Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar benim için iş zamanı başladı.. Şimdi gitmek zorundayım.
Akrebim damarım senden ricam; oylamamızı toparlayıp takım bazında olan öneri mesajımızı yazar mısın?
Takımlar evet/hayır diye yazsın ki; bütün takım yönetimlerinin haberdar olduğundan emin olalım.
9. takım yok, 12.takım izinli.

Fikirler harika en güzeli sen gene burada olacaksın biz işlerin bu duruma gelmemesi için sana yardımcı olmaya çalışacagız.Ben verilen her görevde sana ve arkadaşlarıma yardım etmeye hazırım.Yükünü biraz hafifletsek bazılarını biraz daha dürtsek bu iş çözülecek gibi gözüküyor

Atmasa şaşrdım zaten

İnşallah güzel haberlerle gelirsiniz

[
canım kaptanı paylaşımda aramak çok etik olmuyor..
takımların kaptanı kendi bünyesinde yetişir..
her kaptan bırakmadan önce takımından birini özellikle kaptan olabilecek birini yetiştirir ve paylaşıma da durumu açıklayıcı not bırakır bizlerde yeni kaptana yardımcı oluruz..

​8.takım adına kabul ediyorum...

Elimden geldiğince her türlü desteği ben de sağlarım sen yeter ki burada bizimle olmaya devam et. Ayrıca bence kaptanların diğer bir görevi daha olmalı. Şu kilo hesaplama olayını bütün üyeler öğrenmeli, kaptan yada yardımcı olmadığı zaman üyeler bilinçli olmalı gerekirse paylaşım bölümünde listeyi yayınlayabilmeli. Kilo vermek disiplin işi herkese biraz sorumluluk verilirse bu yarışma çok daha düzenli gider diye düşünüyorum.

Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
3- Cevabı geciken takımlara hatırlatma mesajını Akrep yazıyor.
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
"15.takım / 288.etap değerlendirmesine cevap vermedi" gibi.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

1. takım - Evet
2. takım - Evet
3. takım
4. takım - Evet
5. takım - Evet
7. takım
8. takım - Evet
13. takım - Evet

3. ve 7. takıma da haber uçurdum çoğunluk evet dedi ama önemli olan tüm takımların haberinin olması bu konudan..

3. ve 7. takıma da haber uçurdum çoğunluk evet dedi ama önemli olan tüm takımların haberinin olması bu konudan..

akrepcim hiç değişmemişsin,hala maşallah her yere yetişiyosun

bu arada bilmem hatırlarmısın ama ben eski 6.takımdan kirazz_z şimdi 1.takımda devam ediyorum,nickimi değiştirdim,değişmeyen tek şey hala kilolarla boğuşuyorum

bu arada 1.takım olarak mumu da bende elimizden gelen her türlü yardıma hazırız canım

hiç değişmemişsin deyince hemen isme baktım ve şaşırdım tanıyamadım çünkü
kirazcım örnek aldığım arkadaşlardandın o zaman ne güzel kilolar verdin yine verirsin inş..

Akrepcim 7. Takimin oyu da evettor.işteyim,cepten alintiyla yazamadim.herkese ilgi ve emeginden dolayi tşk

canım ben kaptanlığı aydogdugul den aldım ancak 1 hafta olmadı bile. kaptanlığı alırken bir problemim ekstradan işlerim yoku ama 2 gün önce çıktı bu durumlar ortaya :S bi anda şaşkına döndüm anlayaqcağın elimi kolumu nereye yetiştirsem şaşırıyorum takım toplanamıyor ki :S herkes yeni bende ç.ok eski sayılmam 3 haftalık falanım nasıl yetiştireyim kaptan

Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

1. takım - Evet
2. takım - Evet
3. takım - Evet
4. takım - Evet
5. takım - Evet
7. takım
8. takım - Evet
13. takım - Evet

Adım adım gidelim:

Oylayalım mı bunu?

1. takım - Evet
2. takım - Evet
3. takım - Evet
4. takım - Evet
5. takım - Evet
7. takım - Evet
8. takım - Evet
13. takım - Evet

püsküütüm işlem tamamm

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz geç cevap verdim. bu konuda bende bundan sonra üstüme düşeni fazlası ile yapıcam söz. Mutlaka buranın grup üyeleri tarafından takip edilmesi gerektiğini gerekirse hergün hatırlatıcam. Böyle böyle herkesin takibi sağlanmış olur. Bende daha fazla takip edeceğim bundan sonra.

aynen bende katiliyorum.Buna cok özen gösterecem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…