Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bende bu hafta en geç 6 da bitiricem yemeğimi.nasıl olacak bilmiyorum ama tutmam lazım kendimi

sezimelcim özel mesajda da konuştuğumuz gibi takım kapanması durumunda, takım üyeleri kendi isteğiyle ayrılmış gibi kabul edilir.
Bu durumda da 6 ay süre ile tekrar yarışmacı olamazlar.
Diskalifiye söz konusu değil.
Aranızdan başka takımda devam etmek isteyen olursa diye, ben isimlerinizi henüz listemden çıkartmıyorum.
Gelişme olunca bildirin lütfen.

Püsküt ablacim
1 takimin kardes takimlarini 5 ve 13 olarak kaydedebilir misin
Hallettim canım..

Son düzenleme:
UYARI

7. TAKIM / 232. Etapla İlgili Olarak:

Shopaholic adlı üye, Cuma Yarışmasına 26 Haziran 2009 tarihinde katılmış ve 23 Temmuz 2010 (167.etap) tarihinde, paylaşımda bulunmadığı gerekçesi ile diskalifiye edilmiştir. Diskalifiye edilmiş olan yarışmacılar, istisnai bir durum/açıklama olmadıkça yeniden yarışmacı olamazlar sizin de bilmeniz gerektiği gibi..

Sürekli güncellediğim diskalifiye listesi başlığına baksaydınız üyenin adını görebilirdiniz.

13. TAKIM / 232. Etapla İlgili Olarak:
Hulk adlı üye ne kadar çok izne ayrılıyor arkadaşlar..?
Kısa geçmişe baktım.
225 de gitmiş, 226 de dönmüş.
230 da gitmiş, 231 de dönmüş.
232 de yine gitmiş.
Siz ne düşünürsünüz bilemem ama bana tuhaf geliyor böyle şeyler..

Bu bölümü lütfen bütün kaptanlar okusun:
İzne ayrılan her üye için işlem yapıyorum ben arka planda.
Lütfen bu kadar gelişigüzel olmasın bu izin işleri..
Misal geçen etap bir takıma yeni üye alınıyor. Bu hafta izne ayrılıyor.
Bilmeyenlere hatırlatma yapayım.
Bu izin muhabbeti, yazın tatile giden arkadaşlarımız için geliştirildi. Bu kadar gelişigüzel kullanılması amacıyla yapılmadı.
Lütfen bu konuyu gündeme getirin ya tamamen kaldıralım, izinde olanın kilosu aynı geçilsin gitsin, listedeki yerini muhafaza etsin.
Ya da başka bir çözüm getirelim lütfen.
Bu gözle listelere bakarsanız eğer, her hafta ne kadar çok kişinin gidip geldiğini görebilir ve bana hak verebilirsiniz diye ümit ediyorum.. :44:

14. TAKIM / 232. Etapla İlgili Olarak:
231. etapta yeni üye olarak kaydettiğiniz üyenin adı bu hafta farklı yazılmış.
Doğrusunu iletir misiniz lütfen?
231. etap: tessu
232. etap: atessu

Son düzenleme:

Püsküütcümmm ..
Hulk isimli üye belli dönemlerde işlerinin yoğunluğundan dolayı katılamayacağını bulunamayacağı söylediği dönemlerde izinli gösterildi.
Şimdi ise diyet durumuna biraz ara verip kendini toplamak için.
Haftalık tatillerdir iş durumlarıdır katılım ve bildirim yapamayacağını söylendiği zamanlarda izinli gösteriyorduk biz ama yanlış biliyorsam daha dikkatli davranırız.
Teşekkür ederim kendi adıma uyarın içinn ..

bu durumda ne yapmamız lazım takımdan çıkartıcakmıyız payla.şımı çok iyiydi telafisi varmı devam edebilmesi için aacaba.....:26:

