Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

6. takım diskalifiyemi?
:KK1: ah canım çok pardon yaa püsküütüm 9. takım izinli demişti bende o 9 dönmüş 6 olmuş:KK1: hemen ekliyorum
Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
3- Cevabı geciken takımlara hatırlatma mesajını Akrep yazıyor.
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
"15.takım / 288.etap değerlendirmesine cevap vermedi" gibi.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

1. takım - Evet
2. takım - Evet
3. takım - Evet
4. takım - Evet
5. takım - Evet
6. takım -
7. takım - Evet
8. takım - Evet
13. takım - Evet

akrepcim hiç değişmemişsin,hala maşallah her yere yetişiyosun:KK9::KK9:

bu arada bilmem hatırlarmısın ama ben eski 6.takımdan kirazz_z:KK16::KK16: şimdi 1.takımda devam ediyorum,nickimi değiştirdim,değişmeyen tek şey hala kilolarla boğuşuyorum:KK1::KK1:

bu arada 1.takım olarak mumu da bende elimizden gelen her türlü yardıma hazırız canım:KK16::KK16:

Seni gidi seni :KK34:
Kostüm değiştirdiğini daha önce söylesene..
Bu durumda yarışmaya başlangıç bilgilerini aşağıdaki şekilde değiştiriyorum:

kirazz_z
31.07.09 75,20

Rastgele.. :nazar:

:KK1: ah canım çok pardon yaa püsküütüm 9. takım izinli demişti bende o 9 dönmüş 6 olmuş:KK1: hemen ekliyorum
Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

1. takım - Evet
2. takım - Evet
3. takım - Evet
4. takım - Evet
5. takım - Evet
6. takım -
7. takım - Evet
8. takım - Evet
13. takım - Evet

akrep canım ben 6. takımdan izinli ayrılmıştım ama sanırım bazı kurallar değişmiş. taşındım ve hala mülteci olarak hayatıma devam ediyorum. iş yerinde ara ara burayı takip etme şansım var ama diyet ve sürekli paylaşım yapıp belli bir takımın motivasyonunu artırabilecek durumda değilim. kendimce kendimi dizginlemeye çalışıyorum. uzun süredir izinde olduğum için sanırım diskalifiyede olmuşumdur. henüz kontrol etmedim. 6. takım bazı sorunlar yaşıyormuş. orayada not bıraktım yapabileceğim şeyleri söyleyin bende elimden geleni yapıyım diye. aynı şey paylaşım sayfası içinde geçerli. elimden gelecek birşeyler varsa seve seve yaparım. diğer arkadaşların ve püsküütünde dediği gibi burası zayıflamak adına bambaşka bir dayanak destek noktası bitmesini yitmesini hiç istemem.

6. takım kaptanı ayrılmış olduğunu hem bu sayfada hemde takım içinde yazmış. yardımcıları kim bilmiyorum ama takımdakiler beni tanımadığı için sanırım sizlerden birinin ziyareti iyi olur.

kızlar herkese merhaba. ben 6. takım kaptanı büşra. kaptanlığı aydogdugul den aldım ancak üzerime extra işler yüklenmesinden dolayı mecburi bir şekilde bırakmam gerekiyor onun için bizim takıma bakabilecek olan bir gönüllü arıyoruz. yine takımla ilgilenebildiğim kadar ilgileneceğim ancak bir kaptan lazım bize. takımdaki arkadaşlardan gönüllü çıkarsa onu yapacağız ama varsa eğer sizlerden birisi bize yardım etsin lütfen..:KK14:

yoğunum diyerekten kaçmıyorum gerçekten çok isteyerek giriyorum foruma ancak ciddi manada çok yoğunum.
üniversite 4. sınıf öğrencisiyim okulum var aynı zamanda öğretmenlik deneyimi için bir lisede çalışıyorum bunların dışında tez yazmam gerekiyor mezuniyet için ayrıca voleybolcuyum haftada 1 gün olan idmanlarım 3 güne çıktı ve ufak takımların antrenörlüğünü yapıyorken yıldız takımını aldım onlarla da haftanın 3 günü ayriyeten ilgilenmem gerekiyor. hafta sonları da dershanem var. bu program içerisinde kk ya girebildiğim kadar gireceğim hatta daha fazlasını deneyeceğim ancak kaptanlık yapmam bu şekilde imkansız. yardımınıza ihtiyacım var :KK14:

