyorum diye gelenler var yine gelen olursa da size yönlendiririm ben :KK66: eğer şuan üyelerin toparlanmaya niyetliyse inanki çook kısa zamanda toparlanırsınız merak etme. bizim kaptanımızda izne ayırlınca hepten kaybettik kendimizi ne hesap yapmayı biliyoruz ne nereye ne paylaşmamız gerektiğini.. ama sonra karar verdik ve bu işe koyulduk.. 2. hafta dereceye bile girdik :) umudunu kaybetme :KK66:

Tatlım ben de onu diyorum işte takım kaptanları olarak paylaşımı asla es geçmemeliyiz..

Kutluyorum cnm sizi.:KK16:
Benim ilk kaptanlik halim geldi aklima bir an,aynen sizin durumunuzdayken,hesap yapmayi bile bilmezken kaptan olup,takimin dagilmasini engellemistim,tabi arkadaslariminda destegiyle...
Simdi tecrübeliyim en azindan,bu bir arti benim icin:KK9:

Destegin icinde tesekkür ederim:KK16::KK54:

ben de katılmak istiyorum yaa arkadaşlar nasıl olacak?kımın takımında olacam?bana bu konuda yardımcı olursanz sevınırım
:KK54:

püskütcüm lütfen bu kurallarımzı ilk sayfamıza yapıştırırmısın

*kilo bildirimi her perşembe saat 12. 00a kadar yapılmalıdır.mazereti olan en geç cuma 12.00 a kadar bildirimini yapabilir ..daha geç yapılan bildirimler dikkate alınmayacaktır..

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

* Her üye haftada en az 30 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 5 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız... carşamba gecesi 00.00 da mesajlar sıfırlanacaktır perşembe günü kimin ne kadar mesaj yazdıgına bakılacaktır

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar..

Ben siteye yeni geldim, açıkçası bu diyet meseleleri için girmiştim ama acemiliğimden midir nedir anlamadım bu bölümü hiç. Şimdi sizler birlikte bir diyet listesine sadık kalarak mı zayıflıyorsunuz? yoksa herkes kendi listesiyle zayıflayıp sonuçları mı yazıyor buraya? Aslında şevklendirir bu insanı ben de yeni diyete başladım ve katılmak isterdim ama sanırım geç kaldım konular hep 2008,2009 dönemine ait sizler çoktan manken gibi olmuşsunuzdur :KK30:

X