Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

kızlar merhaba ben 14.takım kaptanlığını(ne yazıkki) bırakıyorum
14 .takım yeni kaptanı Velvette Velvette olacak eğer itirazı olan yoksa

sizlerden de referans istiyorum Hoppa
Hayırlı olsun diyeyim ben inşallah ikiniz icinde:KK66:
Bende çok tanımıyorum ama devrettiğine göre sen güveniyorsun demektir bu durumda bende kefil olurum :KK66:

Bende çok tanımıyorum ama devrettiğine göre sen güveniyorsun demektir bu durumda bende kefil olurum :KK66:

Ben kefılım
Yerı geldıgınde tüm gorevını üstlenmeye hazırım

Sen bana tanımadığın halde kefıl olmustun
Ben senı tanıdığım ıcın kefıl olurum
Çok tesekürler kızlar emin olun hakkıyla yerine getiricek gorevini bende yardımcı olcam takildigi yerde Velvette Velvette :KK200:
Düğün hazirliklarim olduğu için ilgilenemiyorum takimla o yüzden mecbur kaldım yoksa asla birakmazdim:KK53:

Ben kefılım
Yerı geldıgınde tüm gorevını üstlenmeye hazırım

Çok tesekürler kızlar emin olun hakkıyla yerine getiricek gorevini bende yardımcı olcam takildigi yerde Velvette Velvette :KK200:
Düğün hazirliklarim olduğu için ilgilenemiyorum takimla o yüzden mecbur kaldım yoksa asla birakmazdim:KK53:

Hepinize ayrı ayrı çok teşekkürler kaptanlarım :KK68:

kızlar merhaba ben 14.takım kaptanlığını(ne yazıkki) bırakıyorum
14 .takım yeni kaptanı Velvette Velvette olacak eğer itirazı olan yoksa

sizlerden de referans istiyorum Hoppa
Keptincim pek fazla tanımıyorum seni ama tanıdığım kadarı ile sevdiğim kişilerdensin. Evlilik hazırlıkları için bırakıyorsun sanırım. Çok çok mutlu olman dileğiyle.:KK200:

Keptincim pek fazla tanımıyorum seni ama tanıdığım kadarı ile sevdiğim kişilerdensin. Evlilik hazırlıkları için bırakıyorsun sanırım. Çok çok mutlu olman dileğiyle.:KK200:
Çok teşekkürler canım bende gördüğüm bildiğim kadariyla sende çok iyi sevdiğim kaptanlardansin:KK200: iyi dileklerin için çok teşekkürler :KK36:
kaptinn kaptinn mutluluk lar dilerim ❤

çok sevindim canım ömür boyu mutlu olursunuz umarım herşey gönlünce olsun :KK200::KK200:
Çok teşekkürler kızlar :KK36: tekrar dönmek ümidiyle hepinize başarılar diliyorum :KK37:

X