Akrep de cevap vermiş sağ olsun.. Bir eklemede bulunmak istiyorum.
Geçmiş mesajlarından anladığım kadarı ile; aydogdugul takımınızdaki iletişimsizlik nedeniyle kaptanlığı bıraktı.
Kaptanlar yönetim kadrosunu oturtmadan takımı bırakamaz.
Şimdi de siz bırakıyorsunuz.
Şöyle yapıyoruz:
Sizin takımı kapatıyoruz. Takımınızda yer alan üyeler içinde devam etmek isteyen varsa paylaşım alanına yazsınlar. Onları davet eden takım olursa yarışmaya devam ederler. Aksi takdirde, takımda yer alan herkesi "kendi isteğiyle ayrıldı" notu ile listeme ekleyeceğim.
Hiçbir takım kaptanı yardımcı olmak zorunda değil. Takım idare etmek buradaki en ama en zor iş. Ben kendi adıma, hiçbir kaptan ve/ya kaptan yardımcısı arkadaşımdan böyle bir görevi üstlenmesini isteyemem.
Siz aranızda konuşup, yarışmaya devam etmek isteyenleri bildirin lütfen.

uzun süredir izinde olduğum için sanırım diskalifiyede olmuşumdur. henüz kontrol etmedim.
Senin yerine kontrol ettim.
Senin de içinde yer aldığın son bildiriminiz şu şekilde:
***6. TAKIM 269. ETAP***
fatos0808 ( 115,5 / 0 / 0 / 0 % )
yst38 ( 86,1 /85,9 / 0,2/ 0,23 % )
aydogdugul ( 134 / 134 / 0 / 0 % )
duruece ( 56,6 /56,5 /0,1 / 0,18% )
06an ( 55,7 /55,7 / 0 / 0 % )
dinmeyen ( 60,4 / 60 / 0,4 / 0,66 % )
kadis ( 90 / 86 / 4 / 4.44 % )
fly_fly ( 69,8 / 69,6/ 0,2 / 0,29 % )
6. Takım Ortalaması: % 0,73***

Seni gidi seni :KK34:
Kostüm değiştirdiğini daha önce söylesene..
Bu durumda yarışmaya başlangıç bilgilerini aşağıdaki şekilde değiştiriyorum:

kirazz_z
31.07.09 75,20

Rastgele.. :nazar:

:KK17::KK17:ahh püskütüm 2.bi nick olduğu için gerekli değil diye düşünmüştüm:KK34:

bu arada l

yıl 2009 75 kg

yıl 2012 85 kg :KK14::KK14::KK14: ne vahim bi durum dimi, ama kg dışında vahim olan bişey yok,aksine evliyim,mutluyum,çocuksuzumm:KK1::KK1:

ayrıcaaa Bulut 'ada şimdiden acil şifalar diliyorum:KK16::KK16:

Senin yerine kontrol ettim.
Senin de içinde yer aldığın son bildiriminiz şu şekilde:
***6. TAKIM 269. ETAP***
fatos0808 ( 115,5 / 0 / 0 / 0 % )
yst38 ( 86,1 /85,9 / 0,2/ 0,23 % )
aydogdugul ( 134 / 134 / 0 / 0 % )
duruece ( 56,6 /56,5 /0,1 / 0,18% )
06an ( 55,7 /55,7 / 0 / 0 % )
dinmeyen ( 60,4 / 60 / 0,4 / 0,66 % )
kadis ( 90 / 86 / 4 / 4.44 % )
fly_fly ( 69,8 / 69,6/ 0,2 / 0,29 % )
6. Takım Ortalaması: % 0,73***

sağol püsküüt bende baktım. 270 de bildirim yapıp beni izne ayırmamışlar zaten. geçmişi hatırlamıyorum ama tekrardan buraya döneceğim şekilde beni not edermisin. kendi evim kendi yaşamım olmadığı için süresiz olarak yokum.
birde sadece karne hazırlıycam dedin ya(gerçi maydonoz olmuş olcam ama) bu diskalifiye giden gelen vs takiplerini birinemi devretceksin? hani oluşturduğun düzenin sürekliliği adına soruyorum? haftada 1-2 saat ayırdığın vakitle sayfalar dolusu liste çıkıyor.
bir aralık pc de sorun çıkmıştı ve sen bu tür takipleri yapamamıştın ya ondan aklımda kaldı yani.
saçmamı oldu ne :26:

