Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ayy ne karışık işlermiş bunlar:KK66:
Emin ol işin bana düşen kısmı çok daha fazla karışık.. hatta karmakarışık. :KK53:

Sonuç listelerimiz hazır, herkesi tebrik ederim.
Ellerine sağlık tatlım..

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-139

İyi akşamlar listemizde bı yanlışlık olmuş @yilsinem kilo vermediği halde kilo verdi olarak anlaşılmış bu durumda da sonuç listeleri ve sıralama değiştiği için @moni kaptanının uyarısı ile düzenledim @seaBahAR ve kaptanlarının bilgisine yanlışım varsa uyarirsaniz tekrar bakarım
Zamanında müdahale için teşekkürler.

senin yerine ben etiketleyeyim canım.
eline sağlık , sadece 1. olan takımı bireysellerde düzeltmen gerekecek yanlışlıkla 7,takım görünüyor
İlahi monişim :anne:
İmzanı yeni gördüm. :KK54:

516. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-139#post-51264727
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

2. TAKIM
_rosebud_ ile ilgili olarak;
Yeni üye olarak belirttiğiniz yarışmacımızın listemizde yer alan Rosebud ile ilgisi var mı, yoksa sadece isim benzerliği mi?
Liste bilgileri: 11/3/2015 ve 64.2 kilo ile giriş. 426. etapta 57,2 kilo ile mezun.

7. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti. Tebrik ediyorum, hata yok.

10. TAKIM
1) ceren06_35 ile ilgili olarak;
Yeni üye olarak belirttiğiniz yarışmacımızın listemizde yer alan ceren06_35 ile ilgisi var mı, yoksa sadece isim benzerliği mi?
Liste bilgileri: 21/5/2010 ve 75 kilo ile giriş. 160. etapta 60.3 kilo ile mezun.
2) Lovedreams ile ilgili olarak;
Üyemizin 2017 yılı izin hakları dolmuştur, bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 516. Etap birincisi; 2. Takımdan
Zereno arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-139#post-51264727

GENEL

• Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

2. TAKIM
Yeni üye olarak belirttiğiniz yarışmacımızın listemizde yer alan Rosebud ile ilgisi var mı, yoksa sadece isim benzerliği mi?
Liste bilgileri: 11/3/2015 ve 64.2 kilo ile giriş. 426. etapta 57,2 kilo ile mezun.

7. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti. Tebrik ediyorum, hata yok.

10. TAKIM
Yeni üye olarak belirttiğiniz yarışmacımızın listemizde yer alan ceren06_35 ile ilgisi var mı, yoksa sadece isim benzerliği mi?
Liste bilgileri: 21/5/2010 ve 75 kilo ile giriş. 160. etapta 60.3 kilo ile mezun.

Zereno arkadaşımızdır.
Ellerine sağlık canım.
İlgili arkadaşa sorup hemen dönücem sana.

Şöyle yapıyoruz.
Sen takımını aç, 15 gün kuralı nedeni ile takım genel olarak 15 günlük deneme süreci yaşar gibi olacak. Yani 15 gün etap bildirimi yapmayacaksınız. Yeni üyelerini toparlamaya başla.
Ancak kilo bildirimlerini 2. takıma yap.
Şu anda 516. etaptayız.
517. etap 1. haftanız. 518. etap 2. haftanız olacak.
516. etapta kilo bildirimin 2. takımda.
517. etapta yine 2. takım listesindesin, yanına 12. takıma transfer notu düşülecek.
518. etapta 12. takım etap listesine girecek. Sen ve 15 gününü doldurmuş olan üyelerin.

Hayırlı olsun, keyifli ve sağlıklı kilo vermeler diliyorum. :nazar:

Seabahar bir sorum olacak. 518. etapta 15 günü doldurmuş olan 4 kişi oluyor. Acaba 7 mayısta katılanları da listeye alabilir miyim yoksa sadece 4 kişiyle mi başlayacağız.

Seabahar bir sorum olacak. 518. etapta 15 günü doldurmuş olan 4 kişi oluyor. Acaba 7 mayısta katılanları da listeye alabilir miyim yoksa sadece 4 kişiyle mi başlayacağız.
Canım öncelikle hayırlı olsun
Bahara yazmışın ama...
Yarışma genel kuralı yeni üyeler 3.cuma bildiriminde listeye girebilir

07 Mayısta katılanların 26 Mayıs 519. etapta listeye girişleri mümkündür , ankacım .
Zaten 4 kişi başlangıç için gayet iyi :super:

seaBahAR seaBahAR Lovedreams evet bu sene 2 ci izini mecbur cikmak zorunda kaldi...zaten yarismamizin mezuniyeti 3-4 kilosu kaldi..insallah yine izine ihtiyaci olmaz.
ceren06_35 evet ayni üye eskiden 4. Takimda yarismis yanlis görmediysem....yeniden yarisabilir ama 1.kez mezun oldugu icin mezuniyet karnesi almiycak.
Kusura bakma Baharcim ben izindeyim suan..yardimcilariminda gözünden kacmis.. daha dikkatli olmak icin gayret edecegiz.
Iyi geceler dilerim :KK68:

GENEL

ETAP NOTLARI

2. TAKIM

7. TAKIM

10. TAKIM

Zereno arkadaşımızdır.
Evet canım daha önce aynı nikle 9. Takımda yarışmış mezun olmuş.

X