Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım
1. sonuç listeleri topiğine değil buraya yazıyoruz.
2.eğer okuduysan herhangi bir hatam varsa söyleyin düzeltirim diye yazmıştım..

yani bu kadar sivri bir dille yazmana üstelik yanlış topiğe yazmana hiçmi hiç gerek yoktu

Merhaba kızlaarrrr;
Sizleri birazcık geçen haftaki kilo çizelgem hakkında bilgilendirmek istedim:))))(Öyle olmasıgerekiyormuş ben daha çok yeiyim:)))))
pazartesi sabahı tartıldığımda 74 kiloydum boyum1.61 eğitimciyim ve hayatımın 8saati dışarıda geçiyor(aşırıderecede aburcubur tüketip evim de hemen hemen hiçyemek yeme şansım olmuyordu(ama buaburcuburu dengelemekiçin günde 1-1.5saat spor yapıyordum:)))pazartesi dukandiyetine başlama kararı aldım regl dönemimin 2. günüydü sadece diyette yapmam gerekenleri düzenli yaptım;bu hafta içinde aşırı halsiz olduğum için hiç spor yapamadım sadece mini mini birlerimle bol bol eğlendik zaten hep ayaktayım((cuma günü tartıldığımda 70.5kiloydum inşallah böyle devam eder bu hafta tekrar kendimi yormadan hergün 1 saat tempolu yürüyüşe başlayacağım HEPİMİZE KOLAY GELSİN)))GİTSİN KİLOLAR GELSİİİNNN ÇOK BÜYÜK MUTLULUKLAR:)

8. takımıda gururla sunarım harikalar değilmi

Hem de nasıl harikalar..
Üç meleğe de tekrar teşekkürler..

Akrebim yok anacım be..
Okudum..okudum.. eğer bahsettiğin akıllıbıdığın buradaki mesajıysa; benim algıma göre vallahi de tillahi de sivri dil yok.. sanal ortamda yargıya varırken reele göre bi'kaç kat daha fazla düşünmek lazım..

Son düzenleme:

Önemli olan 8. takımı böyle görmekti. Eminim ilerleyen günlerde çok daha iyi olacaklar.

Aynen püsküüt'çüm ben sana sonuna kadar katılıyorum. Gayet normal bir tepki ama Akrep yanlış anlamış. Bu arada ben yazacaktım ama Akrep'in bir iki farklı yaklaşımını gördüm cesaret edemedim. Sanırım biraz agresiflik var. Söylemesem içimde kalacaktı. Böylesi daha iyi oldu

Eyvaaaahhh
agresif mi dedin sen akrebe?
valla yandı buralar pazartesi günü..
ambulans ve itfaiye hazır beklesin ben diyeyim

Çekirdekler hazır olsun kızlar.. çit... çit.. çit...

Son düzenleme:
253. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

13. TAKIM
13.Takım üyelerinden AzRASILAM mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post24226028
Sadece hedefini büyük bir ölçüde yakalayıp mezun olmayı başardığı için değil, yarıştığı 118 haftalık maratonun ilk yıllarında başarısız sonuçlar almasına rağmen yılmadığı ve kendine inanmaktan vazgeçmediği için tebrik etmek istiyorum.
Vazgeçmeyi düşündüğümüzde örnek alalım.
14. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta sıra 14.Takımdaydı.
Bildirim listelerini kontrol ettim.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

253. etapla ilgili bir eklemem olacak arkadaşlar.. Kusura bakmayın yukarıdaki mesajımda atlamışım.
Yeniden kurulan 8.takımın üyelerinden olan cimcime81 arkadaşımız daha önce de yarışmacımız olduğu için, bireysel derece listemizde giriş bilgileri aşağıdaki şekilde görülecektir.
Giriş tarihi: 24 Nisan 2009
Giriş kilosu : 81.5

Hem üyemize hem de takım kaptanımıza duyurulur.

merhaba arkadaşlar
püsküütüm benim internetim kesikti iki gündür haberde veremedim özür dilerim
birinci olmuşuz çok sevindim
hala takımdamıyım ve hala kaptanmıyım :26:

püsküütüm sen beni mutlu etsin..Allah ta seni mutlu etsin inşallah....kesin elin sürçtü...sürçen eline kurban da....bi yanlışlık olmasın ben çoook uun yıllardır 81 olamadım...evet öncedende yarışmadaydım ama listedeki kilom bile 98,5

Son düzenleme:
bende sorcaktım şimdi madem 81din okadar kiloyu nasıl aldın diye
Allah söyletmiştir inşallah 81leride görürsün tartıda canım

merhaba arkadaşlar
püsküütüm benim internetim kesikti iki gündür haberde veremedim özür dilerim
birinci olmuşuz çok sevindim
hala takımdamıyım ve hala kaptanmıyım :26:
Tatlım bildiğim kadarı ile arkadaşlar telaşlandı senin için.. inşallah bir terslik yoktur diye..
görünmemişsin ortda 2 gündür..
neden takımda olmayacaksın ki..
belli bi'aksilik olmuş şekerim..
Aminnnn cümlemizi..
tatlım eve dönünce bakayım arşivin olduğu dosyaya.. cimcime81 li bilgileri daha ayrıntılı paylaşayım.. sen de ona göre kontrolünü yapar, hafızanı yoklarsın..
acaba diyorum tesadüfen aynı nickle başka biri daha mı vardı? :44: ama o da olamaz.. site izin vermez yani..
neyse.. dönünce bakarız..

Kendimi hatırlatmasam olmazdı zaten

Canım benim sen unutulur musun hiç, o pozitifliğin, verdiğin moraller, beni dizginlemelerin olmasa ne yapardım ben

8. takımın kapanmamakla kalmayıp böyle bir sonuç alması çok mutlu etti.
Umarım hep böyle devam eder ..

Püsküüt evden çıkar.. araba kullanır.. kafasında aynı cümleler dönüp durmaktadır.. "Allah Allaaaah cimcimenin kilosunda nasıl oluyor dsa hata oluyor?" arkadan korna yer.. markete gider.. alışveriş yapar.. alışkanlıktan kaloriye bakarken yine aklına cimcime gelir.. "Ya iyi de kız kendi kilosunda hata yapacak değil herhalde.. yapmışsın demek ki bi'hata"
marketten çıkar.. yine direksiyon başı "neden hata yaptım ki.. yok canım yapmamışımdır"
eve gelir..
bir kahve pişirir (şekersiz Türk kahvesi) ve Mr. Excel ile sohbete başlar..

....

sonuç az sonraaaaa

Ayy Püsküüt'üm yazsana sen buraya böyle ne güzel odlu bu hafta bol bol yazdın ben çok gülüyorum yazış şekline, çok hoşuma gidiyor.

Aman düşünüp stres yapıp abur cubur yeme de

ve açıklıyorum...

hata yapan kişiyi herkes parmağıyla göstersin..
köşedeyim bak.. tek ayak üstünde bekliyorum..

sonuç:
cimcime81 in yarışmaya giriş bilgileri (101.3 kilo / 13 Şubat 2009 / 92.etap

cimcime affet beni..

ay benim yüzümden zarar gelmesin püsküütüm sana...seni mi kırıcam yaz öyle ...varsın amma yemiş desinler...sana bişey olmasın

gün içinde kaç tane insnın bilgilerini kontrol ediyosun...normaldir o kadar karışıklık...sıkma canını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…