:KK17::KK17:ahh püskütüm 2.bi nick olduğu için gerekli değil diye düşünmüştüm:KK34:

bu arada l

yıl 2009 75 kg

yıl 2012 85 kg :KK14::KK14::KK14: ne vahim bi durum dimi, ama kg dışında vahim olan bişey yok,aksine evliyim,mutluyum,çocuksuzumm:KK1::KK1:

ayrıcaaa Bulut 'ada şimdiden acil şifalar diliyorum:KK16::KK16:

Çok sevindim senin adına.. :nazar:
Derdin, kilo olsun. Çözersin, daha önce yaptığın gibi.. :KK34:
Teşekkür ederim, inşallah.

sağol püsküüt bende baktım. 270 de bildirim yapıp beni izne ayırmamışlar zaten. geçmişi hatırlamıyorum ama tekrardan buraya döneceğim şekilde beni not edermisin. kendi evim kendi yaşamım olmadığı için süresiz olarak yokum.
birde sadece karne hazırlıycam dedin ya(gerçi maydonoz olmuş olcam ama) bu diskalifiye giden gelen vs takiplerini birinemi devretceksin? hani oluşturduğun düzenin sürekliliği adına soruyorum? haftada 1-2 saat ayırdığın vakitle sayfalar dolusu liste çıkıyor.
bir aralık pc de sorun çıkmıştı ve sen bu tür takipleri yapamamıştın ya ondan aklımda kaldı yani.

Bayram öncesi 6.takım topyekun izne ayrılmıştı..
Ben de şimdi senin isminin yanına izinli diye not düştüm.
Yeni kural gereği süresiz olamıyor. 6 ay sesin çıkmazsa diskalifiye oluyorsun.

Mesajının kalan bölümüne gelince; senin de dediğin gibi sahiden saçma olmuş.. :KK33:

Teşekkür ederim, inşallah.

Üç ay olmuş yarışmaya gireli, Karar Defteri diye birşeyin varlığından haberdar değil misin sevgili pinkyeffect? :KK34:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...masi-nedir-karar-defteri-11.html#post26672820

Sevgili Püsküüt : )

Açıkçası haberdar değildim : ) Hatta takım değiştirmek istediğimde bazı şeylerin farkına vardım. Burayı da 5. Takım kaptanı Funda sayesinde gördüm ve olup bitenden haberdar olmak için de mesaj yazdım. Bir de bakıyorum da genelde kaptanlar veya yardımcıları var zaten. Burada üye oldugu zaman sohbet kıvamına gelebilir. Bilmemiz gereken bir şey olduğu zaman zaten Mumu bize söylüyordu. Kaptan değilim yardımcısı da değilim hatta iyi bir üye bile değilim : ( Ama yarışmalar hakkında fikrim var.

Bence en büyük sorun adı Cuma yarışması olduğu için kilo bildiriminin Cuma günü istenmesi. Takım kaptanları da en cok bunda zorlanıyorlar. Pek çok kaptan işi oldugu halde üyeyi beklemek zorunda kalıyor. Her hafta mutlaka bir üye geç kalıyor. İşler hep geçe kalıyor sinirler geriliyor.

Çözüm: Bence işleyişin rahatlaması açısından üyeler için Perşembe son gün olsun Cuma günü de Kaptanlar hesabını ayarlamasını yapar birinciler açıklanır.

yarışmaya katılım söleşmesine yarışma üyelerinin paylaşım alanını takip etmek ve abone olmak diye madde eklenebilir. böylece kullanıcı kontrol panelinde sürekli göze ilişecektir yeni şeyler yazıldığında.

Püsküüt'çüm bizim takım yönetiminde değişiklik var günceller misin lütfen.

Kaptan: tubis87
Kaptan Yardımcısı: tfneyll

bu arada bu hafta 4 tane kendi isteğiyle ayrılan arkadaşımız var onları da bildireyim mi yoksa cuma listede mi bildireyim?

