Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ayyy bizimde biraz fazla konuşmamız oldu kusurumuza bakma özür dileriz

Ara vere vere iki saati bulmuş okumam.
Çok uzamış konu, mecburdum okumaya, KK kurallarını ihlal eden bir durum olup olmadığına baktım.
Mesajlarınızın hepsini okudum, toparlayıcı yazanlara beğeni koymaya çalıştım ama 17 sayfa okuyunca arada beğeniye basmayı unuttuklarım da olabilir.

Konu uzamış ama neyse ki sonuçta toparlanmış. Herkesin karşılıklı olarak iyi niyet paydasında buluşmasından ötürü memnunum.

Ben zaten fikrimi hiç belirtmeyeeym. Biliyorsunuz benim kabul edilebilir kilo kaybında üst limitim haftada 500 gr. (60-70 kilo aralığındakiler için) Otomatikman devre dışı kalıyorum zaten. O yüzden de konuya dair susma hakkımı kullanıyorum izninizler. (zaten bir de ben konuşmayayım)
(ki zaten şu anda konuşmaktayım)

Daha once bahar uyarmisti yazin diyede ondan dedim :) gecen bayram sorun olmadiysa bu bayramda olmaz
Bu yanlış anlaşılmayı da hemen düzelteyim.
Evet yazın dedim ama tek tek her üyenin bildirimine değil. :)
Takım ortalamalarının yanına yazılmasını istemiştim.
Sebebi de yüzdeleri bölmeyi unutanla, unutmayan belli olsun diye.
Bir sonraki bayramda önceden hatırlatayım bari.

boştaydım ve aşırı ilginç olan sonuç listelerini hazırlarken buldum kendimi.

Hatam yoktur umarım.
CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

CUMA Zayıflama Yarışması Sonuç Listeleri

Ellerine sağlık monişim.

Bana öyle geliyorki, yeni karar/lar gelecek bu etap sonuçlarına göre.
Ben tabii henüz sonuç listelerine bakamadığım için buna bir cevap veremedim.

Yani...

Ki zaten şu an da konuşmaktayım
Çok tatlısın amaa

O kadar mesajı okudum ama okurken aklımda tek bir soru vardı. Acaba bu hafta sonuç listelerini hazırlama sırası bizim takımda mıydı? Henüz bakmış değilim karar defterine ama moni kaptanımın sonuç listelerini hazırladığına dair mesajı içime su serpti. Şimdi bakıyorum karar defterine Ellerine sağlık kaptanım

Bir daha ki bayrama unutmam ben, ben de hatırlatırım

585. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

MARATONCU TAKIMLAR

585. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmayan takımlarımızın listesi:

• 3. TAKIM
  • 4. TAKIM
  • 10. TAKIM
  • 13. TAKIM
  • 14. TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 585. Etap birincisi 6. Takımdan Trabzonu3461

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 585. Etap sonuncusu 8. Takımdan serenalar
Yarışmacımızın aldığı kiloyu kısa sürede vereceğine inanıyor ve yükümlülüklerini yerine getirerek kilo alma nedenini ve sağlıklı yemek tarifini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI
GENEL AÇIKLAMA
Performans uygulamasında nota almamanın koşulu takım ortalamasında 0,30% oranını yakalamaktır.
Bu oranın altında kalan takım genel sıralamada ilk üçe girse bile, ilk üçe girmenin avantajlarından yararlanamaz.

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

2. TAKIM

1-chihiro79 ile ilgili olarak;
Üyemizin 2018 yılı izin hakları dolmuştur.

2-583. etap raporu yükümlülüklerinizi yerine getirmediğinizden dolayı 1 ceza puanı aldınız. Görünmezlik ceza puanı ile ilgili detay bilgiler karar defterimizin 4. maddesinde yer almaktadır, bilginize.
3. TAKIM
Birleştirilmiş etaplarda takım ortalamaları ikiye bölünüyor. Bu hem bir kural hem ben hatırlatıyorum hem de paylaşılan listelere baksaydınız diğer takımların nasıl uyguladığını da görebilirdiniz.
Ortalamanız ikiye bölünecek, gerekeni yapın lütfen. Öncelikle kontrol edin ve benim hata yapma olasılığımı eleyin tabii.

10. TAKIM
@aeben im hassas böreğim
@moni şim güzel kalplim
(Şu camiada isim taktığım iki insan aynı takımda)

ETAP MEZUNLARI

• 5. Takımdan kardelelen321 mezun oldu, tebrikler.
  • 7. Takımdan MiuLego 3. kez mezun oldu, tebrikler.

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.
İlk mezuniyetten sonraki mezuniyetler için karne hazırlanmamaktadır.

Rapor Kaynağı

Ya çok üzüldüm

Neyse bu bize azim olsun, gelecek haftalarda ilk 3'e girelim ki sarı kartımızı sildirelim o halde.

Gerekli düzenlemeyi yaptım canım
Sıralamayı değiştirmiyor
Kusurabakmayın biraz acele hazırladım gözden kaçmış

Eline, emeğine sağlık.
Bu hafta çok tantana çıkaran takım olduk ve seni epey bir yorduk kusurumuz olduysa affola...
Çok çok teşekkürler

Ellerinize sağlık kaptanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…