Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar iyi akşamlar.
Ben 2011 yıllarında uzun sure 1. takımda maibeyaz ismiyle kaptanlık yaparak yarıştım. Şu an 2. takımda yarışıyorum fakat kendi takımımı açmak istiyorum.
Bu isteğimi seabahar a ilettim. Ancak diğer kaptanlardan 2 kişi referans olursa açabileceğimi söyledi. Acaba benim için referans olabilecek kaptanlar var mı?

12.takımı açacaksın sanırım ..
Başarılar diliyorum .
Gönderdiğin mesajla bu işi seve seve ..hakkını vererek ..zaman ayırarak yapacağına inandım .

"yeniden açılacak 12. takım Kaptan adayı anka_misali kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

12.takımı açacaksın sanırım ..
Başarılar diliyorum .
Gönderdiğin mesajla bu işi seve seve ..hakkını vererek ..zaman ayırarak yapacağına inandım .

"yeniden açılacak 12. takım Kaptan adayı anka_misali kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."
Evettttt 12. Takımı istiyorum çokkkk teşekkür ediyorum canım. Çok sevindim :KK71:

Şimdi benim bir sorum var.
Takımımda herkes yeni üye olacak. Onlar 15 gün listeye giremeyecek. Biz 15 gün sonra mı bildirim yapmaya başlayacağız. Ben tek başıma yapacak mıyım yoksa. Bunu da çözersek hemen takımıma gitmek istiyorum.
Ayy çok heyecanlıyımmmmm :KK71:

Evettttt 12. Takımı istiyorum çokkkk teşekkür ediyorum canım. Çok sevindim :KK71:

Şimdi benim bir sorum var.
Takımımda herkes yeni üye olacak. Onlar 15 gün listeye giremeyecek. Biz 15 gün sonra mı bildirim yapmaya başlayacağız. Ben tek başıma yapacak mıyım yoksa. Bunu da çözersek hemen takımıma gitmek istiyorum.
Ayy çok heyecanlıyımmmmm :KK71:

Mantığıma göre cevap verip kafanı karıştırmayayım ...
Geçmişte bunun yaşanmış örneğini görenler yazacaktır .
Bence 15. gün beklenmeli . bir takım tek üyeden oluşamaz çünkü .

A Anka bu haftaki listede zaten 2. takımda yer almak zorundasın ... sen 12. takımı toparlamaya başla .. bu cuma 2 takımda kilo bildirimin olacak ve yanında 12. takıma transfer olmak istiyor notu olacak .

Mantığıma göre cevap verip kafanı karıştırmayayım ...
Geçmişte bunun yaşanmış örneğini görenler yazacaktır .
Bence 15. gün beklenmeli . bir takım tek üyeden oluşamaz çünkü .
Evet ben de öyle düşünüyorum..

seaBahAR seaBahAR şimdi açabilir miyim takımı ve açarsam yukarıda sorduğum kısım nasıl olur.

A Anka bu haftaki listede zaten 2. takımda yer almak zorundasın ... sen 12. takımı toparlamaya başla .. bu cuma 2 takımda kilo bildirimin olacak ve yanında 12. takıma transfer olmak istiyor notu olacak .
Yeni üyeler 15 gün bekleyecekse A Anka de tek başına bildirim yapmıyacaksa, bu cuma değil de diğer cuma 12. Takıma transfer olması gerekir öyle dimi?

Yeni üyeler 15 gün bekleyecekse A Anka de tek başına bildirim yapmıyacaksa, bu cuma değil de diğer cuma 12. Takıma transfer olması gerekir öyle dimi?

Canım zaten transer olacak her üye için geçerli kural ..
Önce bulunduğu takımda transfer olmak istiyor notunun düşülmesidir .
Bu hafta bildirimi sizin takımda olacak evet . Transfer olmak istediği takımla .

Canım zaten transer olacak her üye için geçerli kural ..
Önce bulunduğu takımda transfer olmak istiyor notunun düşülmesidir .
Bu hafta bildirimi sizin takımda olacak evet . Transfer olmak istediği takımla .
Tamam biliyorum o kuralı da. Benim demek istediğim, eğer ben bu üyeyi bu hafta 12. Takıma transfer eder isem, haftaya cuma tek başına bildirim yapmak zorunda kamicakmı? O yüzden diğer cuma transfer edeyimki 15 günü doldurması gereken üyeleri ile bildirim yapsın.
Ha yok sorun olmazsa tek bildirimi bu hafta transfer ederim benim için sorun değil.

Tamam biliyorum o kuralı da. Benim demek istediğim, eğer ben bu üyeyi bu hafta 12. Takıma transfer eder isem, haftaya cuma tek başına bildirim yapmak zorunda kamicakmı? O yüzden diğer cuma transfer edeyimki 15 günü doldurması gereken üyeleri ile bildirim yapsın.
Ha yok sorun olmazsa tek bildirimi bu hafta transfer ederim benim için sorun değil.
Akrep kaptanim geçmişe baktım da 10.takimda yeniden açıldığında tek bildirim yapmış tabi o dönem 15gun kuralı yok galiba ikinci haftasında üyelerle bildirim yapmış bu durumda senin üyeyi haftaya cuma transfer etmen daha mantıklı olur sonraki hafta üyelerle giriş yaparlar nacizane fikrim

Takımın ve kaptanlığın hyırlı olsun canım:KK25:
Takımına trnsfer olmak isteyenler olursa bu hfta ,12. Takıma transfer olmak istiyor notu düşülür senin gibi ,o zaman haftaya listeye girmiş olursunuz:KK39:

Çok teşekkür ediyorum canım. Kim transfer olacak ki kimse takımını bırakmaz. Yine de isteyen olursa beklerim tabii.:-)

Olmazsa haftaya bildirim yapmam bir sonraki hafta kilomu ikiye bölerim. Hayırlısı bakalım.

Akrep kaptanim geçmişe baktım da 10.takimda yeniden açıldığında tek bildirim yapmış tabi o dönem 15gun kuralı yok galiba ikinci haftasında üyelerle bildirim yapmış bu durumda senin üyeyi haftaya cuma transfer etmen daha mantıklı olur sonraki hafta üyelerle giriş yaparlar nacizane fikrim
Öyle mi iyi olur diyorsunuz. Bakalım yarına kadar netleşir umuyorum.

canım hayırlı olsun
12. takıma transferin haftaya yazılırsa akrep kaptanımın dediği gibi haftaya tek başına bildirim yapmak zorunda kalmazsın bak üye bile çıktı şimdiden bizde elimizden geleni yaparız yeni üyeleri yönlendririz
çookkk teşekkür ederim çok iyi olur. O arkadaş 9. Takıma gitmiş zaten.

X