Arkadaşlar konuya dair yazdığım mesajlarda ortak bir anlatım vardı.
Ayırdığım zamandan yakınmadım hiçbir zaman. Haftada toplam 1-2 saat ayırmayı hiç önemsemiyorum çünkü.
Benim için konu; yazdığım etap değerlendirmesi mesajının, dolayısı ile sorduğum soruların okunması ve cevaplanması.
Beklerdim ki; biriniz bunu fark etsin ve mesajlarımın okunabilirğini sağlamak için bir çözüm önersin.
Yoksa; şunu yapalım ama benim vaktim yok demenin kimseye bir faydası olmaz.

Yarın, ameliyat sonrasında iyi haberlerle geleceğime inanmak istiyorum. Geldiğimde bununla ilgili bir çözüm görürsem ne ala...

Bilmem anlatabildim mi?:KK34:

Her üye, her gün paylaşım alanına gelip günaydın derse yanarız.. O zaman burası amacından sapar. Çünkü burada yarışmaya dair olaylar paylaşıyoruz. Çok ıvır zvır mesajla dolmamalı ki insanlar son yazılanı okuduğunda sahiden de bilgilensin.
Günaydınlar, sohbetler takım topiklerinde kalmalı.

Siz düşünmeye devam edin. Konu şu: benim yazdığım değerlendirme mesajına ve sorulara zamanında yanıt verilmesinin kontrolü.
Bu konuya hoşgörüm artık kalmadı ve bırakma sebebim sadece budur.
Bunun çözülebilirliğine beni inandırın.

Herhalde, bunca zamandan sonra ve ilk defa olması sebebiyle de böyle bir ricada bulunmaya hakkım vardır.

Adım adım gidelim:

Oylayalım mı bunu?
Ben 13. takım kaptanı Hatice.Tüm paylaşımlar gün içinde yapılıp çözüm bulunmuş .Ben öğretmenim ve okuldan yeni geldiğim için gün içinde paylaşılan çözümlere yardımcı olamadım. Neyse ki grup arkadaşlarımızdan biri yorumda yazıp burayı takip etmiş:KK16: Oyumuzu kullanmış.
Mesajlarınızı okuyunca aklıma ilk gelen çözüm o hafta genel sonuç listesini yapan kişinin,uyarılar ve hatalar yayınlandıktan sonra problem olan durumları ilgili takıma gidip ileterek cevap vermelerini hızlandırmak olduğuydu.Çünkü bu işi 1 kişi yaparsa zor olur diye düşünmüştüm. Her kaptan liste hazırlarken bu durumla karşılaşacağından paylaşım alanını daha çok takip edecek ve neyin nasıl yürüdüğünü daha iyi anlayacaktır demiştim. Bu aklıma gelen çözüm önersiydi ancak akrep arkadaşımızın sorumluluğu üstlendiğini görünce mutlu oldum.Kendisini bu davranışından dolayı tebrik ederim.
Sizinde böyle bir çözüm sonucunda gitmediğinize de çok ama çok sevindim. Kendi adıma ihtiyacınız olan herdurumda yardım etmeye hazırım. Yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz:KK16:

Son düzenleme:

Açıkçası haberdar değildim : ) Hatta takım değiştirmek istediğimde bazı şeylerin farkına vardım. Burayı da 5. Takım kaptanı Funda sayesinde gördüm ve olup bitenden haberdar olmak için de mesaj yazdım. Bir de bakıyorum da genelde kaptanlar veya yardımcıları var zaten. Burada üye oldugu zaman sohbet kıvamına gelebilir. Bilmemiz gereken bir şey olduğu zaman zaten Mumu bize söylüyordu. Kaptan değilim yardımcısı da değilim hatta iyi bir üye bile değilim : ( Ama yarışmalar hakkında fikrim var.

Bence en büyük sorun adı Cuma yarışması olduğu için kilo bildiriminin Cuma günü istenmesi. Takım kaptanları da en cok bunda zorlanıyorlar. Pek çok kaptan işi oldugu halde üyeyi beklemek zorunda kalıyor. Her hafta mutlaka bir üye geç kalıyor. İşler hep geçe kalıyor sinirler geriliyor.

