Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bLUEDENİZ hayırlı olsun yeni takımın. Bizler elimizden geldiğince sana yardımcı oluruz.

En genç kaptan ünvanımı sana kaptırıyorum demekki. :KK60:

Kolay gelsin..

Püsküüt,

Sık şehir değiştirenlerle ilgili br şey okumayınca karar defterinde, ben de yeni tartı diye müdahale ettim. Bundan sonra kendi içimizde her şey.

Chentiq' cim bizim takımdan biriside tatile gidecek haftaya ama ben tartı değişikliği yapmaması için uyardım. Valizin bi kenarına sıkıştıracak kendi tartısını :KK9:Bence en sağlıklısı bu şekilde. Çünkü eve dönünce yine tartı değiştirmiş olacak. Aynen sizinkine dönecek. Ben de giderken tatile tartımı götüreceğim eğer izne ayrılmazsam. :KK52:

bLUEDENİZ hayırlı olsun yeni takımın. Bizler elimizden geldiğince sana yardımcı oluruz.

Kolay gelsin..

Püsküüt,

Sık şehir değiştirenlerle ilgili br şey okumayınca karar defterinde, ben de yeni tartı diye müdahale ettim. Bundan sonra kendi içimizde her şey.

çok teşekkür ederim canım:KK16:kesinlikle yardımlarınıza ihtiyacım olacak bunun içinde ayrıca teşekkürler....:KK55:
sana uğurlu geldiği gibi banada uğurlu gelir umarım ''en genç kaptan ünvanı'':KK52:

tebrikler, hayırlı olsun canım:) ben de elimden gelen birşey olursa seve seve yardımcı olurum:nazar:

çok teşekkürler :KK16:inşallah canım hayırlı uğurlu olur:KK9:destek ve yardımlarınız içinde ayrıca teşekkürler canım:nazar::KK19:

PÜSKÜTCÜM
gerekli düzenlemeyi sonuç listesinde yaptım canım
yalnız ortalamamız yükseldi 0,31 oldu
hayırlı ramazanlar

Kolay gelsin..

Püsküüt,

Bunca yıldır böyle bir şeye gerek duyulmadığı için karar defterinde yer almamış demek ki.. :KK34:
Aklın yolu bir. Her hafta mekan ve buna bağlı olarak tartı değişimi oluyorsa sadece matematiksel olarak sonuç artı mı eksi mi ona bakmak lazım.

Chentiq' cim bizim takımdan biriside tatile gidecek haftaya ama ben tartı değişikliği yapmaması için uyardım. Valizin bi kenarına sıkıştıracak kendi tartısını :KK9:Bence en sağlıklısı bu şekilde. Çünkü eve dönünce yine tartı değiştirmiş olacak. Aynen sizinkine dönecek. Ben de giderken tatile tartımı götüreceğim eğer izne ayrılmazsam. :KK52:
Kendi adıma şöyle düşünüyorum.
Diyelim ki bir süreliğine mekan değiştirdim.
İlk gün oradaki tartıda hemen tartılırım. Başlangıcı belirlerim. Tartı günü bir daha tartıldığımda aradaki +/- farkı anlamış olurum.
Yani konu kaç kilo olduğum değil, kaç kilo verdiğim/aldığımdır. Kilo farkını anlayınca gerisi zaten kolay. Buraya yaptığım son bildirime o farkı eklerim, biter gider. :126:

PÜSKÜTCÜM
gerekli düzenlemeyi sonuç listesinde yaptım canım
yalnız ortalamamız yükseldi 0,31 oldu
hayırlı ramazanlar

Ellerine sağlık kadiscim..
Ortalamanız %30 un üstüne çıktığına göre o halde ben de performans uygulamasında takımınızın aldığı notayı sileyim hemen.. :KK55:

HATIRLATMA:

1) Diskalifiye listemizi her hafta güncelliyorum. En yeni hali en son mesaj.
Başvuru topiğine davet mesajı yazmadan önce lütfen kişiyi diskalifiye listesinden sorgulayın. Zaten harf sıralamasına göre hazırladığım için ancak birkaç saniyenizi alacak bir işlem..
Bunu yaparsanız eğer; hem ben raporda uyarı yazmak zorunda kalmam, hem listeler sil baştan hazırlanmak zorunda kalmaz hem de siz davet ettiğiniz kişiye karşı mahcup duruma düşmezsiniz.

2) Sırf hedef kilosu belirtilmedi diye bugüne kadar birkaç kişinin karnesini hazırlamadım, biliyorsunuz ki bu konudaki uyarı karar defterimizde yazıyor.
Buna rağmen, etap listelerinizde yeni üyelerin hedef kilolarının hala bildirilmediğine şahit oluyorum.
Bu sizin sorumluluğunuzdur.
Yeni arkadaşımızın ilk anda kuralları öğrenmesini bekleyemeyiz.
Siz bu konuya dikkat etmezseniz, ilgili kişi onca çabayı harcayıp karnesini istediğinde alamıyor olması dediğim gibi sizin sorumluluğunuzdur.
Bu konuya lütfen dikkat edin.

Her iki hatırlatmanın da özünde, vaktinde göstereceğiniz ufak bir özen ve dikkat yatıyor.

