Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Cuma zayıflama yarışmasına katılmak istiyorum. bende hiç bir zaman çok zayıf olmadım ama son 2 yılda (evlendikten sonra) 25 kg aldım ve bir an önce tekrar eski günlerime dönmek istiyorum. çünkü anne olmak istiyorum. uygun gördüğünüz takımda yer almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.:KK16:

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Doğduğundan beri yanımdan hiç ayırmadığım köpeğim, oğlum, kuyruklu meleğim Bulutumla ilgili gelişmeyi hemen bildireyim. Bugün gerekli kontroller yapıldı ve ameliyatın Perşembe sabahına ertelenmesine karar verildi. İyi dileklerinizi bugün yastık altı yapıyorum. Perşembeye kadar orada beklesinler.. :KK34:

toprakscım ben de hiçbirşeyle kilo vermeyi beceremeyip buradaki ortamla kilo verenlerden biriyim. Bende de aynen bahsettiğin etki olmuştu. Senin adına sevindim. Sorumluluk hissin, ifade ettiğin biçimde geliştiyse; inan bana gerisi vız gelir. Verirsin kilolarını, buna inanıyorum. :nazar:
Çok geçmiş olsun.İnşallah perşembe günü ameliyat çok güzel geçecek ve oğluşunuz iyileşecek. evam edip burda olmanıza çok sevindim.İyi ki varsınız :!6:

Uzun uzun yazdıkça kafa karıştırıyorum herhalde.. :KK34:

Kararım geçerli arkadaşlar. Bundan sonra sadece mezun olan arkadaşlarımıza karnelerini hazırlayacağım.

Sebeplerimi yazdım.

Güzel sözleriniz, incelikleriniz için tekrar teşekkür ederim. Hiçkimseye kırgınlığım yok. Hakkım olduğunu düşünen herkese helal ediyorum.

Hepinize keyifli zayıflamalar diliyorum. :KK71:

Cuma zayıflama yarışmasına katılmak istiyorum. bende hiç bir zaman çok zayıf olmadım ama son 2 yılda (evlendikten sonra) 25 kg aldım ve bir an önce tekrar eski günlerime dönmek istiyorum. çünkü anne olmak istiyorum. uygun gördüğünüz takımda yer almak istiyorum. şimdiden teşekkürler.:KK16:

yarışmaya katılmak isteyenler topiğine yazıcaksın canım

Püsküüt, cok gecmis olsun canim bende sifa diliyorum umarim persembe günü hersey cok iyi gider :KK34:

Püsküütüm bulut'un senin için ne denli özel oldugunu biliyorum. geçmiş olsun .
inşallah ameliyatı güzel geçer .önemli bir durum yoktur inşallah . durumlardan bizleride haberdar edersen sevinirim .:KK16:

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Doğduğundan beri yanımdan hiç ayırmadığım köpeğim, oğlum, kuyruklu meleğim Bulutumla ilgili gelişmeyi hemen bildireyim. Bugün gerekli kontroller yapıldı ve ameliyatın Perşembe sabahına ertelenmesine karar verildi. İyi dileklerinizi bugün yastık altı yapıyorum. Perşembeye kadar orada beklesinler.. :KK34:

toprakscım ben de hiçbirşeyle kilo vermeyi beceremeyip buradaki ortamla kilo verenlerden biriyim. Bende de aynen bahsettiğin etki olmuştu. Senin adına sevindim. Sorumluluk hissin, ifade ettiğin biçimde geliştiyse; inan bana gerisi vız gelir. Verirsin kilolarını, buna inanıyorum. :nazar:

Bulut'un olabildiğince sorunsuz bir ameliyat geçirmesini diliyorum. Umarım çabucak toparlanır. Perşembe günü iyi haberlerini dört gözle bekliyor olacağım. Benim de bir oğlum var, Marley'im. Kuzum, birtanem o benim... 8 yıldır evliyim, çocuk istemiyor musun diyenlere zaten bir oğlum olduğunu söylemekten dilimde tüy bitti. O'nun verdiği sevgi, mutluluk... tarif bile edilemez... Bir an evvel iyileşmesi dileğiyle...

doğruyu söylemek gerekirse çok yoğun tempoda bi işim var ve üyesi olduğum 7.takıma bile yetişmekte çoğu zaman zorlanıyorum.. daha önce yarışırken başka bi takımda takım kaptanlığı teklifi bile almıştım ama kaldıramayacağım bir sorumluluk altına girmek asla yapmayacağım bişey.. yapabileceğim sorumluluğunu taşıyabileceğim tek şey grup üyesi olarak kilo vermek.. burayı da olabildiğince ve takım kaptanımız bizimle ilgili bişey paylaştıkça takip ediyorum..

sanırım yaşanan problemler "eski"lerin "yeni"lere sistemi yeterince net anlatamamış olması diye düşünüyorum..

ve bence artık bu konuda yaptırımlar olmalı.. üç kişi beş kişi on kişi olalım ama sistemli olalım..takımlarda da genelde de kurallara uymayana gerekli yaptırımlar uygulanmalı..

