Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Benim abım sporcu gumde 1.5kılo vererek 80e düştü imkansız deıl gormedıgınız ıcın öyle gelıor ben elımdem gelenı yapıp kankt sundum daha fazla bırseylerı kanıtlama cabasına grmıcem
Abiniz ne sporcusu? Spor geçmişi ne ki? Sizin spor geçmişiniz var mı? Hangi branş?

Bak buradan birçok soru sorarım ben
Ama çıkmaz yollara gireriz. Gerçekten bilimsel olarak imkanı yok

Foto neyi ispatlar ki? Geçen sene ile bu senekini koysam kim anlar? Tabi ki sorguluyoruz insanüstü bişey çünkü bu. Haberler dahil çevremde 14 günde 14 kilo veren duymadım, normal değil mi şaşırmam?
Ben 4 senedır 110 lardaym ole bı sansım yok eskı foto imkansız 20 yasındaym zaten daha eskı gpto olsa 1516 yasndakı fotom olması lazmdı ozaman bundan daha zayıftm zaten

Asla kat a ne tatil yapdm ne tatıle gttm benim yaşantım blmıorsun oyuzden anlıorum senı ayagımdan yaralandığım gün bile spor yapdm ben
Ha bişeyi daha merak ediyorum. 4 gün bayram geçirdik. Hadi diyetteyiz diye hiçbirimiz kaçamak yapmadık. Ee sporun hiç mi aksamadı, hiç mi günde 1 kiloyu kaçırmadın?

Foto neyi ispatlar ki? Geçen sene ile bu senekini koysam kim anlar? Tabi ki sorguluyoruz insanüstü bişey çünkü bu. Haberler dahil çevremde 14 günde 14 kilo veren duymadım, normal değil mi şaşırmam?
Burda beyan onemli benim bildigim. Kiz her hafta fotograf atiyor zaten. Tamam saglikli degil diye bizde surekli uyariyoruz. Tahlil yaptir diye nerdeyse hergun soyluyoruz. Bende baska takimda gorsem kesinlikle dogrulugunu sorgularim ama sahtekarlikla kesinlikle suclamam soz konusu bile olamaz.

Abiniz ne sporcusu? Spor geçmişi ne ki? Sizin spor geçmişiniz var mı? Hangi branş?

Bak buradan birçok soru sorarım ben
Ama çıkmaz yollara gireriz. Gerçekten bilimsel olarak imkanı yok
Abim busene başladı spora ve 130 kilodan 80 e düştü ımaknsz deıl günde 3 saat spor yapıor halat devam edıor
Bende günde 3 saat yapıorum ve az yıyorum nesi ımkansz anlamadım
Bnm spor geçmişim ufak olsada var koşu yapıordum okulu bırakınca bıttı sonraevlendm

Nerden tutsam elimde kalıyor.
Şimdi aramizda muhakkak dr vardır, ben mesleğimi belirtmemekle hastanede çalışıyorum. seaBahAR isterse özel msjlarimi açıp özelden ona mesleğimi söyleyebilirim(burdan belirtmen yeter baharım). Ve metabolizma vs benim alanım diyeyim.
250 kalori alan bir insan hemde 1 aydır hergun kalp krizi geçirirdi çok net! Hastane ortamında bile dr kontrolünde kan ve idrar tahliline bakılarak minimum 600 kalorilik diyet uygulanıyor. Idrarda keton takibi yapılarak kontrol altında tutuluyor.
Ikincisi hergun 1 küsür kilo vermişsin; metabolizma basta sağlam tepki verir sonra yavaşlar, sende hiç yavaşlamamış?
Üçüncüsü yine çalıştığım alan gereği sporcular gelirler ve yaptıkları sporu tek tek dökerler bize(öykü alırız, yaptığı spor bizim için önemli). Senin şu yaptığın sporu mesleği spor olan sporcular yapmıyor; neden dersen kaslar 1 gün yorulduysa, 1 gün oluşan minik kas yirtiklarinin iyileşmesi için dinlenme bırakırlar ki zaten halleri kalmaz.

