Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mezun olan arkadaşlarımızın hesini tebrik ediyorum...
Gözüme çarpanlar;
Mehalim, Dora, Kalliste a.s.
Darısı başımıza inşallah....

kallistecim mezuniyetinden dolayı çok tebrik ederim. 25 kilo çok büyük bir başarı umarım hep böyle güzel başarıların altına imza atarsın.:nazar:
Seni ilk tanıdığım günleri hatırladım, bizim takıma (13) yeni üye olmuştum ve sen bizi toparlamaya uğraşıyordun, kendi takımından çok bizimle vakit geçirip her yazılana cevap vermeye çalışıyordun. Takım olarak bizi inanılmaz desteklediğin için sonsuz teşekkürler. Ayrıca ilk kaptan olduğum günden bu güne her zaman senin desteğinin arkamda olduğunu bilmek çok güzeldi (geçmiş zaman konuşmayayım öyle devam edeceğine eminim), her zaman hatalarımı düzelttin ve yol gösterdin. Sonsuz öpücükler. Sevgiyle kal. Heop buralarda bizimle ol.:1hug:

püskütçüm çok teşşekkür ederim :1hug:
ellerine emeğine sağlık canım a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
dora seni de çok tebrik ederim. Umarım verdiğin kilolarla bir daha hiç yollarınız kesişmez.
inşallah canım. güzel dileklerin için bende sana teşekkür ederim. darısı isteyenlere çabalayanlara olsun diyorum

Mezun olan arkadaşlarımızın hesini tebrik ediyorum...
Gözüme çarpanlar;
Mehalim, Dora, Kalliste a.s.
Darısı başımıza inşallah....

:1hug: amin canım inşallahhhhh:Saruboceq:

Tebrikler doracım. Ne kadar güzel burda isimlerimizi görmek .Bundan sonra kilo vermeye değil.hep bizlerle sohbete gelmen dileği ilee
buralardan kopmak mümkünmü canım mehalim. kopmak demek kilo alıpta dönmek demektir:kedi:
her daim buralarda ensenizde olacağımki nefsime hakim olmasını bileyim:lepi:
doram eski niciyle su perim . 2 seneden fazladır verdigin emegin karşılıgını ne güzel alıyorsun ... seni taktir etmemek elde degil ...
yaprak dökümü gibi çogunuz mezun olyorsunuz .ne güzel ....

mehaliminde dedigi gibi kilonu koruyarak artık sadece sohbete gelirsin bizlere....
canım arkadaşım umuyorumki bu yapraklardan biriside sen olacaksın.

mezun olan arkadaşlarımı kutluyorum.. inşallah büyük zorluklarla verdikleri kiloları geri almazlar... darısı başıma kaydirigubbakcemile5
vereliniortak:1hug::lepi:
çok sağol canım benimdelikafadulden

buralardan kopmak mümkünmü canım mehalim. kopmak demek kilo alıpta dönmek demektir:kedi:
her daim buralarda ensenizde olacağımki nefsime hakim olmasını bileyim:lepi:
Doracım, benim açımdan da o kadar doğru ki mesajın...kaydirigubbakcemile5
Kiloyla cebeleşmemin bitiş tarihi üzerinden neredeyse 1.5 yıl geçti.. Hala buralardayım.. Bu sayede de kontrolüm hiç azalmamış oldu..
İnsan böylece, ne kadar zor kilo verdiğini hiç aklından çıkartmamış oluyor.. ve yeniden almaya da cesaret edemiyor..

Doracım, benim açımdan da o kadar doğru ki mesajın...kaydirigubbakcemile5
Kiloyla cebeleşmemin bitiş tarihi üzerinden neredeyse 1.5 yıl geçti.. Hala buralardayım.. Bu sayede de kontrolüm hiç azalmamış oldu..
ınsan böylece, ne kadar zor kilo verdiğini hiç aklından çıkartmamış oluyor.. ve yeniden almaya da cesaret edemiyor..

:lepi:
öyle bir an oluyorki çikolatalı püsküütüm insanın bir anda yeme isteği beliriveriyor.kötükedihüso ama burdaki hedef yakalamaya çalışan arkadaşlarımızı görünce hemen firenlemek geliyor ve o yeme isteğini 1 bardak suyla geçiştiriveriyorumzemuszemus
ve kopmak nedemek-tatlicadiarzu-
sen artık hedefi yakaladın deyipte kapıdan kovsalarkaydirigubbakcemile bacadan yine girerim elim allahhhkötükedihüso:sm_cool:
:1hug:

Son düzenleme:
:lepi:
öyle bir an oluyorki çikolatalı püsküütüm insanın bir anda yeme isteği beliriveriyor.kötükedihüso ama burdaki hedef yakalamaya çalışan arkadaşlarımızı görünce hemen firenlemek geliyor ve o yeme isteğini 1 bardak suyla geçiştiriveriyorumzemuszemus
ve kopmak nedemek-tatlicadiarzu-
sen artık hedefi yakaladın deyipte kapıdan kovsalarkaydirigubbakcemile bacadan yine girerim elim allahhhkötükedihüso:sm_cool:
:1hug:

Seni kovacak olanın aklını karışlarım Doracım.. zemuszemus :roflol:
Ben de kendi adıma kilo vermeyi de buradaki ortama, kiloyu korumayı da yine buradaki ortama borçluyum.. Desene sonsuza kadar buradayız.. kaydirigubbakcemile2

Benim suyum nerede sahi..? Hah! Mutfakta unutmuşum.. :roflol:

