=>CRUSHER'in Mekanı .. <=

Anlayamadım canım ?
canım bende pek anlatamadım galiba. hani şimdi normalde üyelerin altında katılım tarihi, mesaj, ödül puanı, beğeni falan yazıyor ya, birde şu gelen kutusu, bildirimler yok. yine bende. sende var mı acaba? bu 3. kez oluyor.

Canım eğer telefondan giriyorsan bu hata olur .. Bende birara telefondan giriyordum bildirim gözüküyor ama tıklanmıyordu. Birde evet üyelerin bilgileri gözükmüyordu bu şekilde.. Ama PC'de bu sorun olmuyor .. Şuan PC'den giriyorum ve gayet sorunsuz.. Sen Telefondan mı giriyorsun canım ?

ikinizde hoşgeldiniz canım. ilk defa 2 mesaja aynı anda alıntı yaptım. umarım karışıklık olmaz. şimdiden kusura bakmayın olursa. eee nasılsınız? neler yapıyorsunuz?
Basarili olmus gayet ben hala yapamiyorum ikili alintiliyi
Valla kpssye hazirlanan yaklasik 2 yillik evli biriyim.sinava azbi zaman kaldi kosturmaca...sizler ne yapiyorsunuz

Basarili olmus gayet ben hala yapamiyorum ikili alintiliyi
Valla kpssye hazirlanan yaklasik 2 yillik evli biriyim.sinava azbi zaman kaldi kosturmaca...sizler ne yapiyorsunuz
canım benim günlerim 3 çocuk+ev ile ouğraşmakla geçiyor. ben o alıntıyı ilk kez yaptım. oradaki "+çoklu alıntı" ile bende yapamıyorum ama şimdi ilk mesajj için "cevapla"'ya basıyorsun, sonra 2. mesaja yine aynı "cevapla" diyorsun, sonra alta yazıyorsun. istersen aralarada yazabiliyorsun. umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…