Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bilgilendirme:

12. ve 14. takımların aktif hale gelmesiyle toplam takım sayısı üst sınırımız olan 12 yi bulduk.

Takım kadromuz dolmuştur.

Bu iki takım yeni döneme kadar (4 etap sonra) performans uygulamasından muaf tutulacaktır.

Bilginize.

Arkadaşımız 14. takımda devam edebilir canım.Aktif bir arkadaşı kazanmış oluruz böylece

Merhaba arkadaşlar,

Yeni iki takımın eklenmesi nedeniyle karar defterindeki ilgili bölümleri güncelledim. Mezun olan kişileri de güncelleyelim lütfen. (6. takım)

Sonuç listeleri hazırlama programı bölümüyle ilgili bir açıklamam olacak.

Eski durum:

Yeni sıralamalar için açıklamalar:
1- 1. takım Eylüle kadar izinli. O nedenle 13. takımdan sonra 2. takım geliyor.
2- 14. takım henüz listelere girmediği için yeni üye alımı, toparlanmaları zaman alabilir. Acemiliklerini de atlatmış olsunlar.
3- Aynı sorunlar 12. takım için de geçerli olduğu için sıralama eskisi gibi 10. takımdan 13. takıma geçmiş oldu.
Bilginize.

Son düzenleme:
12.takim ne ara acildi.Ben niye görmedim.Takim kaptani kim:44:

En iyisi ben bi ara ugrayip,1 yesil cay iceyim orda

12.takim ne ara acildi.Ben niye görmedim.Takim kaptani kim:44:

En iyisi ben bi ara ugrayip,1 yesil cay iceyim orda

A-aaa hiç yakışmadı şekerim..
Senden nasıl oldu da kaçtı bu bilgi?
Gerçi 12. takım kaptanı arz-ı endam eylemedi paylaşım alanında, ondan olabilir bu durum..

selam arkadaşlar:)
püsküüt canım 4. takımın kaptan yardımcısını zeynep_canan olarak güncellemek ve hedef kilosunu da 50 yapmak istiyoruz mümkünse, teşekkürler

püsküüt cüm hedef kılolarımızı adıma dım ayarlayabılırmıyız mesela bnm hedefım 55 dırek 55 yazmak yerıne once 70 sonra 65 sonra 60 en son 55 seklınde degıstırebılırız deılmı

Hayır tatlım, sebebini hemen açıklayayım.

Burada bahsi geçen hedef, mezuniyet karnesi almaya hak kazanmak için konulan hedef. Dolayısı ile yarışmadan mezun olma hedefi, son kilo.

Ha zaman zaman arkadaşlar bu hedeflerinde değişiklik yapabiliyorlar. O da bir kere oluyor zaten.

Sen kendi takımında, kendi tuttuğun notlarında yapabilirsin bu ayarlamanı ancak bana son hedefini veriyorsun.

tesekkur ederim canım anladım.yanlız bır degısıklık hakkımız oluyor.ya sımdı hedefımı 60 yapsam ve o hedefıme ulasmaya yakın 55 e ceksemmıkı dıye dusunmustum.55 olamasamda 60 kılo olabılırım o bakımdan.

Senin hedef kilon kayıtlarımda 55 görünüyor.
60 yapmak istiyorsan kararını bildirirsin. İstersen yeni takımının ilk etap bildirim listesinde yazarsın. Sanırım o da haftaya ancak oluşur, diye düşünüyorum.
Sen bilirsin, karar senin.

tamam ole yapıcam .ılk bıldırım yaptıgımız hafta mezunıyet kılomu 60 a cekıcem tesekıur ederm.

A-aaa hiç yakışmadı şekerim..
Senden nasıl oldu da kaçtı bu bilgi?
Gerçi 12. takım kaptanı arz-ı endam eylemedi paylaşım alanında, ondan olabilir bu durum..
Ay evet ya,nasil kacirmisim ben bunu

Artik biliyorum ama,hemen ziyarete gideyim

meraba canım bekelrım yesıl cayımı ıcmeye 12.takım kaptanı benım takımı actık acmasıanda henuz hıc uyem yok sınek avlıyorum
Hayirli olsun cnm,bol paylasimli,bol üyeli,bol zayiflamali bir takimin olsun

Yardim gerekirse özelimi calabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…