Son düzenleme:
püsküüt merhaba kolay gelsin beni 4.takımdan hatırlıyorsundur. nasılsın iyimisin? ben 14.takımda tekrar başlamak istedim yani eski arkadaşlarımdan biri beni uyardı ve adımın diskalifiye listesinde olduğunu söyledi. öncelikle böyle olacağını düşünmedim çnkü işim sebebiyle nete giremediğimi ve giremiyceğimi 4.takım arkadaşlarım biliyordu. 4.takımdan bir kaç arkadaş bu durum konusunda takım kaptanını uyarmış galiba ama o pek dikkate almamış bu konuda sana bilgi verilmemiş. üzüldüm böyle bir şey olmasına sonuçta beni ve benim takımla burayla alakalı ilgili az çok sende biliyordun. neyse bu konuda yardımını rica ediyorum 14.takımda tekrar başlamak istiyorum.:KK14::KK14:

püsküüt merhaba kolay gelsin beni 4.takımdan hatırlıyorsundur. nasılsın iyimisin? ben 14.takımda tekrar başlamak istedim yani eski arkadaşlarımdan biri beni uyardı ve adımın diskalifiye listesinde olduğunu söyledi. öncelikle böyle olacağını düşünmedim çnkü işim sebebiyle nete giremediğimi ve giremiyceğimi 4.takım arkadaşlarım biliyordu. 4.takımdan bir kaç arkadaş bu durum konusunda takım kaptanını uyarmış galiba ama o pek dikkate almamış bu konuda sana bilgi verilmemiş. üzüldüm böyle bir şey olmasına sonuçta beni ve benim takımla burayla alakalı ilgili az çok sende biliyordun. neyse bu konuda yardımını rica ediyorum 14.takımda tekrar başlamak istiyorum.:KK14::KK14:
amanda aman,hemende aglarmis:KK14:

cnm,ben yazdim takiminiza,burdada yazayim.takim kaptaniniz paylasim alaninda bu bilgiyi pay
lasacak,eger itiraz eden takim olmazsa tekrar yarisabilirsin:KK54:

sevgili püsküüt ve takım arkadaşlarım;
288.etapta 4.takimdan izine ayrilan tfneyll isimli arkadasimiz,bu kuraldan habersiz oldugu icin ve is yogunlugundan geri dönememistir,simdi 14.takimda yarismak istiyor.ancak 317. etapta diskalifiye olduğu için tekrardan yarışmaya katılma hakkı olmuyor.ben de ne yazık ki dün listeyi kontrol etmeme rağmen gözden kaçırmışım ve çok mahçubum.itirazi olan takimlarin cumaya kadar bildirmesini rica ediyorum''arkadaşım kilo vermek için istekli ve azimli ''böyle bir konuyla karşınızda olmak istemezdim ancak anlayışınıza sığınıyorum ....teşekkürler

Elbette hatırlıyorum, aktif yarışmacılarımızdandın. Teşekkürler, iyiyim.
Benim yardımımla alakalı bir durum yok.
Ben sadece mevcut kurallar için her hafta debeleniyorum ve sizler, sizlere haksızlık yapmayasınız diye bilgi aktarıyorum. Pozisyonum sadece budur.
Dolayısı ile de bu konudaki karar/yardım diğer takım kaptanlarına aittir.

Önemli olan şey şu:
Kararlar benim kararlarım değil, yarışmacıların kararıdır.
İşte bu nedenle de eski/yeni bütün yarışmacıların biraz zaman ayırıp, karar defterini okuyarak kurallardan haberdar olması gerekir.
İlgili diskalifiye kuralının 276. etap itibariyle geçerli olduğu da karar defterimizde açıkça yazıyor zaten.

amanda aman,hemende aglarmis:KK14:

cnm,ben yazdim takiminiza,burdada yazayim.takim kaptaniniz paylasim alaninda bu bilgiyi pay
lasacak,eger itiraz eden takim olmazsa tekrar yarisabilirsin:KK54:
Yerinde uyarı ve bilgilendirme için teşekkürler...
sevgili püsküüt ve takım arkadaşlarım;
288.etapta 4.takimdan izine ayrilan tfneyll isimli arkadasimiz,bu kuraldan habersiz oldugu icin ve is yogunlugundan geri dönememistir,simdi 14.takimda yarismak istiyor.ancak 317. etapta diskalifiye olduğu için tekrardan yarışmaya katılma hakkı olmuyor.ben de ne yazık ki dün listeyi kontrol etmeme rağmen gözden kaçırmışım ve çok mahçubum.itirazi olan takimlarin cumaya kadar bildirmesini rica ediyorum''arkadaşım kilo vermek için istekli ve azimli ''böyle bir konuyla karşınızda olmak istemezdim ancak anlayışınıza sığınıyorum ....teşekkürler
Zamanında yapılmış bir uyarı, teşekkürler...

Ben sadece mevcut kurallar için her hafta debeleniyorum ve sizler, sizlere haksızlık yapmayasınız diye bilgi aktarıyorum. Pozisyonum sadece budur.

Önemli olan şey şu:
İşte bu nedenle de eski/yeni bütün yarışmacıların biraz zaman ayırıp, karar defterini okuyarak kurallardan haberdar olması gerekir.
İlgili diskalifiye kuralının 276. etap itibariyle geçerli olduğu da karar defterimizde açıkça yazıyor zaten.

günaydın canım....açıklama için çok teşekkür ederim....umarım böyle bir durumla bir daha karşılaşmayız....diğer takım arkadaşlarımında anlayışını bekliyorum sevgiler....
:KK16:

Önemli olan şey şu:

bende sana teşekkür ederim aynı zamanda diğer takım arkaaşlarımın anlayışını istiyorum kilo vermem lazım onuda burda başara biliyorum.:18::18::18:

bende sana teşekkür ederim aynı zamanda diğer takım arkaaşlarımın anlayışını istiyorum kilo vermem lazım onuda burda başara biliyorum.:18::18::18:

benim itirazım yok, takımımızda farklı bir durum yaşamıştık, devam etmesinde bir sakınca görmüyorum.

Ben de aynı fikirdeyim, zamanında çok aktif bir yarışmacıymış, geri dönsün bence de.

X