14. TAKIM / 232. Etapla İlgili Olarak:
231. etapta yeni üye olarak kaydettiğiniz üyenin adı bu hafta farklı yazılmış.
Doğrusunu iletir misiniz lütfen?
231. etap: tessu
232. etap: atessu[/B]

canım bilerek yapılmış bişey değil bazen hızlı yazarken bazı harfler yazılmıyor listeleride öğle arası hızlı yaptığım için gözümden kaçmış kusura bakma adı atessu

Son düzenleme:

tebrik ediyorum canım

ben de bayram öncesi 18:00 den sonra hiçbişii yemiyordum..güzel gidiyordu kilolar..araya bayram girince bozuldu tüm düzenler..
şimdi 20:00 yaptım 18:00 e inmek kolay olsun diye
acaip gaza getirdin beni de teşekkürler...

akşam çook fakir olcam iştee

Öncelikle hepinize bekletmeden cevap verdiğiniz için teşekkürler..

Takımlarda izin uygulamasının tarihçesi şu canım:
Tatile çıkıyor, evinde tadilat başlıyor, rutinini bozan bir sorumluluk alıyor ya da rejime ara vermek istiyor..
İşte geçmişte bu nedenler yüzünden "izne ayrılma" olayını başlattık..
Bu amaca yönelik kullanmaya özen gösterelim lütfen..
En azından 1 haftalık gidişlerde yansıtmaya gerek olmamalı diye düşünüyorum..

bu durumda ne yapmamız lazım takımdan çıkartıcakmıyız payla.şımı çok iyiydi telafisi varmı devam edebilmesi için aacaba.....:26:
saferancım..
kilo vermek ciddiyet ve disiplin isteyen bir şey..
bu ortamı yaratmak için de zaman içerisinde takımların onayları ile alınmış kararlar var.. Bu kararlar yürüdüğümüz yolu aydınlatmak için iki kenarına asılan fenerler gibi..

Ancak burası kışla ortamı değil, kuralları birbirimizin kafasına dürtme yeri hiç değil..
Kurallar her zaman sizin, her zaman değiştirebilir, uygulamada aksaklık gördüğünüzü değişim oyuna sunabilirsiniz.

Bu ortamın en önemli amacı zayıflamayı sağlamaktır. İnsanların buna katkısı nedir diye bakmak lazım.
Esnek olun, insanların "insan halleri" ni göz önünde bulundurun..
Hiç kimse günahsızmış gibi ilk taşı atan olmasın lütfen.. Hiçbiriniz hiçkimseyi sevmekle mükellef değil.. Ama saygı göstermek zorundasınız. Burası sizin battaniye altınız değil. Birinin birine yazdığı mesajı herkes okuyor ve burada kalıyor. Neyse.. çenem düştü.

Konuya dönüyorum.. Doğrusu neydi?
Diskalifiye listesine bakmak. Orada adı olan üyeye bunun neden olduğunu sormak. Sonra da mazeretle birlikte diğer takımların onayına sunmak..

Telafiye ben karar vermiyorum. Lütfen konuyu paylaşımda tartışın ve kararı sizler verin.

canım bilerek yapılmış bişey değil bazen hızlı yazarken bazı harfler yazılmıyor listeleride öğle arası hızlı yaptığım için gözümden kaçmış kusura bakma adı atessu
aynalarcım bilerek yaptığını hiç düşünmedim ki..
listelerimde doğru adla yer alması önemli üyelerin ki zamanı geldiğinde (misal karne) bulmam ve aynı ismi yarıştığı etaplar boyunca takip edebilmem kolay olsun..
Liste öyle bir liste ki.. 4.5 senedir giren çıkan herkes orada.. Anlayın halimi lütfen..

merhabalar,

bildiğiniz gibi 3-4 haftadır 4. takım kaptanı meyvenull un yerine bakıyorum.kendisi bir müddet gelemeyeceği için kaptanlığı devralıyorum.sanıyorum ki buraya bildireceğim.başka yapmam gereken birşey varmı?

