Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püskütüm 2. takımın yeni kaptan yardımcısı genic
bilgine ve ilgine şekercim

Püsküüt'çüm ben bu hafta mezuniyetimi istedim. Fakat bir süre daha kaptan olarak takımda kalmam gerekiyor. Bunun yarışma için bir sakıncası olur mu? Sana danışmak istedim.

267. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:
Kilo veren herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz.
Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-6.html#post25710725

5. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 5.takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

Takım üyelerinizden gozdesert için "takımdan ayrıldı" notu düşmüşsünüz. Sanırım "yeni üye" kaydını yaptırmadığınız için bendeki listelerde zaten adı yok.
Dolayısı ile herhangi bir işlem yapmamış oldum, bilginize.

13. TAKIM
13. Takım üyelerinden LAydLiNe mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-36.html#post25710852
LaydLiNecım, bireysel sıralamamızda 2.sin ancak benim için sen de şampiyonsun!
Altı ay gibi kısa bir sürede vücudunun 1/4 ünü Cuma Yarışması kanalizasyon sularına bıraktın. Bin kere bravo!

Püsküüt'çüm ben bu hafta mezuniyetimi istedim. Fakat bir süre daha kaptan olarak takımda kalmam gerekiyor. Bunun yarışma için bir sakıncası olur mu? Sana danışmak istedim.

Vallahi sen benim yarıştığım takımda kaptan olsaydın; mezun olduğunda, bütün motivasyonumu kaybederdim.
Dolayısı ile hiçbir sakıncası olmaz.
Sen hiç gitme zaten... Hem formunu korumuş olursun. :118: :118:

bence de gitme
bilen insanın hali başka dedirtiyosun herzaman
ve tebrikler ideal kilona geldin darısı başımıza inş

Çok teşekkürler canım benim yaaaaaa. Çok mutlu etti bu haber beni. Gitsem bile dönüp dolaşıp geleceğim yer kürkçü dükkanı zaten. Ufak bir sağlık problemin var onu hallettikten sonra inşallah bebek istiyorum. Bebekten sonra istesemde istemesemde burda olacağım zaten.

Burayı çok seviyorum ben yaaaaaa, istesemde gidemem sanırım

bence de gitme
bilen insanın hali başka dedirtiyosun herzaman
ve tebrikler ideal kilona geldin darısı başımıza inş

Teşekkürler akrep'cim. İnşallah sende en kısa zamanda ulaşırsın hedef kilona.

Püsküüt'çüm çok ama çok teşekkürler. Mezuniyetimi isterken tek üzüntüm bu ayki bireysel sıralamada adımın olmaması olacaktı. Sanki kalbimi okumuşsun gibi listeye dahil etmişsin beni. Çok sevindim. Çok mutlu ettin beni.

Ay hiç olur mu öyle şey?

Hazır Seng mezun olmuş. Sen 3.lükten 2.liğe zıplamışsın. Ne kadar önemli bir şey.. Dahil etmemek aklımın ucundan geçmezdi ki..

Yaa nereye gidiyorsun, olur mu öyle. Yeni kural koyalım karar defterine, gitmeee sen

Ebrucum, canım kaptanımız başarından dolayı tebrik ederim.İşte kaptan dediğin böyle olurCanım benim takımımızda emeğin çok herşey için teşekkürler.Neyseki bir süre daha bizimle beraber olmaya devam edeceksin

Çok teşekkürler canım benim. İyiki varsınız, iyi ki varsınız, iyi ki sizlerle birlikteyim. 13. Takım hayatımda olmasaydı eğer ben bu kadar kiloyu imkanı yok veremezdim. Hepinizi çok seviyorum

kızlar bende zayıflamak istiyorum ama bebegım altı aylık emzırıyorum ve sezeryanlıyım ıkıncı dogumum vede zayıflamak ıstıyorum ama olmuyor yemesem sutumun kalıtesı dusecek spor yapsam sezeryanım sızlıyo ne yapaam bılemedım coook canım sıkılıyo cok bı tavsıyenız var mı kızlar

Püsküüt'çüm sana zahmet olacak ama Kbra23 ' üde 13. takımın yönetim kadrosuna kaptan yardımcısı olarak ekleyebilir misin?

merhaba 8. takımdan Dilek ben

bu hafta nasıl mı kilo verdim?

ramazan ayının gelmesiyle abur cubur yemem durdu hatta canım sudan başka birşey istemiyordu ama ayakta durmam için yemen lazımdı bende sahuru süt ile iftarımı ise çorba,salata,et veya sabze ile geçiştiriyorum.

ara öğün olarak tatlı yerine meyve yemeye çalışıyorum ama canım pek bişey çekmiyoooo bakalım ramazandan sonra ne olacak

çalıştığım için bir de az yediğim için pek halim olmuyor spor yapmaya..

ama benim arkadaşlarım sporla epey kilo verdiler.

herkese başarılarrr

Hoşbulduk Püsküütcüm...
çok şükür şimdilik iyiyim bakalım...
evet sağlıktan ötesi boş...
sen de iyisindir umarım görüşmeyeli...

Ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz.
Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-6.html#post25710725

benim başlangıç tarihim 26.08.2011 görünüyor Püsküütçim,doğrusu 05.09.2011 olacak.daha önce de farketmiştim ama belki bir bildikleri vardır dedim,eski kaptanımızn filan bilgisi vardır dedim.sonra söyledim kaptana kontrol ederim dedi,ama fırsatı olmadı sanırım.Şimdi yeniden liste güncellenmişken bildireyim dedim

Tatlım kontrol ettim. 222. etapta girmişsin yarışmaya.
222.etap tarih olarak 26 Ağustos - 9 Eylül

Yeni üye bildirimi yapıldığında ben, bildirim yapılan etabın başlangıç tarihini esas alıyorum. Yani burada, bu nedenle ve bana özel bir not iletilmediğinden 26.09.2011 olarak kayıt etmişim giriş tarihini.
Ayrıca sanırım 222.etap döneminde tatil vs. oldu ki; iki haftalık bir dönemi kapsamış.

Sonuçta tarih ne olursa olsun, giriş etabın 222.etap ama ben yine de senin bildirimin esas aldım ve listemde düzenledim. Bir sonraki ayın listesinde düzelmiş halini görebilirsin tatlım.

Püsküüt'çüm sana zahmet olacak ama Kbra23 ' üde 13. takımın yönetim kadrosuna kaptan yardımcısı olarak ekleyebilir misin?
Notumu aldım canım. Önümüzdeki etapta güncellerim.

hımm anladım durumu şimdi.evet bayram tatili sonrasıydı.düzeltmesen de olurmuş o zaman.ellerine sağlık zahmet verdirdim sana.5 Eylül dönüm noktasıydı benim için.Bakalım önümüzdeki 5 Eylüle kilolar ne durumda olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…