Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tatlim konu inanip inanmamayi gecti. Sagliksiz oldugu konusunda ustune gidildi ama ilknurum gozumun nuru yanlis anladi

İnşallah canım
BurAyı çok meşgul ettim özür dilerim
Ama çok yakından takip edince her anını kendimi tutamadım
Hayırlı geceler
Doğru takımda doğru yönlendirmelerle ilerliyor o halde. Şanslı .. esperenzaa zaten kaptanlığını çok takdir ettiğim biri. Siz de destek oluyorsanız bu sorun kısa zamanda çözülür zaten

Bu arada takımıza da tebrikler tüm bireyler olarak maşallah çok iyi ilerliyorsunuz yeni kaptanınız da hayırlı olsun:)

(Umarım karıştırmadım 7 sanırım)

7 ivit okunuşuyla tezat bir takımızyemek yasak takımda

Oylama açıp takım adımızı yemedi olarak değiştirmek isticem sanırım

Çok sağol canım teşekkür ederiz. Yeni kaptanımız var artık evet

Merhaba kaptanlarım açıkçası konuya sessiz kalmak istedim ama dayanamadım. Çok alanım sayılmaz moleküler biyoloji ve genetik mezunuyum şişmanlığa neden olan genlerle çalıştım ama Trabzonlu3461 arkadaşımın yada obezlerin sağlıklı kilo vermelerine yönelik hiçbir çalışmam olmadı. Konuyu eğitimim ile donanımım ile diye yorumlayabilmem imkansız. Ama bu kilo da birinin bu kadar kiloyu verdiği süre pek mümkün görünmüyor. esperenzaa kaptanımın takibiyle sonuç inandırıcı kabul edilsede hepimiz durumun yanlışlığını gözlemledik.
Bu vakaları burada çok dillendirmek okuyan herkesi yanlış yönlendirmek oluyor. Üye olan olmayan herkes bu konuda kk dan fikir alıyor trabzonlu arkadaşım çok yanlış bir örnek
Normal bir insan bu şartlarda çoktan bilinç kaybına geçmiş olurdu. Buradan trabzonlu arkadaşımıza acil şifalar diliyorum
Çok güzel mesajlar okudum herkesin sağlık bilincini takdir ettim. Aranızda olmaktanda çok mutluyum

Sen doktorsun zaten isminle yaşa
Ne kadar güzel yazmışsın hep güzel yazı dilinher kelimesine katılıyor bir kere daha öpüyorumbir dahakalanını takımda öperim

Sagolasin teşekkür ederiz

Harikasın canım
Yalnız o 250 kalori beslenmeyi sevmedim. Yanlış. Kasların zarar görür.

Ufff... Ne yazmışsınız ama.. Anca bitirdim..

Trabzonlu3461 arkadaşımızla ip topiğimde birlikteyiz..
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...izli-kilo-ver-deneyimlerimiz.1040614/page-219

Nasıl hergün büyük bi istekle spor yaptığını çok iyi biliyorum

Yalnız yanıbaşımda süpersonic kilosavar arkadaşım varmış haberim yok

Ben de bayramda aldığım fazla kiloları verebilmek adına hergün tartılıp gaza getiryorum kendimi.. Biyanıp yiyor diğer yanım tartıl gaza gel diyor garip bi tezatlık benimkisi @MiuLego sen okuma bunu

Sadede geliyorum hemen.. Ben de kendimi kandırıyomuşum. Ne kadarda acıcık oldu verdiğim 2 küsür kilo..

2 haftada 14 kiloo bundan ben de istiyom. 6.takımdı dimi.. Hemen geliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…