Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

250 kalori ile hergün bu sporların çıkması imkansız. İnsan metabolizmasına ters. Hergün 1 kilo verilmesi de imkansız. “Bana göre”
Canım her anına şahidiz
Maşallah Tebarakallah çok güzel verdi Trabzonlu3461 Trabzonlu3461
Kalori olarak çok az yiyor ama protein ağırlıklı ve bir süredir yapıyor artık bizim zorumuzla yiyor biraz da

Dışarıdan bakan bir göze imkansız geldiğini anlamak bu kadar zor değil ama. Bu konuşulması gereken bir konu olmalıydı. Konuşuldu da. Şuan burada dünya felaketi durum yok. Sağlığa aykırı durum var ki inşallah düzelecek :KK200:
Trabzonlu3461 Trabzonlu3461 nun da gözyaşlarının aktığı yerleri ellerimizle sileriz gerekirse.. ama bu konuşulması gereken bir durum. Bizim sorduğumuz sprguladığımız inanamadığkmız kısım da gayet normal bir durum.
Ben de dışardan baktım imkansız gelmedi:) dediğim gibi sağlıklı olduğunu savunmadim. İyi niyetlisiniz buna şüphe yok.

Canım her anına şahidiz
Kalori olarak çok az yiyor ama protein ağırlıklı ve bir süredir yapıyor artık bizim zorumuzla yiyor biraz da
Bu kadar az yemesine izin vermeyin, çünkü yarış birincilik vs olarak algılıyor. Hiç birinci olmadım ama hiç eksikliğini hissetmiyorum. Farkındalığını arttırın olur mu? Takım arkadaşları olarak siz destek çıkıyorsunuz, yazık genç yaşta evlenip anne olmuş. Kendine iyi bakmasi lazım

Bu kadar az yemesine izin vermeyin, çünkü yarış birincilik vs olarak algılıyor. Hiç birinci olmadım ama hiç eksikliğini hissetmiyorum. Farkındalığını arttırın olur mu? Takım arkadaşları olarak siz destek çıkıyorsunuz, yazık genç yaşta evlenip anne olmuş. Kendine iyi bakmasi lazım
Canım zaten konuşuyoruz
Aldığı öğün ve besinlere bakabilirsin mesajlarından
Hedefine yaklaştıkça arttırmak istiyor arkadaşımız
Ve yarış için değil kendi için yapıyor
110 dan 54 e düşmek istiyor
Az kalori bol doyurucu protein
Bol bol spor ki düzenli yapıyor
Yaşı da çok genç
Ve gerçekten metabolizması da hızlı

Yine de konuşup anlaştık zaten yavaş yavaş arttıracak inşallah

Doktora da gidecek ne olur ne olmaz diye

Ama yarış için hadi ben birinci olayım diye yapmış değil
Kendisi için yapıyor
Takım sadece motive ediyor spor konusunda

Surekli,hergun kaptanimiz olsun biz olalim uyariyoruz. Fazla spor yapip az yediginde uyariyoruz yapma boyle diye. Ama gecnligin verdigi bir dikbaslilik mevcut malesef. En son doktora gitmeye zorladik. Sali guni gidip tahlil yaptiracak. O sonuclara gore doktorun talimatiyla hareket eder diye dusunuyorum

Canım zaten konuşuyoruz
Aldığı öğün ve besinlere bakabilirsin mesajlarından
Hedefine yaklaştıkça arttırmak istiyor arkadaşımız
Ve yarış için değil kendi için yapıyor
110 dan 54 e düşmek istiyor
Az kalori bol doyurucu protein
Bol bol spor ki düzenli yapıyor
Yaşı da çok genç
Ve gerçekten metabolizması da hızlı

Yine de konuşup anlaştık zaten yavaş yavaş arttıracak inşallah

Doktora da gidecek ne olur ne olmaz diye

Ama yarış için hadi ben birinci olayım diye yapmış değil
Kendisi için yapıyor
Takım sadece motive ediyor spor konusunda
Anladım kuzum ama şuanda 250 kalori alıyormuş, proteinde olsa yetmez.

Surekli,hergun kaptanimiz olsun biz olalim uyariyoruz. Fazla spor yapip az yediginde uyariyoruz yapma boyle diye. Ama gecnligin verdigi bir dikbaslilik mevcut malesef. En son doktora gitmeye zorladik. Sali guni gidip tahlil yaptiracak. O sonuclara gore doktorun talimatiyla hareket eder diye dusunuyorum
Çok sevindim :KK37:
Gençlerde olabiliyor dikbaslilik, umarım anlar uyarıları.

