Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

aşağıda yazılanlar püsküütün yazısı ben kendimide gördüm yazdıklarında haklı aslında ama biz gitme çözüm bulalım dedik yanlış anladı oda kalmak istiyo emeğe saygı olsun istiyo lütfen okuyalım..

Arkadaşlar konuya dair yazdığım mesajlarda ortak bir anlatım vardı.
Ayırdığım zamandan yakınmadım hiçbir zaman. Haftada toplam 1-2 saat ayırmayı hiç önemsemiyorum çünkü.
Benim için konu; yazdığım etap değerlendirmesi mesajının, dolayısı ile sorduğum soruların okunması ve cevaplanması.
Beklerdim ki; biriniz bunu fark etsin ve mesajlarımın okunabilirğini sağlamak için bir çözüm önersin.
Yoksa; şunu yapalım ama benim vaktim yok demenin kimseye bir faydası olmaz.

Yarın, ameliyat sonrasında iyi haberlerle geleceğime inanmak istiyorum. Geldiğimde bununla ilgili bir çözüm görürsem ne ala...

Bilmem anlatabildim mi?

şimdi fikri olan yada olmayan herkes lütfen paylaşım alanına gitsin bişiler bulmaya çalışsın arkadaşlar yarışma elden gidiyo hadi kızlar uyanın artık.:KK55::KK55:

Her üye, her gün paylaşım alanına gelip günaydın derse yanarız.. O zaman burası amacından sapar. Çünkü burada yarışmaya dair olaylar paylaşıyoruz. Çok ıvır zvır mesajla dolmamalı ki insanlar son yazılanı okuduğunda sahiden de bilgilensin.
Günaydınlar, sohbetler takım topiklerinde kalmalı.

Siz düşünmeye devam edin. Konu şu: benim yazdığım değerlendirme mesajına ve sorulara zamanında yanıt verilmesinin kontrolü.
Bu konuya hoşgörüm artık kalmadı ve bırakma sebebim sadece budur.
Bunun çözülebilirliğine beni inandırın.

Herhalde, bunca zamandan sonra ve ilk defa olması sebebiyle de böyle bir ricada bulunmaya hakkım vardır.

günaydın desin derken gelsin bi baksın ne konuşuluyo ne diyolar bi önerimi var kural mı var anlamındademiştim.

Geçmişe mazi derler..
Ama burada mazi demiyoruz.
Geçmişimiz, bugünümüz.. ve korkarım ki yarınımız.

Bakın ne buldum:

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yelerinin-paylasim-alani-89.html#post14334784

Mesaj tarihi: 2010 :KK37:

püsküüt hadi bişiler bulalım sen yine başımızda ol kararlı ve disiplinli ilerleyelim sen takım kaptan ve yardımcısını bilgilendir takım kaptan ve yardımcısıda takım üyelerini bu konuda yeni kurallar ve düzenlemeler yapalım gerekirse. ne dersin? paylaşım alanı konusunda herkes bilgili olsun neden böle bir alan olduğunu bilsin ne dersin ? ama gtme:KK14::KK14:

Her üye, her gün paylaşım alanına gelip günaydın derse yanarız.. O zaman burası amacından sapar. Çünkü burada yarışmaya dair olaylar paylaşıyoruz. Çok ıvır zvır mesajla dolmamalı ki insanlar son yazılanı okuduğunda sahiden de bilgilensin.

Siz düşünmeye devam edin. Konu şu: benim yazdığım değerlendirme mesajına ve sorulara zamanında yanıt verilmesinin kontrolü.

Herhalde, bunca zamandan sonra ve ilk defa olması sebebiyle de böyle bir ricada bulunmaya hakkım vardır.

tatlım benim yaa:KK16:
genelde cuma sonrası sonuçlara göre okunması gereken önemli durumlar olabiliyor..
bu durumda hafta sonu ya da pazartesi buraya gelen arkadaşlar varsa böyle herhangi bir takımı ilgilendiren mesaj, alıntı yapıp o takıma bırakabilir..
ya da tek kişi mesela ben yapabilirim..
en azından son damla olmanın suçluluğunu atabilirim içimden..
ve tabi bilgilenmekde yetmiyor paylaşıma yazmasının takibinide yaparım eli maşalı olaraktan:KK53:

Arkadaşlar konuya dair yazdığım mesajlarda ortak bir anlatım vardı.
Ayırdığım zamandan yakınmadım hiçbir zaman. Haftada toplam 1-2 saat ayırmayı hiç önemsemiyorum çünkü.
Benim için konu; yazdığım etap değerlendirmesi mesajının, dolayısı ile sorduğum soruların okunması ve cevaplanması.
Beklerdim ki; biriniz bunu fark etsin ve mesajlarımın okunabilirğini sağlamak için bir çözüm önersin.
Yoksa; şunu yapalım ama benim vaktim yok demenin kimseye bir faydası olmaz.

Yarın, ameliyat sonrasında iyi haberlerle geleceğime inanmak istiyorum. Geldiğimde bununla ilgili bir çözüm görürsem ne ala...