En Büyük KK

Püsküütüm bulut'un senin için ne denli özel oldugunu biliyorum. geçmiş olsun .
inşallah ameliyatı güzel geçer .önemli bir durum yoktur inşallah . durumlardan bizleride haberdar edersen sevinirim .:KK16:
Evet, aebenim.. Anlatılması zor şeyler yaşıyorum.. İnşallah her şey yolunda gidecek. Perşembe günü iyi haberlerle gelmeyi istiyorum. Geleceğime inanmak istiyorum.
Bulut'un olabildiğince sorunsuz bir ameliyat geçirmesini diliyorum. Umarım çabucak toparlanır. Perşembe günü iyi haberlerini dört gözle bekliyor olacağım. Benim de bir oğlum var, Marley'im. Kuzum, birtanem o benim... 8 yıldır evliyim, çocuk istemiyor musun diyenlere zaten bir oğlum olduğunu söylemekten dilimde tüy bitti. O'nun verdiği sevgi, mutluluk... tarif bile edilemez... Bir an evvel iyileşmesi dileğiyle...
Çok teşekkürler, iyi haberleri tez vakitte paylaşacağımdan emin olabilirsin.
Marley meleğe sağlıklı ve uzun yıllar diliyorum. :nazar:
Bunlar nasıl varlıklardır ki; insana, meğerse ben sevgi nedir bilmiyormuşum dedirtiyorlar..

....
sanırım yaşanan problemler "eski"lerin "yeni"lere sistemi yeterince net anlatamamış olması diye düşünüyorum..
....
Mesajın sadece bu bölümünü alıntıladım. Bravo! Çok yerinde bir tespit.
Bu, günden güne neden dağılıyor olduğumuzu çok güzel açıklamış.

Merhaba kızlar...

Püsküüt'ün görevi bırakmasına çok üzüldüm öncelikle bunu belirteyim. Ancak yarışmanın geleceği açısından bu görevi birinin üstlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Denetim olmazsa bir süre sonra tam anlamıyla dağılma olacak, takımlar kapanacak ve doğal olarak yarışma bitecek.

Elinden geldiğince paylaşım yapan, emek harcayan, kilo vermek için ter döken kişilerin motivasyonu açısından yarışmanın devam etmesi çok önemli bence.

İşlerim fazlasıyla yoğun hatta son günlerde takımıma bile gerekli katılımı sağlayamıyorum, üzülerek söylüyorum ki ben bu sorumluluğu üstlenemem.

Yazmamın sebebi biri bu görevi üstlenebilir mi acaba? Eminim Püsküüt'te görev alan arkadaşa elinden gelen yardımı yapacaktır buna inanıyorum. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum, sizce yarışma sona mı ermeli yoksa bu denetim görevini alıp yarışmanın devamlılığını sağlayacak biri var mı?

Merhaba kızlar...

Püsküüt'ün görevi bırakmasına çok üzüldüm öncelikle bunu belirteyim. Ancak yarışmanın geleceği açısından bu görevi birinin üstlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Denetim olmazsa bir süre sonra tam anlamıyla dağılma olacak, takımlar kapanacak ve doğal olarak yarışma bitecek.

Elinden geldiğince paylaşım yapan, emek harcayan, kilo vermek için ter döken kişilerin motivasyonu açısından yarışmanın devam etmesi çok önemli bence.

İşlerim fazlasıyla yoğun hatta son günlerde takımıma bile gerekli katılımı sağlayamıyorum, üzülerek söylüyorum ki ben bu sorumluluğu üstlenemem.

Yazmamın sebebi biri bu görevi üstlenebilir mi acaba? Eminim Püsküüt'te görev alan arkadaşa elinden gelen yardımı yapacaktır buna inanıyorum. Sizin fikirlerinizi merak ediyorum, sizce yarışma sona mı ermeli yoksa bu denetim görevini alıp yarışmanın devamlılığını sağlayacak biri var mı?