Nerden tutsam elimde kalıyor.
Şimdi aramizda muhakkak dr vardır, ben mesleğimi belirtmemekle hastanede çalışıyorum. seaBahAR seaBahAR isterse özel msjlarimi açıp özelden ona mesleğimi söyleyebilirim(burdan belirtmen yeter baharım). Ve metabolizma vs benim alanım diyeyim.
250 kalori alan bir insan hemde 1 aydır hergun kalp krizi geçirirdi çok net! Hastane ortamında bile dr kontrolünde kan ve idrar tahliline bakılarak minimum 600 kalorilik diyet uygulanıyor. Idrarda keton takibi yapılarak kontrol altında tutuluyor.
Ikincisi hergun 1 küsür kilo vermişsin; metabolizma basta sağlam tepki verir sonra yavaşlar, sende hiç yavaşlamamış?
Üçüncüsü yine çalıştığım alan gereği sporcular gelirler ve yaptıkları sporu tek tek dökerler bize(öykü alırız, yaptığı spor bizim için önemli). Senin şu yaptığın sporu mesleği spor olan sporcular yapmıyor; neden dersen kaslar 1 gün yorulduysa, 1 gün oluşan minik kas yirtiklarinin iyileşmesi için dinlenme bırakırlar ki zaten halleri kalmaz.

Dolayısıyla insanlar sana inanmakta güçlük çekiyor. Gerçeklik payı varsa bi dr kontrolunden gecmeni tavsiye edeceğim.
Canım hepsini bir anda yapmıyor
Mesela sabah eliptiğin birazı akşam birazı ama evet yapılan diyet uzun süreli olduğu zaman tavsiye edilmiyor
Kardeşim de buna benzer bir diyet uyguladı ve bu şekilde gerçekten çok hızlı kilo verdi

Biz de dinlenmesini vs söyledik zaten ama kendisi bu şekilde çok motive oldu

Evet kilo verimi yavaşlayacak
Alıştıkça arttırdı sporlarını o yüzden böyle güzel verdi ve 14 kilo içinde wc farkı ve regl şişliği farkı da var
Yine de çok fazla
Ama şahidiz verdi maşallah

Canım her anına şahidiz

Doğru takımda doğru yönlendirmelerle ilerliyor o halde. Şanslı .. esperenzaa zaten kaptanlığını çok takdir ettiğim biri. Siz de destek oluyorsanız bu sorun kısa zamanda çözülür zaten :KK60:

Canım yalan söylemeni gerektirecek bir durum zaten YÖK
Biz çabanı görüyoruz
Ve her anına şahidiz zaten
Buraya gelip yalan şu bu dalan Yok ki zaten takjmlara da 20 ye yakın kilo verip geldin 15 ti galiba kendini ıspatlamak zorunda değilsin
Ki her gün ıspatlıyorsun

İsteyen tek tek mesajlarına bakabilir
Kafan rahat olsun
İnatla kmse beni anlamıor yoruldum tek tek anlatmaktan gercekden vallahı billahi yemin içiyorum hergün düzenli sporyapıorum 250 kalori alıorum ve 14 kiloyu verdim
Daha nedım ben anlamıorum istanbul da olan varsa evime gelsn cıddı soluorum skldm artk

Ben 5 aydır ugrasiyorum anca 14 kilo verdim başka birinin gelip 2 haftada aynı sonuca ulaştığını görmek yıktı beni :ruh:
Yaaaaaaa:KK74:

kullanıcı adın ödem yapıyor bence :KK30:

cikilatasavar
Soncikilatabükücü
Cikilataçöp
Cikilataböğk

Diye falan değiştirsen mi acaba :confused:

Anladım kuzum ama şuanda 250 kalori alıyormuş, proteinde olsa yetmez.
Evet canım ama aşırı doyurucu olmuş oluyor ve artık yavaş yavaş arttırıyor

Ben çok yakınımda da gördüğüm için biliyorum(kardeşim)

Biz o şekilde beslensek biz de veririz çünkü alım çok az vücut depoları harcayacak ama sağlıklı değil evet
Çünkü kh yağ prot dengeli alınmalı belirli oranlarda

Zayıflamak istiyorsak az kalori alıp çok kalori yakmalıyız ki arkadaşımız gerçekten bu konuda üstün bir çaba gösteriyor

O yüzden ben de kendisine inanıyorum

X