Bilmem anlatabildim mi?:KK34:

Püsküütcüm öncelikle Bulut'un ameliyatı konusunda iyi dileklerimin senle olduğunu belirtmek istiyorum. İyi haberlerini de herkes gibi bekliyorum. :KK34:

Düzenli işleyecek, takibi kolay hiçbir kural gelmiyor aklıma. Ama şu şekilde yapılabilir: Her takımın kaptanı ve yardımcısı etap değerlendirmelerini okumaktan ve adı geçen her takımın cevap verip vermediğini takip etmekten sorumlu olur. Ama bu pratik bir düzene bağlanabilecek bir çözüm değil. Ya da öyleyse bile ben o pratikliği şu anda görmüyorum...

Defalarca etap değerlendirmesine cevap vermeyen bir takım olursa yönetim değişikliğine gitme mecburiyeti getirilebilir. Cevap vermeyen derken de defalarca başka takımlar tarafından paylaşım alanına bakması hatırlatılan takımları kastediyorum. Yoksa 2 takım değerlendirmeleri kontrol ediyor ama diğer tüm takımlar keyfine bakıyorsa ortada adaletsizlik olur. Ben bu anlattığım takip işini yaparım. Eminim başka takımlardan arkadaşlar da yaparlar. Birimizin gözünden kaçanı, bir diğeri görür. Zamanla da değerlendirmelere tepkisiz kalanlar dediğim yaptırımla ayıklanır diye düşünüyorum.

tatlım benim yaa:KK16:
genelde cuma sonrası sonuçlara göre okunması gereken önemli durumlar olabiliyor..
bu durumda hafta sonu ya da pazartesi buraya gelen arkadaşlar varsa böyle herhangi bir takımı ilgilendiren mesaj, alıntı yapıp o takıma bırakabilir..
ya da tek kişi mesela ben yapabilirim..
en azından son damla olmanın suçluluğunu atabilirim içimden..
ve tabi bilgilenmekde yetmiyor paylaşıma yazmasının takibinide yaparım eli maşalı olaraktan:KK53:

Tek bir kişinin yapması bana daha mantıklı geliyor.
Zaten dediğin gibi; etap değerlendirmelerinde yeri geliyor hiçbir takımın cevap vermesi gereken bir şey olmuyor.
Bakalım bu fikrin şekillendirmesine yardımcı olacak başka bir arkadaşımız olacak mı?

Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
3- Cevabı geciken takımlara hatırlatma mesajını Akrep yazıyor.
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
"15.takım / 288.etap değerlendirmesine cevap vermedi" gibi.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

Zaten dediğin gibi; etap değerlendirmelerinde yeri geliyor hiçbir takımın cevap vermesi gereken bir şey olmuyor.
Bakalım bu fikrin şekillendirmesine yardımcı olacak başka bir arkadaşımız olacak mı?

çok mantıklı akrep33 ün söylediği bide cuma günleri 1. olan arkadaş bu takım kaptanı ile olacak bişi nasıl kilo verdiğinin bilgisini paylaşsın. bu şekilde yoluna gircektir.

Adım adım gidelim:
1- Ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (En geç Pazartesiye kadar)
2- Bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (En geç Perşembeye kadar)
4- Buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.
Böyle böyle toplamda 3 kez cevap vermeyen takım kapatılıyor ve bütün üyeleri diskalifiye ediliyor.

Oylayalım mı bunu?

Oylayalım. Ben 5. takım adına kabul ediyorum. :)

Adım adım gidelim:

Oylayalım mı bunu?

en azından hala bizimle olduğunun ışığını görüyorum o yüzden evet evet evet diyorum. ayrıca akrep çok doğru bi seçim son zamanlarda olmasada bütün takımlara paylaşımları var kolaylıkla üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. benimde aklımdan geçen ilk isim oydu hem eskilerden hem paylaşım yapabiliyor. ben kaptan ve yardımcı felan deilim ama konuya duyarlıyım. ayrıca takımımıza bu bilgilendirmeyi özellikle yapan arkadaşımızada duyarlılığından dolayı teşekkürederim.

tamam canım..
sen kalpsen ben ana damar olmaya hazırım şekercik:KK69:

adım adım gidelim:
1- ben her etap bitiminde değerlendirme raporumu yazıyorum. (en geç pazartesiye kadar)
2- bu rapora göre; cevap vermesi gereken takımlar cevaplarını veriyorlar. (en geç perşembeye kadar)
3- cevabı geciken takımlara hatırlatma mesajını akrep yazıyor.
4- buna rağmen hala cevap vermeyen takımlar için not alıyorum ve etap değerlendirmelerinin alt sırasına bu bilgiyi ekliyorum.

Oylayalım mı bunu?

bizde kabul ediyoruz. Sen bizimle kal:KK31::KK31:

çok mantıklı akrep33 ün söylediği bide cuma günleri 1. olan arkadaş bu takım kaptanı ile olacak bişi nasıl kilo verdiğinin bilgisini paylaşsın. bu şekilde yoluna gircektir.

