Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

hedef konusu konuşulunca ben de bir şey belirteyim. püsküüt, iki etaptır listede paylaşıyorum gözünden kaçtığı için bir kere de burada söyleyeyim.

gdogan adlı üyem hedef kilosunu 50 ye çekmek istiyor. Mezun olmasına az bir zaman kaldığı için kabul görmeyeceğini belirttim (şu an 52 kilo) ama gene de şansını denemek istediğini söyledi.

Bu hafta listeyi ben oluşturacağım. İnşallah kendi söküğünü diken bir terzi olurum...

hedef konusu konuşulunca ben de bir şey belirteyim. püsküüt, iki etaptır listede paylaşıyorum gözünden kaçtığı için bir kere de burada söyleyeyim.

gdogan adlı üyem hedef kilosunu 50 ye çekmek istiyor. Mezun olmasına az bir zaman kaldığı için kabul görmeyeceğini belirttim (şu an 52 kilo) ama gene de şansını denemek istediğini söyledi.

Bu hafta listeyi ben oluşturacağım. İnşallah kendi söküğünü diken bir terzi olurum...
Haklısın, gözümden kaçmış.. Ya da gözüm iki haftadır sura260511 nın yanına yazılan nota kayınca başka bir şey görmez olmuş..:KK33:

gdoganın hedef kilosunu 52 den 50 ye çekiyorum.
Aklınızda olsun, hedef eğer aşağıya çekiliyorsa bunda zamanın önemi yok.

6.Takım
Kaptan concept
Kaptan Yardımcısı degua
gunceller mısınız?!!...
Hayırlı olsun.

316. etapta izine çıkan bir üyenin geri dönüşü 318. etapta yapılabilir mi yoksa 319. etapta mı dönmeli ?

Haklısın, gözümden kaçmış.. Ya da gözüm iki haftadır sura260511 nın yanına yazılan nota kayınca başka bir şey görmez olmuş..:KK33:

gdoganın hedef kilosunu 52 den 50 ye çekiyorum.
Aklınızda olsun, hedef eğer aşağıya çekiliyorsa bunda zamanın önemi yok.

Hayırlı olsun.

aman yaa senin de diline düşmeye görek.. kepekli püsküüt nolcak :76::76::76::76:

Son düzenleme:
selam bayanlar:KK3:

geçen hafta bildirim yapmayan bir üyem var..hesaplama yapılırken normal prosedür mü uygulanacak, yoksa farklı bir işlem yapılacakmı acaba?:44:

günaydın sevgili püsküüt ve arkadaşlar....

öncelikle bol kilo vermeli bir hafta diliyorum....

arkadaşlar 14. takımımız açılalı henüz 6 gün oldu....heyecanlı ve biraz da stresliydi bu hafta ....malum katılım oranı düşük
ve alınan sorumluluk derken 1 haftayı geride bıraktık....

şu an üye olarak 4 arkadaşımla takımda devam ediyoruz....bu haftadan ümitliyim inşallah....

sizlere danışmak istediğim listeye katılma durumumuzdur....önümüdeki hafta listede olsak erken olurmu....bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler....

günaydın sevgili püsküüt ve arkadaşlar....

öncelikle bol kilo vermeli bir hafta diliyorum....

arkadaşlar 14. takımımız açılalı henüz 6 gün oldu....heyecanlı ve biraz da stresliydi bu hafta ....malum katılım oranı düşük
ve alınan sorumluluk derken 1 haftayı geride bıraktık....

şu an üye olarak 4 arkadaşımla takımda devam ediyoruz....bu haftadan ümitliyim inşallah....

sizlere danışmak istediğim listeye katılma durumumuzdur....önümüdeki hafta listede olsak erken olurmu....bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler....

