Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım arkadaş doğumu gerçekleştiremedi düşük olduğu için hamilelikle ilgili kararı bu yüzden uygulamadım :26:

canım arkadaş doğumu gerçekleştiremedi düşük olduğu için hamilelikle ilgili kararı bu yüzden uygulamadım :26:

Üzücü olmuş..
Arkadaşımıza geçmiş olsun diliyorum..

aynalarcım sözkonusu kilo alımı hamilelik kaynaklı ise sonuç, bunu etkilemez diye düşünüyorum..
Yani zaten yapmışsın gitmiş, önemli değil de..

Bahsettiğin konu hamileliğe girmese, sağlık sorununa girmez mi?

Yani arkadaşımız bile bile kendini kaybedip kilo almadıysa bu kuralı işletmemek gerekiyor..

Ama kaptan sensin, takım içi durumu da sen daha iyi değerlendirirsin..

Ben, kural hatırlatıyorum sadece..

Tekrar geçmiş olsun.. Vardır bir sebebi.. Daha güzel günler içindir belki de bunlar.. Üzmesin kendini lütfen..

Arkadaşlar şu diskalifiye konusunu bi'toparlayacam ama ne mümkün..
KK çıldırtıcı bir pozisyonda.. Bu sayfaya ulaşırken, kendimi labirentte koşturan fare gibi hissediyorum..
Sistemdeki sorun giderilince kafamda bi'şey var konuyla ilgili.. O da şu:

Hani bi'zamanlar diskalifiye olan arkadaşlarımızla ilgili bir başlığımız vardı.. Ve çok sevgili Sylvia arkadaşımız takip ederdi.. (özledim onu)
neyse konu benim özlemim değil.. :97:

Diskalifiye edilen arkadaşlar için bende ayrıca bir liste var.. O başlığımıza bu listeyi ekleyeyim ben.. Şimdi hiç denemiyorum nasıl olsa oraya ulaşamayacağım..
Eğer ulaşan varsa, paylaşım alanına o başlığın linkini bıraksın ben buradan tıklayıp yaparım..

Ayyy konuyu yine dağıttım iyi mi..

Sonuç olarak: böylece elimizde güncel bir diskalifiye listesi olur.. Her etap diskalifiye olan yarışmacıyı buraya eklerim ben.. Bi'nevi listeyi hep güncel tutarız.
Alfabetik olarak da sıralarım ki yeni bi'üye geldiğinde hemen bi'koşu gider bakarsınız pıtı pıtı, baktınız listede o isimde bir şahıs yok o zaman rahatlıkla alırsınız takıma..

Nasıl iyi fikir mi?

püsküüt bahsettiğin başlık bu mu?

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-zayiflama-yarismasi-diskalifiye-listesi.html

ben yeni üye çağırdığımda takıma gelirse sonuç listelerini koyduğumuz sayfada sisteme yeni üyenin adını aratıyorum...
zaten geçmişte yarıştıysa hemen çıkıyor...

bir de ben hamilelik nedeniyle kilo alanların nasıl hesaplayacağını anlayamadım...
bilenler bana kısaca anlatabilir mi...

bir de ben hamilelik nedeniyle kilo alanların nasıl hesaplayacağını anlayamadım...
bilenler bana kısaca anlatabilir mi...

maibeyazcım.. karar defterimizin 7. maddesindeki konuyla ilgili bölümü okudun mu.. Az önce toplu mesajımda ilgili yeri alıntıladım.. Bi'oku lütfen.. Sonra hala bu soruyu soracaksan sor..

maibeyazcım.. karar defterimizin 7. maddesindeki konuyla ilgili bölümü okudun mu.. Az önce toplu mesajımda ilgili yeri alıntıladım.. Bi'oku lütfen.. Sonra hala bu soruyu soracaksan sor..
Belki 10 belki 20 kez okudum. ama sanirim beynim bi bolumu suzuyo( etap baslangic kilosunu kac alacagimizi anlayamadim.(

püskütüm yeni kaptan yardımcım banusultan.diğeri mezumn oldu biliyosun.. sana zahmet düzeltirmisin şekercim

PÜSKÜÜT'CÜM,
eline sağlık. diskalifiye listesine gerçekten ihtiyacımız vardı. bazen arama yapsak da sonuca ulaşamayabiliyoruz.

püsküüt canim diskalifiye listesinde bizim takimdan berry31 in adi var,arkadasa sordum dah önce 9.takimi kurup kaptanlik yapmis sonra cuma lsitelerini hazirlamadiklari icin takimalri kapanmis ve baska takimlara gcebilecekleri söylenmis,adinin neden diskalifiye listesinde oldugnu anlamadik:

benim hatamda arkadasa girerken baska takimda yaristimi diye sormadim,ve yeni üye olarak gectik sorun olurmu bu?

Geçmiş zaman.. hatırlayabilmem mümkün değil hasretimcim..

berry diskalifiye edilmediğini söylüyorsa doğrudur..

Ben, her etap sonrasında ayrılanlar/mezun olanlar/diskalifiye edilenler şeklinde kategorize ettiğim listeye göre hazırladım.. dediğim gibi geçmiş zaman ve hatırlamam mümkün değil..

Bundan sonrasında yeni üye alımı yaparken diskalifiye listesinde bakarsınız adı var mı yok mu diye..

Senin bir hatan yok..
Belki berry daha önce yarıştığını, bu liste yayımlanmadan önce yani sizin takıma girerken iletmiş olsa daha iyi olurdu.. Belki de iletti ama ben senin mesajından iletmediğini çıkardım..

Dedim ya geçmiş zaman hatırlamıyorum ama şu anda mantık yürütüyorum..

Konu berry değil.. genel düşünün.

Bir takımın kaptanı ve/ya yardımcısı 2 hafta üst üste bildirim yapmıyor.. (çünkü ancak bu şekilde diskalifiye olur) Bu nedenle takım kapatıldıysa eğer, üyelerin başka takımda yarışacağını söylemiş olmak mantıklı gelmiyor bana.. Takım bir kurumsal kimlik değildir.. Üyelerden oluşur. Takımın diskalifiyesi demek üyelerin diskalifiyesi demektir.
ama bazen oluyor diskalifiye kaynaklı değil de takım kapanıyor, takım ruhu yeterli gelmiyor vs.. o zaman arkadaşlar dağılıyor başka takımlara sen de hatırlarsın bu tip durumları zaten..

tamamm canim bundan sonra daha dikkatli olurum.berry arkadasimizi takimda birakiyorum cünkü diskalifiye olmadigini söylüyor.

merhaba
bugün cuma listesi sonuçlarını biz yani 5. takım hazırlıcak
ama ben ve yardımcım daha hiç liste yapmadık
bunun telaşı içindeyiz kadeş takımdan yardım istedik
elimizden tutacaktır eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…