bu hafta listeleri hazırlama sırasıda bizim takımda sanırım.meyvenulldan nasıl yapacagımı öğrenmeye çalışacagım.yanlışım olursa desteklerinizi bekliyorum

hayırlı olsun kaptanlığın canım
buralarda olursak elimizden gelen yardımı yaparız inş. gönlün rahat olsun

Kizlar, sizlerinde bildigi uzere.. Shopaholic arkadasimiz yillar once takimlardan birine katilmis ve diskalifiye olmus..
bunu ona sordugumuzda haberinin olmadigini soyledi..Eskileri bilmiyorum..ama suan yaklasik 3 haftadir takimimizda ve paylasimindan gayet memnunuz..sizlerinde izni olursa biz 7.takim olarak Shopaholic arkadasimizi aramiza almak istiyoruz..

Yıllar önce olmuş bir şey madem paylaşımı da güzel al bence.

canim diskalife listeleri her 6 ayda bir güncellenmiyor mu?
yani son 6 ay icinde diskalife olmus olmasi gerekiyor.... eskiden hangi takimdaysa neden diskalife oldugunu sorabilirsin kaptana...

onun disinda 1 Takim acisindan sorun yok kalabilir tabi ki...

emeklerin ve cevabın için teşekkürler püsküütüm........bakalım çoğunluk ne deer.........

Kizlar, sizlerinde bildigi uzere.. Shopaholic arkadasimiz yillar once takimlardan birine katilmis ve diskalifiye olmus..
bunu ona sordugumuzda haberinin olmadigini soyledi..Eskileri bilmiyorum..ama suan yaklasik 3 haftadir takimimizda ve paylasimindan gayet memnunuz..sizlerinde izni olursa biz 7.takim olarak Shopaholic arkadasimizi aramiza almak istiyoruz..

shopacolic 7. takım da devam edebilir miiii...........

1 Takim: (evet)
3 Takim : (evet/hayir)
4 Takim: (evet/hayir)
5 Takim: (evet/hayir)
6 Takim: (evet/hayir)
8 Takim: (evet/hayir)
9 Takim: (evet/hayir)
10 Takim: (evet/hayir)
13 Takim: (evet)
14 Takim: (evet/hayir)

gülüm oylama listesi yaptımm izninle daha kolay görelim sonucu....

Son düzenleme:

shopacolic 7. takım da devam edebilir miiii...........

1 Takim: (evet)
3 Takim : (evet/hayir)
4 Takim: (evet)
5 Takim: (evet/hayir)
6 Takim: (evet/hayir)
8 Takim: (evet/hayir)
9 Takim: (evet/hayir)
10 Takim: (evet/hayir)
13 Takim: (evet)
14 Takim: (evet/hayir)

çok önce diskalifiye oldugu için ve kilo vermeye azmetmiş,takımda bol paylaşımı olan birinin şevkini kırmak istemem.ben evet diyorum.devam etmeli..

Son düzenleme:
kardeş takımımızın oylamasıyla ilgili ben de evet oyu kullanıyorum....
ben meraklıyımdır araştırırım...
merak ettim neden diskalifiye olmuş baktım eşinin sağlık sorunlarından dolayı çoookkk uzun bi süre KK ya uğramamış...
bu sebeple 13. takımdan diskalifiye olmuş...
arkadaşa burdan geçmiş olsun diyorum..

Hayırlı olsun kaptanlığın canım..
Kaptan listemize ekliyorum adını..
Hayır.. İlgili listeyi, her etapta bildirdiğiniz diskalifiyeleri ekleyerek güncelliyorum..
Listenin alt satırında hangi etaplar arasındaki bilgilerikapsadığı da yazıyor..

E bravo!
Denecek söz yok..
İzninle seni Cuma Yarışması Baş Dedektifi ilan ediyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…