=>CRUSHER'in Mekanı .. <=

Crusher

ĝôzlεƦιπ καƦαπlıκ κuψu ..
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2015
1.672
1.168
Merhaba arkadaşlar.. Yeni dostluklar edinmeye, mutlu ve neşeli sohbetlere ne dersiniz ? ''Eveeett '' dediğinizi duyar gibiyim .. O halde Crusher 'in yani benim mekanıma hoşgeldiniz ..

hoşbuldukkk şekerim :) ilk mesajı ben yazdımm öhö öhö öhö ayrıcalık istiyorum hayrlı olsun canm nice sohbetleree :) :)

Merhaba arkadaşlar.. Yeni dostluklar edinmeye, mutlu ve neşeli sohbetlere ne dersiniz ? ''Eveeett '' dediğinizi duyar gibiyim .. O halde Crusher 'in yani benim mekanıma hoşgeldiniz ..
h
hoş bulduık canım nasılsın? ben sana bir şey sorucağım. hani kendi üye adının nilinkini koymujşsun ya. onu nasıl yaptın?

h
hoş bulduık canım nasılsın? ben sana bir şey sorucağım. hani kendi üye adının nilinkini koymujşsun ya. onu nasıl yaptın?
Canım saol iyiyim :) canım bak ''@'' işareti varya mesela senin adın jelibon25 ya bak şimdi jelibon25 böyle oluyor. Kendini veya istediğin üyeyi bu şekilde yazabilirsin

çok sağol canım. bende iyiyim işte. sen neler yapıyorsun günlerin nasıl geçiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…