Rica ederim almilacım.. Lütfen kilonu muhafaza et.. tek isteğim bu.. :kedi:

kilo muhafaza etmem imkansız püskütçüm :kedi:
çünkü 9 haftalık hamileyim :CüvCüv:
ama almam gereken kilonun en asgarisini almaya çalışıcam kaydirigubbakcemile5,çok dikkat ediyorum çünkü a.s

kilo muhafaza etmem imkansız püskütçüm :kedi:
çünkü 9 haftalık hamileyim :CüvCüv:
ama almam gereken kilonun en asgarisini almaya çalışıcam kaydirigubbakcemile5,çok dikkat ediyorum çünkü a.s

Tebrikler almilacım.. :nazar:
O halde 9 ay sonra yeniden görüşmek üzere.. yerimseniben

:nazar:alleysen'in Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Şubat / 3,7
Mart / 3
Nisan / 0,8
Mayıs / 0,8
Haziran / 0,9
Temmuz / 1,1
Ağustos / -0,5
Eylül / 1,5
Ekim / -0,3
Kasım / -2
Aralık / -1,2
2008 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 7,8 KıLO

Ocak / -0,8
Şubat / 1,6
Mart / 1,4
Nisan / 1
Mayıs / 2,5
Haziran / 0
2009 YILINDA TOPLAM VERıLEN : 5,7 KıLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (40. Etap) ( 78,5 )
Bitiş Kilosu (108. Etap) ( 65 )
Verilen Toplam Kilo ( 13,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 17,20% )
Toplam Süre ( 65 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,26% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 208 )

Yorum : Sevgili Alleysen, 15 Şubat 2008 (40.Etap) tarihinde ve 78.5 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 12 Haziran 2009 (108.Etap) tarihinde toplam 13.5 kilo vererek, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 9.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

teşekkür ederim püsküütüüümmm ellerine sağlıkopuyorumnanaktan
pes ettiğim zamanlarda yanımda olan,beni destekleyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim Şeniz
Cuma yarışması üyesi arkadaşlarım hepinizi seviyorum opuyorumnanaktan
inşallah sizlerde istediğiniz kilolara sağlıklı bi şekilde ulaşırsınız a.s

alleysen tebrik ediyorum arkadaşım:nazar:a.s. imkan buldukça ziyaret et, alıp dönenlerden olma, ayrılmak psikolojik olarak rahatlatıyor gevşiyorsun, ziyaretlerini sık sık yap ki kopma diyetten, ben daha güzel vermeye başladım a.s. tecrübemi aktarmak istedim, kilo alıp geri dönersen üzülürüz:eek:lmaz:

Tekrar tebrik ediyorum a.s.:nazar:

alleysen tebrik ediyorum arkadaşım:nazar:a.s. imkan buldukça ziyaret et, alıp dönenlerden olma, ayrılmak psikolojik olarak rahatlatıyor gevşiyorsun, ziyaretlerini sık sık yap ki kopma diyetten, ben daha güzel vermeye başladım a.s. tecrübemi aktarmak istedim, kilo alıp geri dönersen üzülürüz:eek:lmaz:

Tekrar tebrik ediyorum a.s.:nazar:

teşekkürler kallistecim a.s.
kilolu gezmenin,yaşamanın zorluğunu çok çektim..şimdi kendimi seviyorum,daha aktif,daha girişkenim..veeee 65 kiloyla mezun oldum ama şu an 63,5 kiloyum a.s
dediğin gibi kilo alıp geri dönen arkadaşlarımız oldu ve onların pişmanlığınıda gördük...inşallah dikkat edicem ve 58 kilo olana kadar vermeye devam yerimseniben

:nazar:nereus'un Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi::nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi
Aralık / -2
2008 YILINDA TOPLAM ALINAN : 2 KİLO
Ocak / 2,8
Şubat / 0,6
Mart / 0,4
Nisan / 0,7
Mayıs / 0,5
Haziran / -0,5
2009 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 4,5 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:

Başlangıç Kilosu (81. Etap) ( 67 )
Bitiş Kilosu (109. Etap) ( 64,5 )
Verilen Toplam Kilo ( 2,5 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 3,73% )
Toplam Süre ( 29 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,13% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 86 )

Yorum : Sevgili nereus, 28 Kasım 2008 (81.Etap) tarihinde ve 67 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan, 19 Haziran 2009 (109. Etap) tarihinde toplam 2.5 kilo vererek, başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 13. Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz. a.s.

nereusum mezun olmuş.:hooray: Canım seni çok tebrik ediyorum.
Takımımıza renk, neşe ve gençlik getirdin. Seni çok seviyoruz.

Not: mezun oldun diye verdiğin kiloları geri alma sakın, takipteyim delikafadulden

Çok özür diliyorum nereusum gözden kaçırmışım ben senin karneni ve mezuniyetini canım mafoldumben..

13. takım kardeş takım kampanyamızda nereus ile güzel paylaşımlar yaptıka.s. uzun zamandırda kilo veremediğinden şikayetçiydi pek fazla durumun ile ilgilenemedik canım affet bizi yoğun anlar geçirdik :Saruboceq:... Başarı ile verdiğin kilodan dolayı tebrik ederim canım, umarım korumayı başarabilirsin bizi de tecrübelerinle aydınlatırsın opuyorumnanaktan... Seni seviyoruz şekeropuyorumnanaktan kendine iyi bak, seninle atışmaları özleyeceğizkaydirigubbakcemile5

bende mezun olan arkadaşların hepsini kutluyorum darısı benim ve benim gibi yolun başında olan arkadaşlara diyorum .tekrar tebrikler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X