Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Listeleri hazırlarım deiştim ama biraz rahatsızlandım hazırlayamadım isteyen arkadaş hazırlayabilir olmazsa kendimi biraz toparlayınca hazırlarım ama 9a az kaldı :2:

tamamdır canım... bi hatam varsa şimdiden affola...

Püsküütcüm ben 6. takımda aralıkta mezun olmuştum ama sağlık sebepleri yüzünden yine kilo aldım... yine 6. takıma geri döndüm...

püsküütçüm 7. takımın yeni üyesi maviyeşil in tam nicki: yesilmavi1999 listeye eklerken öyle yazmamışız,sonra karışıklık olmasın dedim :112:

püsküütçüm 7. takımın yeni üyesi maviyeşil in tam nicki: yesilmavi1999 listeye eklerken öyle yazmamışız,sonra karışıklık olmasın dedim :112:

Tatlım yaaa bizim eski üyelerden birisi maviyeşil1999 un daha önce 13.takımda yarıştığını söylüyor. Bilgin var mı bu konuda? Geriye dönük bi bak istersen yada üyeye bi sor daha önce yarışmış mı? Yoksa bizim kızlar yanlışmı hatırlıyor.

Canım seni yormamış oldum. Çok meraklıyım yaaa geçmişe bir bakayım dedim. Başladığı etabı buldum üyenin.

13 .TAKIM 216. ETAP

maviyesil1999 ( 66.5 / 66.3 / 0.2 / 0.30%) Yeni üye, 15.07’de katıldı. Hedef: 63

Üye yeni üye değil yani. Eskiden yarışmış. Ne zaman nasıl ayrılmış bilmiyorum ama kendisine bir sor, yada istersen geçmişten araştır canım.

karar verin maviyesil mi yeşil mavimi...:)))

Nasıl yani yaaaa üyenin nicki maviyesil1999 işte. Bu 7. takımdan alınan bir mesaj. Aradaki mesajı sildim. Ama üyenin nickinin doğru yazılışı böyle. Yeşilmavi1999 değil yani.

SAPHIRA canım sanırım sen yazarken yanlış yazmışsın.

Son düzenleme:

ben sonuç listesinde değiştireyim diye sordum da zaten düzenle butonu gitmiş...

neyse sonuç olarak arkadaş 223. etapta 64,1 kiloyla gerş dönmek üzere ayrılmış...
bu durumda
maviyeşil1999(64,1/64,6/-0,01/-0,02)223. etapta ayrılmış aldığ kilo 44 e bölündü
şeklinde düzenleme yapıyorum...
onaylıyor musunuz...

Son düzenleyen: Moderatör:
ve yine bu durumda 7. takımın listesi şu şekilde değişiyor...

SAPHIRA ( 85.5 / 85.2 / 0.3 / % 0.35)
nev81 (85.3 / 84.2 / 1.1/ % 1.29)
İpekyol(76 / 74.1 / 1.9 / % 0.63) 263.Etapta ayrılmıştı yüzdesi 4 e bölündü
ananee (78.1 / 76.9 / 1.2 / % 1.54)
yagmurdamlasi26 (62.2 / 61.6 / 0.6 / % 0.96)
pasam3405 (85 / 83 / 2 / % 2.35)
shopaholic (79.9 / 79.7 / 0.2 / % 0.25)
maviyeşil1999(64,1/64,6/-0,01/-0,02)223. etapta ayrılmış aldığ kilo 44 e bölündü
gerbera1987 (90.3 / 89 / 1,3 / % 0,36) 264.Etapta ayrılmıştı..ayrıldığı etap dahil yüzdesi 4'e bölündü

7. takım yüzde ortalaması=0,86

bu duruma göre de 7. takım etap 4. sü
6. takım etap 3. sü oluyor...

siz de kontrol edin de ona göre düzenliyim...

kızlar bilmiyordum daha önce yarıştığını,takıma eklerken diskalifiye listesine baktım ama böyle bir şey aklıma gelmedi tabi.acaba dalgınlığına mı geldi ya da üstünden çok geçince,yarışmacılığının sıfırlandığını mı düşündü? :26::26:
sanırım yarın sorabilirm kendisine.dikkatinize de bravo kızlar bir de ellerinize sağlık uğraşmışsınız benşm yapacağım bir şey kalmadı sanırım bu durumda
derecemiz düştü yauv neyse haftaya daha iyi oluruz inşallah

maviyesil1999 yazacağıma yesilmavi1999 yazmama gelince bazen yazarken,şu çizgi var ya yanıp sönen,adını bilmiyorum işte o bazen ben farketmeden kayıyor.ondan maviyle yeşil yer değiştirmiş

hakikaten bir yardımlaşma bir dayanışma gözlerim yaşardı valla, saat 16 olduğu halde bildrim yapmadığımız için takıma gelip bizi uyaranlar, listemizi kontrol edenler ooo hoooooo, hakikatten bugün çok mutlu oldum

Canım yaaa banada eski üyelerimizden birisi sordu. Bizim takımda böyle bir üye vardı şimdi başka bir takımda gördüm diye. Sende paylaşıma yazınca seninle paylaşmak istedim. Maibeyaz'da sağ olsun devamını getirdi. Geçen seferde bize öyle olmuştu. Daha önce yarıştığını söylemeyen bir üye gelmişti. Biz farketmesek bile zaten Püsküüt farkedecekti. Ama bizim önce farketmemiz daha iyi oldu.

Olması gerekende buydu zaten canım. İnşallah bundan sonra herşey daha güzel olur. Bide kardeş takım bugünler için var. Ben listeyi hazırlayabilirim diyemedim sana çünki internetim arızlalıydı. Ama sağolusn birçok arkadaş el atmış olaya.

slm arkadaşlar 14. takım olarak 1 ekime kadar izne ayrılıyoruz
herkese iyi ramazanlar ve şimdiden iyi bayramlar
İyi izinler. Sağlıkla gidin, dönün inşallah.
Diğer takımlara da açıklama yapayım.
Buna ben kendi kendime bir anda karar vermedim arkadaşlar.
Daha önce de birkaç takım, yaz döneminde meydana gelen boşluklar nedeniyle takım olarak izne ayrılmışlardı. Hatta o dönemlerde ben moderatördüm ve bu tip taımlarda topiği geçici süreliğine kilitli tutuyordum.

Tatlım gözüne çarpan kişiye ihtiyacımız var buralarda. İnsanlık hali, hepimiz dalgın olabiliyor, hata yapabiliyoruz. Birilerinin bizi uyarması, yanlışı kısa yoldan döndürmemizi sağlar.
O nedenle de senden, gözüne çarpan şeyler konusunda ufak da olsa ilgili arkadaşımıza bilgilendirme yapmanı rica ediyorum.
ben boşum ben yapayım canım... uzun zamandır yapmıyordum özlemişim...
İşte geldi! Budur!
tamamdır canım... bi hatam varsa şimdiden affola...

Püsküütcüm ben 6. takımda aralıkta mezun olmuştum ama sağlık sebepleri yüzünden yine kilo aldım... yine 6. takıma geri döndüm...
Ah şekerim hoş geldin.
Dilerim artık iyisindir.
Kiloya gelince sen halledersin o işi.
Yeter ki sağlıklı ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…