Dolayısıyla insanlar sana inanmakta güçlük çekiyor. Gerçeklik payı varsa bi dr kontrolunden gecmeni tavsiye edeceğim.

Tabi canım
Kırk yıl düşünsem aklıma gelmez benimde

İnatla kmse beni anlamıor yoruldum tek tek anlatmaktan gercekden vallahı billahi yemin içiyorum hergün düzenli sporyapıorum 250 kalori alıorum ve 14 kiloyu verdim
Daha nedım ben anlamıorum istanbul da olan varsa evime gelsn cıddı soluorum skldm artk

Benim abım sporcu gumde 1.5kılo vererek 80e düştü imkansız deıl gormedıgınız ıcın öyle gelıor ben elımdem gelenı yapıp kankt sundum daha fazla bırseylerı kanıtlama cabasına grmıcem
Biz günde 1.5 kilo verilmez demiyoruz ki?
Sadece 30 gün boyunca hergun verilmez diyoruz. Yoksa 2 gün üst üste ya da 3 gün üst üste görülebilir tabi ki

Arkadaşlar ben de başka takımdan böyle kilo verildiğini görsem ben de inanmayabilirdim .
Trabzonlu3461 bana göre yanlış da olsa çok çok az kalori alıp çok fazla spor yapıyor. Samimiyetine ve sözlerinin doğru olduğuna inancım tam.
Ayağını sakatladığında bile, biraz da yaşının vermiş olduğu gözü karalıkla spora aynı tempoda devam etti.
Yalan söylediğini de düşünmüyorum .
Yaptığı sağlıklı değil o konuda hepimiz hem fikiriz.
Bu mevzudan polemik çıkacak diye de endişe etmiyor değilim.

Ben de ciddi söylüyorum dr a git.
Hızlı kilo vermeleri
Safra kesesi taşları
Pankreatit
Böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları
Kalp yetmezliği
Bunların hepsine sebep olabilir!
Tabi dediğim gibi inanmıyorum üzgünüm. Bu benim bireysel fikrim, beni inandırmak zorunda değilsin.

Ben zaten bu hafta 7 kilo vermedim pazartesiden cumaya 74.400den 70.700 e ındım 3.700 gttı deısıor bu bazen haftada 5 6 bazen 7 oluo Ben bu hafta zaten 11 gün regl yasadm o bitti iyi ödem attm sıskınlık vardı bunlarınhesaba katmıorsunuz
Biz günde 1.5 kilo verilmez demiyoruz ki?
Sadece 30 gün boyunca hergun verilmez diyoruz. Yoksa 2 gün üst üste ya da 3 gün üst üste görülebilir tabi ki

Üyeyi tenzih ederek soruyorum, neden olamaz ? Burası sanal bir ortam ve hergün ağzım açık kalarak ne üyelikler görüyorum. Yarışmalarda yeniyim fakat daha önce hile yapanlar olmuş ve diskalifiye edilmişler. Erkek üye 1 sene gebelik topiğinde takılmış. Tecavüze uğradım diye insanları kandıran bile okudum. Normal yani. Hatta daha geçen gün bir üye dikkat çekmek için yalan söyledim diye kendi itiraf etti. Hangi takımda olduğunun önemi yok benim için.

Sakin ol canım. Bu platformdan hepimiz yararlanalım fikir alışverişi yapalım diye varız. Çok ektrem durumdasın. Normal bunların konuşulması. Doktora mutlaka git bir an önce zaten sevgili esperenzaa kaptanım bu konuda gideceğini söyledi. Senin sağlığın söz konusu. Gerisi teferruat.

Evet sana kalms inanma ben suandannıtıbaren kmseye kanıtlamak ıcın yazmıcam diyeceğimı dedım
Sanki yalan soledım 1.oldum 1trılyon da para ödülü kazandm çıkarım var heralde

Kk geneli icin soylemedim. Yarisma geneli icim soyledim. Biri haftada 7 8 kilo verse 'yuh' derim fakat yalan soyluyo demem. Soylersede kendine soylemis olur zaten. Burdaki beyana inanirim ben

Gideceğim tesekkur ederim randevu mu aldm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…