Bu bence sizin için en önemli konu. Hem motivasyon, hem de fikir alışverişi açısından. Neticede burada tek ama tek amaç var: Zayıflamak.
Çözümü kolay.
Bir önceki etabın birincisi eğer paylaşım yapmadıysa; ben bu hatırlatmayı etap raporunda yazarım.
Misal 278.etabın raporunu yazıyorum ya; bakarım 277.etap birincisi ne yapmış. Paylaşmadıysa o takıma hatırlatırım. O hafta da cevap alamazsak üç hakkın biri gitmiş olur.

kızlar herkese merhaba. ben 6. takım kaptanı büşra. kaptanlığı aydogdugul den aldım ancak üzerime extra işler yüklenmesinden dolayı mecburi bir şekilde bırakmam gerekiyor onun için bizim takıma bakabilecek olan bir gönüllü arıyoruz. yine takımla ilgilenebildiğim kadar ilgileneceğim ancak bir kaptan lazım bize. takımdaki arkadaşlardan gönüllü çıkarsa onu yapacağız ama varsa eğer sizlerden birisi bize yardım etsin lütfen..:KK14:

yoğunum diyerekten kaçmıyorum gerçekten çok isteyerek giriyorum foruma ancak ciddi manada çok yoğunum.
üniversite 4. sınıf öğrencisiyim okulum var aynı zamanda öğretmenlik deneyimi için bir lisede çalışıyorum bunların dışında tez yazmam gerekiyor mezuniyet için ayrıca voleybolcuyum haftada 1 gün olan idmanlarım 3 güne çıktı ve ufak takımların antrenörlüğünü yapıyorken yıldız takımını aldım onlarla da haftanın 3 günü ayriyeten ilgilenmem gerekiyor. hafta sonları da dershanem var. bu program içerisinde kk ya girebildiğim kadar gireceğim hatta daha fazlasını deneyeceğim ancak kaptanlık yapmam bu şekilde imkansız. yardımınıza ihtiyacım var :KK14:

hepsini okumadan buna cevap veriyorum,belkide cevabi vardir okuyunca görücem ama ben bunu üslenebilirim pazartesi günü bireysel birinciyi uyardigim gibi ,etapla ilgili sorun varsa diyelim 3.takima gidip bir mesaj birakabilirim kaptana..

Bu bence sizin için en önemli konu. Hem motivasyon, hem de fikir alışverişi açısından. Neticede burada tek ama tek amaç var: Zayıflamak.
Çözümü kolay.
Bir önceki etabın birincisi eğer paylaşım yapmadıysa; ben bu hatırlatmayı etap raporunda yazarım.
Misal 278.etabın raporunu yazıyorum ya; bakarım 277.etap birincisi ne yapmış. Paylaşmadıysa o takıma hatırlatırım. O hafta da cevap alamazsak üç hakkın biri gitmiş olur.

bende takip ederim olmadı o takıma uyarıda bulunurum yada yapabilceğim bi sorunluluk varsa her zaman yaparım.

hepsini okumadan buna cevap veriyorum,belkide cevabi vardir okuyunca görücem ama ben bunu üslenebilirim pazartesi günü bireysel birinciyi uyardigim gibi ,etapla ilgili sorun varsa diyelim 3.takima gidip bir mesaj birakabilirim kaptana..

Mumucum bunu ikinci kez yapıyorsun son zamanlarda..
Gönlümde çentiklerin artıyor.. :KK16:
Elini düşünmeden taşın altına koymanı çok ama çok takdir ediyor ve teşekkür ediyorum.

Sonrasını okuyunca göreceksin zaten bu kez Akrebim attı elini..

Mumucum bunu ikinci kez yapıyorsun son zamanlarda..
Gönlümde çentiklerin artıyor.. :KK16:
Elini düşünmeden taşın altına koymanı çok ama çok takdir ediyor ve teşekkür ediyorum.

Sonrasını okuyunca göreceksin zaten bu kez Akrebim attı elini..

evet gördüm :) ne demek püsküüt senin yaridmin yaninda bizimmki devede kulak alir.

ozaman söyle yapalim,akrep yapsin bunu ama olurda yogun oldugu zamanlar olursa bana özel mesaj atsin ben ilgilenirim ins...

bu arada yazmadim ama begenilerden anlamissindir,bulutun iyi haberlerini bekleyenlerden biriyim bende :)

Adım adım gidelim:

Oylayalım mı bunu?
ben 2. takımı temsilen evet diyorumEn Büyük TÜRKİYE
en azından hala bizimle olduğunun ışığını görüyorum o yüzden evet evet evet diyorum. ayrıca akrep çok doğru bi seçim son zamanlarda olmasada bütün takımlara paylaşımları var kolaylıkla üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. benimde aklımdan geçen ilk isim oydu hem eskilerden hem paylaşım yapabiliyor. ben kaptan ve yardımcı felan deilim ama konuya duyarlıyım. ayrıca takımımıza bu bilgilendirmeyi özellikle yapan arkadaşımızada duyarlılığından dolayı teşekkürederim.

çok teşekkür ederim canım.. çok duygulandım:KK16:

X