Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Evet sana kalms inanma ben suandannıtıbaren kmseye kanıtlamak ıcın yazmıcam diyeceğimı dedım
Sanki yalan soledım 1.oldum 1trılyon da para ödülü kazandm çıkarım var heralde
Olay 1. Olmak değil ki
Sana yazdıklarımdan bunu mu anladın?
Tam kapsamlı check up yapılması lazım diyorum son kez

Çok mantıklı. Çok bilimsel. Demek ki bunu hiçbir diyetisyen ve/ya doktor ya da spor bilimci falan çözemedi. 100 kilodan inerken bu kiloyu verdiren görmedim ben bu sürede:)

Bakalım daha neler öğreneceğim

İfade etmeye çalıştığım şey tam olarak bu. Teşekkürler canım anlayışına

Herseyde bi hayır vardır kuzum
Bak tek başına olsan 250 kalori beslenmeye devam edecektin, belki farkına varmayacaktın.
Burda bu kadar çok kilo verip dikkat çekmen bizim de seni uyarmamiz gerekiyormus demekki.
Umarım bugün döktüğün göz yaşları ileriki yaşlarda yaşayacağın hastalıkların önüne geçen küçük bir bedel olsun
Çok küçüksün, kıyamıyorum da, ağlamak kötü birşey değil rahatlamışsındır. Lütfen farkında ol kendine yaptıklarının, kucugumsun ağlayan gözlerinden operim

Kötü bir fizyoloji tanımı olmuş, neyse burdan kalori arttıracağını okuduğuma sevindim

Anlaşılmak güzel bir duygu

Ben sağlıklı olduğunu savunmuyorum. Ona inanilmamasi üzdü beni.
Dışarıdan bakan bir göze imkansız geldiğini anlamak bu kadar zor değil ama. Bu konuşulması gereken bir konu olmalıydı. Konuşuldu da. Şuan burada dünya felaketi durum yok. Sağlığa aykırı durum var ki inşallah düzelecek
Trabzonlu3461 nun da gözyaşlarının aktığı yerleri ellerimizle sileriz gerekirse.. ama bu konuşulması gereken bir durum. Bizim sorduğumuz sprguladığımız inanamadığkmız kısım da gayet normal bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…