Birinin o sorumluluğu üstlenmesi gerektiği konusunda sana katılıyorum. Ben de işlerim gereği tam bir "başımı kaşıyacak vaktim yok." durumundayım ve bu sürekli bir durum maalesef... O yüzden ben de bu görevi yerine getiremem.

Ama vakti ve konuya ilgisi olan biri umarım çıkar ve gönüllü olur.

Püsküüt Bulut'a çok çok geçmiş olsun. İnşallah hemen iyileşir ve koşar oynar.

11. maddeden bahsetmişsiniz bu maddeler nerede yazıyor kuzum ?

Merhaba kızlar...

tubişim aerkimle akşam konuştuk bende onunla aynı fikirdeyim benim evimde net yok olsa ben yaparım diycem ama iş yerinden yeterli olamaya bilirim . bu yarışmayı ve kk yı seviyorum bende gönüllü birinin çıkacağına inanıyorum.

Arkadaşlar konuya dair yazdığım mesajlarda ortak bir anlatım vardı.
Ayırdığım zamandan yakınmadım hiçbir zaman. Haftada toplam 1-2 saat ayırmayı hiç önemsemiyorum çünkü.
Benim için konu; yazdığım etap değerlendirmesi mesajının, dolayısı ile sorduğum soruların okunması ve cevaplanması.
Beklerdim ki; biriniz bunu fark etsin ve mesajlarımın okunabilirğini sağlamak için bir çözüm önersin.
Yoksa; şunu yapalım ama benim vaktim yok demenin kimseye bir faydası olmaz.

Yarın, ameliyat sonrasında iyi haberlerle geleceğime inanmak istiyorum. Geldiğimde bununla ilgili bir çözüm görürsem ne ala...

Bilmem anlatabildim mi?:KK34:

Arkadaşlar konuya dair yazdığım mesajlarda ortak bir anlatım vardı.
Ayırdığım zamandan yakınmadım hiçbir zaman. Haftada toplam 1-2 saat ayırmayı hiç önemsemiyorum çünkü.
Benim için konu; yazdığım etap değerlendirmesi mesajının, dolayısı ile sorduğum soruların okunması ve cevaplanması.
Beklerdim ki; biriniz bunu fark etsin ve mesajlarımın okunabilirğini sağlamak için bir çözüm önersin.
Yoksa; şunu yapalım ama benim vaktim yok demenin kimseye bir faydası olmaz.

Yarın, ameliyat sonrasında iyi haberlerle geleceğime inanmak istiyorum. Geldiğimde bununla ilgili bir çözüm görürsem ne ala...

Bilmem anlatabildim mi?:KK34:

zaten bununla ilgili sana ben bişiler demiştim gitmek isteyen kurallara uymayan gider ama sen gitme elimizden gelen neyse yapalım yeni gelenler takım kaptan ve yardımcıları tarafından bililendirilsin hatta yeni geleni ilk olarak hergün paylaşım alanına gitmesi gerektiğini söyleyelim takım kurallarını her yeni gelenle hatırlatma amaçlı tekrar tekrar takım içinde paylaşalım ama sen bizimle ol ve gitme senin fikrinle insanlar sağlığına kavuşuyor dilerim ki bulutumuzda iyi olur.:KK34::KK34: gitmiyosun dimi tekrar kurallar belirleyelim 3 defa uyamayan uyarıldığı halde devam eden giderr diskalifiye olusun hergün her üye paylaşım alanına gelsin bi günaydın desin geçmişe dönsün en fazla 15dk alır. ama gtme :KK14::KK14::KK14::KK14:

Her üye, her gün paylaşım alanına gelip günaydın derse yanarız.. O zaman burası amacından sapar. Çünkü burada yarışmaya dair olaylar paylaşıyoruz. Çok ıvır zvır mesajla dolmamalı ki insanlar son yazılanı okuduğunda sahiden de bilgilensin.
Günaydınlar, sohbetler takım topiklerinde kalmalı.

Siz düşünmeye devam edin. Konu şu: benim yazdığım değerlendirme mesajına ve sorulara zamanında yanıt verilmesinin kontrolü.
Bu konuya hoşgörüm artık kalmadı ve bırakma sebebim sadece budur.
Bunun çözülebilirliğine beni inandırın.

Herhalde, bunca zamandan sonra ve ilk defa olması sebebiyle de böyle bir ricada bulunmaya hakkım vardır.

X