Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Korhilalp (56.0/54.5/1.5/%2.68)

deadline deadline canım eline sağlık ... bireysel listede bir yanlış var canım .

12.takımdan Korhilalp Korhilalp 2.68 ile 2.olacak ... bende ilk üçten düşeceğim :confused:
teşekkür ederim aus kaptanım laptopumla uğraşıyordum listeyi hazirladım kapandı kontrol edemedim zaten 20 gündür garantideydi ama hala aynı hata veriyor aksilikler bu arada üstümde galiba gözümden kaçmış :KK43: buraya da yazamadım zaten farkettiyseniz sağolsun telefonumla idare ediyorum ne zamandır :-)

teşekkür ederim aus kaptanım laptopumla uğraşıyordum listeyi hazirladım kapandı kontrol edemedim zaten 20 gündür garantideydi ama hala aynı hata veriyor aksilikler bu arada üstümde galiba gözümden kaçmış :KK43: buraya da yazamadım zaten farkettiyseniz sağolsun telefonumla idare ediyorum ne zamandır :-)
Emeğine sağlık canım. Yuzdemizi düzelttiğin için ayrıca teşekkür ederim

deadline deadline kaptanım öncelikle eline sağlık ve geçmiş olsun. Sonuc listelerini hazırlarken bizim takımda 19:57'de yaptığım düzeltmeyi atlamışsın sanırım

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...-paylasim-alani.37798/page-2122#post-52089411

Buna göre bizim takımın yüzdesi değişiyor. Sıralama değişiyor mu detaylı bakamadım. Bir de zaten şu anki halinde de hem 5. takımda hem de 14. takımda etap altıncısı yazıyor.

gözümden kaçmış canım kusura bakma senin düzenlediğin mesajı alıntıladım sanıyordum aslında ama yine kendi paylaştığımı alıntılamışım kontrol ettim ve düzelttim şimdi :KK66:

gözümden kaçmış canım kusura bakma senin düzenlediğin mesajı alıntıladım sanıyordum aslında ama yine kendi paylaştığımı alıntılamışım kontrol ettim ve düzelttim şimdi :KK66:
Kaptanım takımınizda güldüren arkadaş 465.etapta izne ayrılmış +100 gr la listeye girmiş üye izne ayrılmış ama ekrem durum a girmiyor onu listenize alamazsiniz

Kaptanım takımınizda güldüren arkadaş 465.etapta izne ayrılmış +100 gr la listeye girmiş üye izne ayrılmış ama ekrem durum a girmiyor onu listenize alamazsiniz
Karar defterine Sevilay için bakmıştım ama gözümden kaçan parantez içi olmuş sanırım verilemeyecek kadar fazlayla dönen üye 2. Kurala dahilmis sonuçta 100 gr ı kaldı üyeyi ilerisi haftalarda alabilirim doğru anladım sanirin o zaman ben tekrar bir düzenleme yapmalıyım diye düşünüyorum dün biraz kafam dumanliydi tek düşündüğüm de listeyi paylaşmaktı bir sürü hata yaptım bugün size de çok teşekkür ederim uyarılarını icin:KK66:

Son kez düzenleme yaptığımı umut ediyorum ve hepinizden çok çok özür diliyorum baya uğraşırım bugün sizi:KK43:
Ayrıca hatalarımı farkedip uyaran herkese de teşekkürler sıralamada küçük bir değişiklik oldu onu da not düşeyim yine başka bir hatam varsa ki umarım yoktur haber verirseniz sevinirim :KK22::KK22:

Karar defterine Sevilay için bakmıştım ama gözümden kaçan parantez içi olmuş sanırım verilemeyecek kadar fazlayla dönen üye 2. Kurala dahilmis sonuçta 100 gr ı kaldı üyeyi ilerisi haftalarda alabilirim doğru anladım sanirin o zaman ben tekrar bir düzenleme yapmalıyım diye düşünüyorum dün biraz kafam dumanliydi tek düşündüğüm de listeyi paylaşmaktı bir sürü hata yaptım bugün size de çok teşekkür ederim uyarılarını icin:KK66:
Canım hiç önemli değil dün listeler hazırlanırken farkwtseydim dün söylerdim sana tekrar is çıkmazdı cep zaten kendi kendine değiştirip duruyor yazdiklarimi o yuzden cepten ozelliklw hazirlamak zor oluyor tekrar geçmiş olsun

Canım hiç önemli değil dün listeler hazırlanırken farkwtseydim dün söylerdim sana tekrar is çıkmazdı cep zaten kendi kendine değiştirip duruyor yazdiklarimi o yuzden cepten ozelliklw hazirlamak zor oluyor tekrar geçmiş olsun
teşekkür ederim canım ben dün listeyi de telefondan paylaştım ondan da oldu gözümden kaçmış ne demişler geç olsun güç olmasın teşekkürler yine de:KK68::KK68:

Sevgili takım kaptanlarım ve seabahar bugün son defa sonuç listesi hazırlama sırası bizde biliyorum ama bugün çok rahatsızım midem bulanıyor tansiyonum yerlerde sabahtan beri acildeydim eve zor geldim iyi olursam yarına listeyi hazırlayacağım ama haber vermek istedim geç kalma gibi bir durum olursa merak etmeyin :KK43:

Geçmiş, gitmiş olsun dilerim. :nazar:
Liste için de ellerine sağlık. Son ceza haftanızdı senin de dediğin gibi, ama üst üste liste yaptığını düşünce bir kaç haftaya bedel olmuştur. :KK66:

X