Çözüm: Bence işleyişin rahatlaması açısından üyeler için Perşembe son gün olsun Cuma günü de Kaptanlar hesabını ayarlamasını yapar birinciler açıklanır.

tatlım yeni olduğun konuya bulduğun çözümden de belli zaten..bizim konumuz çok farklı..
sonuç: tabiki olmaz öyle şey..takım kaptanları takım içinde çözerler bu durumu..
mesela ben cuma 12 diyeorum engeç kilo bildirimi kendi takımıma arkadaşlar da sağolsunlar koştur koştur geliyorlar gelemeyen cepten face den mesajla bildiriyor..gecikenler oluyor tabii onu da takım içi durumuna göre müsamaha gösteriyorum..

Son düzenleme:
en azından hala bizimle olduğunun ışığını görüyorum o yüzden evet evet evet diyorum. ayrıca akrep çok doğru bi seçim son zamanlarda olmasada bütün takımlara paylaşımları var kolaylıkla üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. benimde aklımdan geçen ilk isim oydu hem eskilerden hem paylaşım yapabiliyor. ben kaptan ve yardımcı felan deilim ama konuya duyarlıyım. ayrıca takımımıza bu bilgilendirmeyi özellikle yapan arkadaşımızada duyarlılığından dolayı teşekkürederim.

öncelikle burasının yeri olmadığını biliyorum fakat bi kaç yanlış anlaşılmayı düzeltmem gerekiyor. benim evetlerim 13. takım adına oylama sayılmaması için, kaptan ve yardımcısı deilim demiştim. konuyla ilgili bilgilendirmeyi kaptanımız yapmış ve burayı takip etmemizi istemişti. bizim fikirlerimizi alıp buraya konuyla ilgili paylaşımlarını yapmıştı. arkadaşımız bugün paylaşınca benim için hatırlatıcı bi etken oldu. saygılar.

öncelikle burasının yeri olmadığını biliyorum fakat bi kaç yanlış anlaşılmayı düzeltmem gerekiyor. benim evetlerim 13. takım adına oylama sayılmaması için, kaptan ve yardımcısı deilim demiştim. konuyla ilgili bilgilendirmeyi kaptanımız yapmış ve burayı takip etmemizi istemişti. bizim fikirlerimizi alıp buraya konuyla ilgili paylaşımlarını yapmıştı. arkadaşımız bugün paylaşınca benim için hatırlatıcı bi etken oldu. saygılar.
Canım benim burayı takip edip fikirlerini söylediğin için teşekkürler.Oyumuzda tabii ki evet olacaktı ki sayende öyle anlaşılmış.İyi ki varsın :KK16:

Akrep de cevap vermiş sağ olsun.. Bir eklemede bulunmak istiyorum.
Geçmiş mesajlarından anladığım kadarı ile; aydogdugul takımınızdaki iletişimsizlik nedeniyle kaptanlığı bıraktı.
Kaptanlar yönetim kadrosunu oturtmadan takımı bırakamaz.
Şimdi de siz bırakıyorsunuz.
Şöyle yapıyoruz:
Sizin takımı kapatıyoruz. Takımınızda yer alan üyeler içinde devam etmek isteyen varsa paylaşım alanına yazsınlar. Onları davet eden takım olursa yarışmaya devam ederler. Aksi takdirde, takımda yer alan herkesi "kendi isteğiyle ayrıldı" notu ile listeme ekleyeceğim.
Hiçbir takım kaptanı yardımcı olmak zorunda değil. Takım idare etmek buradaki en ama en zor iş. Ben kendi adıma, hiçbir kaptan ve/ya kaptan yardımcısı arkadaşımdan böyle bir görevi üstlenmesini isteyemem.
Siz aranızda konuşup, yarışmaya devam etmek isteyenleri bildirin lütfen.

Bayram öncesi 6.takım topyekun izne ayrılmıştı..
Ben de şimdi senin isminin yanına izinli diye not düştüm.
Yeni kural gereği süresiz olamıyor. 6 ay sesin çıkmazsa diskalifiye oluyorsun.