ıstersen bu hafta ıstersen obur hafta lısteye gırebılırsın canım.4 uye 1de sen 5 yeterlı bence 4 kısılık takımlarada denk geldım lıstede olan yanı bu senın kararın

selam bayanlar:KK3:

geçen hafta bildirim yapmayan bir üyem var..hesaplama yapılırken normal prosedür mü uygulanacak, yoksa farklı bir işlem yapılacakmı acaba?:44:

2 ye böleceksin hopiş..

devam edebilmek için min. üye sayısı kaçtır?

teşekkür ederim..iki hafta izne ayrılan üye gibi işlem yapıcam o zaman, değilmi?

takımdaki üye sayısınımı soruyorsun?:44:şu an izne ayrılanlar hariç 9 kişiyiz..

evet öyle yapacaksın..

yok onu sormuyorum. takım olarak listede gözükmek için miniimum kaç üye olman gerekiyor. hani üst sınır 12 ama alt sınırı bilemiyoruz. sen yenisin o yüzden genele sormuştum bu soruyu.

daha üyelerimle konuşmadım ama takımı kapatmayı ya da en azından bir müddet kepenk indirmeyi düşünüyorum...

evet öyle yapacaksın..

yok onu sormuyorum. takım olarak listede gözükmek için miniimum kaç üye olman gerekiyor. hani üst sınır 12 ama alt sınırı bilemiyoruz. sen yenisin o yüzden genele sormuştum bu soruyu.

daha üyelerimle konuşmadım ama takımı kapatmayı ya da en azından bir müddet kepenk indirmeyi düşünüyorum...

bende üst sınırı biliyorum ama alt sınır hakkında bir bilgim yok canım..:KK50:

turkbayragi.gif
CUMA zayiflama YARIŞMASI 318.ETAP SONUÇLARI
turkbayragi.gif

(12 TEMMUZ - 19 TEMMUZ)

***13. TAKIM 318. ETAP ***

burcugncy (63/61.7/1.3/%2.06)

LAydLiNe (70.6/70.5/0.1/%0.14)
mavera87 (69.5/68.3/1.2/%1.73)
mid_night_sun (70.3/70/0.3/%0.43)
Hamilelik nedeniyle ayrıldı.

0zlem (69.1/68.6/0.5/%0.72)
seyyah2806 (61.4/61/0.4/%0.65)
VasthaNerada (72.1/71.1/1/1.39)
Yeni üye Hedef : 57

13.TAKIM ORTALAMASI: % 1.02

ıstersen bu hafta ıstersen obur hafta lısteye gırebılırsın canım.4 uye 1de sen 5 yeterlı bence 4 kısılık takımlarada denk geldım lıstede olan yanı bu senın kararın[/QUOTE

canım ben yeni mezun olduğum için listede olmayacağım....bu sebeple şu anda 4 kişi var listemde....
bu hafta başına kadar bir kaç üye daha olursa ben önümüzdeki hafta listeye katılmayı istiyorum....ama bu konuda sizlerinde fikrini almak istedim....

evet öyle yapacaksın..

Bildiğim kadarıyla alt sınır yok canım. Takımı kapatmak yerine gönüllü birisini kaptan yapabilirsin. Bir kişi bile olsa bence yürür takım. Sonradan yeni üyelerle sayı çoğalır. Kaptanlık yapacak birisi yoksa başka takıma transfer yapabilirsiniz. Bide toplu şekilde izne ayrılabilirsiniz. 1. takım geçen hafta yapmıştı. Seçenek çok yani. Ama bence takımı kapatmayın. Çok üzülürüm :KK14:

kızlar günaydın size bir sorum olacak 310. etapta izine ayrılan üyenin kg 86.5
318 .etapda izinden döndüğündeki kg su 94 nasıl hesaplama yapılması gerekıyor :26:

kızlar günaydın size bir sorum olacak 310. etapta izine ayrılan üyenin kg 86.5
318 .etapda izinden döndüğündeki kg su 94 nasıl hesaplama yapılması gerekıyor :26:
Ayrıldığı etapta kilo bildirimi yapmış mı? Yani 310. etapta?

Eğer yaptıysa

86,5 / 94 / -0.94/%-1,09

Eğer yapmadıysa

86,5 / 94 / -0,83 /%0,96

Olacak. Bildirim yaptıysa 8'e, yapmadıysa 9' a bölüyorsunuz. :KK34:

ARKADAŞLAR 13. Takımın listesini geçmiş sayfada paylaştım. Alıntı yaparken lütfen ordan başlayın. Araya karışmasın. :26:

X