Mesajının kalan bölümüne gelince; senin de dediğin gibi sahiden saçma olmuş.. :KK33:

yst38 için 270.etapta onunla birlikte biz de izne ayrıldığımız için ayrıca birşey yazmak gerekmiyordu. Tüm takım üyelerinin yanında "izinli" yazıyor zaten. Bu nedenle bir sıkıntı yok, gerçi siz de aynı sonuca ulaşmışsınız:

***6. TAKIM 270. ETAP***
fatos0808 ( 115,5 ) izinli
yst38 ( 85,9 ) izinli
aydogdugul ( 134 ) izinli
duruece ( 56,5 ) izinli
06an ( 55,7 ) izinli
dinmeyen ( 60 ) izinli
kadis ( 86 ) izinli
fly_fly ( 69,6 ) izinli

6. Takım Ortalaması: % 0

Kaptanlık konusuna gelince (o kısmı kopyalayamadım ama): Takımla görüştüm bsrmmhmt kaptan olurum dedi, 2 de yardımcı seçtik. Ben zaten listeleri takım sayfamızda yayınladım. Hatta excel tablosu yapmıştım geçmişten bugüne onu da göndermiştim sayfamızda. Kaptan yardımcıları da gayet hevesliydi. Ben şahsen üzerime düşen görevi yaptım, kaptanlığı bırakmadan önce hem 1 kaptan hem de 2 yardımcı ayarladım. Ara ara girip kontrol de ettim, gayet güzel mesajlaşıyordu arkadaşlar. Hatta yeni kurallar filan da getiriyor, menüler üzerinde yorumlar yapıyorlardı. Bugün kaptanlık ile ilgili sorun olduğunu ve arada adım geçtiğini gördüm. Alındım doğrusu... Her neyse sonuçta hep söylediğim ve yakındığım yere geldiğini gördüm konunun. Üye çok ama uğraşmak isteyen ya da zaman ayırabilen yok. Elini taşın altına atan sayısı çok çok az... Ben takımda bas bas bağırıp "kilo bildirimini hesaplamayı, karar defterini okumayı...vb" öğrenin dedim durdum ama sadece ben duydum. Şimdi takım içinden kaptan çıkarsa ne güzel devam eder takım, çıkmazsa da yapacak bir şey yok. Bakıyorum üyeler takıma girip "benim zamanım yok" "ay ben bilemem şimdi nasıl hesaplanır" "neden bıraktı ki kaptan" diyip çıkıyor. Ben ne yapayım ki bu durumda? Tekrar söylüyorum üzerime düşeni yaptım, zaten hala buralardayım yardımcı da olurum her zaman. Ama lütfen, aydogdugul de bıraktı gitti, ahh biz ne yapacağız demesinler. Benlik bir durum yok çünkü. Her neyse çok uzattım, kusura bakmayın...

Fikir ürettiğin ve paylaştığın için teşekkürler.. devamını diliyorum. :KK34:
Güncel durumu bilmiyorum ama senin dediğini yapan takımlar var. Cuma günü rahat etmek adına Perşembeden hazırlıyorlar listelerini, böyle olunca da son anda çıkan herhangi bir aksilik için önlem almış oluyorlar. Ama bugün ne durumda, hala uyguluyorlar mı haberim yok.

yarışmaya katılım söleşmesine yarışma üyelerinin paylaşım alanını takip etmek ve abone olmak diye madde eklenebilir. böylece kullanıcı kontrol panelinde sürekli göze ilişecektir yeni şeyler yazıldığında.

Teşekkürler fikir ürettiğin için sevgili nurgulguney..

Kesinlikle katılıyorum.

Hatta Karar Defterimizin linki de verilerek, her yeni üyenin okuması da sağlansın.
Böylece hem yarışmanın işleyişi hakkında bilgi olurlar hem de bane göre daha da önemlisi; akıl akıldan üstündür bazında yeni fikirler üretebilirler.

Püsküüt'çüm bizim takım yönetiminde değişiklik var günceller misin lütfen.

Kaptan: tubis87
Kaptan Yardımcısı: tfneyll

bu arada bu hafta 4 tane kendi isteğiyle ayrılan arkadaşımız var onları da bildireyim mi yoksa cuma listede mi bildireyim?

Notumu aldım. Karar Defterini hafta sonları güncelliyorum.
Ayrılanları elbette listede bildirirsin tatlım..

X