Duygularını nasıl anlıycam ? Aşık oldum..

Kuruluş olarak ya sence ne anladın ? Yani hareketlerinden
canım, duygularından ötürü her seyi üstüne alınıyo da olabilirsin, haklı da olabilirsin, bunu anlamak için cok cok erken.. duygularından ötürü kapılıp bi samimiyete girme derim, sonrasında husran olursa daha kötü olursun.. hem tanımıyosun daha, sadece birden cok etkilenmişsin.. ama mesafeyi koru derim, temkinli olmak iyidir..işyerindeki duruşun açısından da biraz ağırlık iyidir.. Allah hayırlısını versin..

canım, duygularından ötürü her seyi üstüne alınıyo da olabilirsin, haklı da olabilirsin, bunu anlamak için cok cok erken.. duygularından ötürü kapılıp bi samimiyete girme derim, sonrasında husran olursa daha kötü olursun.. hem tanımıyosun daha, sadece birden cok etkilenmişsin.. ama mesafeyi koru derim, temkinli olmak iyidir..işyerindeki duruşun açısından da biraz ağırlık iyidir.. Allah hayırlısını versin..
Aynen öyle ! Zaten hanım hanıcıkım Hoppa

Lavanta doğru demiş.Ya kızlar benim işyeeimdeki bir adam vardı hani.Şimdi yeni bir bayan geldi işyerine.Bunun yaşıtı o da boşanmış falan.O kadar çok belli ediyor ki ilgisini.El şakaları dahi yapıyor arkadaş ayağına.Kendini zorla davet ettiriyor adam dışarı hava almaya çıkarken.Çok itici görünüyor.Adam kesin anlamıştır.Büyük ihtimal farketmiyordur dışardan nasıl görndüğünü...

Hüzünlendm çünkü.Hevesim kalmadı kursağıma dizilmekten.

Lavanta doğru demiş.Ya kızlar benim işyeeimdeki bir adam vardı hani.Şimdi yeni bir bayan geldi işyerine.Bunun yaşıtı o da boşanmış falan.O kadar çok belli ediyor ki ilgisini.El şakaları dahi yapıyor arkadaş ayağına.Kendini zorla davet ettiriyor adam dışarı hava almaya çıkarken.Çok itici görünüyor.Adam kesin anlamıştır.Büyük ihtimal farketmiyordur dışatdan nasıl görndüğünü...

Hüzünlendm çünküHevesim kalmadı kursağıma dizilmekten.
Yuh !!! Ya ben utancımdan gözlerine bakamıyorum.. Hayırlısı canım olmazsa da üzülmem nasip değilmiş deriz Napalım yani ? :KK53::KK22:

Adamı görünce gözlerinin içi gülüyor.Ağzı kulaklarına varıyor.Normakde öyle neşeli değil.Haline üzüldüm doğrusu.Kendine yazık ediyor,değmez.

Lavanta doğru demiş.Ya kızlar benim işyeeimdeki bir adam vardı hani.Şimdi yeni bir bayan geldi işyerine.Bunun yaşıtı o da boşanmış falan.O kadar çok belli ediyor ki ilgisini.El şakaları dahi yapıyor arkadaş ayağına.Kendini zorla davet ettiriyor adam dışarı hava almaya çıkarken.Çok itici görünüyor.Adam kesin anlamıştır.Büyük ihtimal farketmiyordur dışardan nasıl görndüğünü...

Hüzünlendm çünkü.Hevesim kalmadı kursağıma dizilmekten.

Siz de mi o adamdan hoşlanıyorsunuz . Ben konunuzu bilmiyorum ondan sordum .

Siz de mi o adamdan hoşlanıyorsunuz . Ben konunuzu bilmiyorum ondan sordum .
Hoşlanmıştım.Zaten çok görmüyorum.Sadece bie nöbette şahit oldukarım bunlar.Normalde bakımsız oln kadın ogün süslenmişti.Ve o da benim gibi onla aynı nöbete denk düşmüyor.Hangi ara samimi olacak sanki..O da çok yüz vermedi gibi.O değil de şaşırdım hani davranışlarına cüretine..

Hiyerarşik yapı içinde abi, abla, kardeş olmaz. Hiyerarşi ast üst silsilesidir hanımdan beyden öteye geçilemez.
Bir erkek de hoşlandığı kıza kardeş demez. Boynuna tasma taksınlar ölse söylemez.
Aşk her şeyde anlam aramanıza sebep oluyor. Belirli olmayan şeylere umut bağlamayın iş ortamı bu. İşler sarpa sararsa üzülürsünüz.

Hiyerarşik yapı içinde abi, abla, kardeş olmaz. Hiyerarşi ast üst silsilesidir hanımdan beyden öteye geçilemez.
Bir erkek de hoşlandığı kıza kardeş demez. Boynuna tasma taksınlar ölse söylemez.
Aşk her şeyde anlam aramanıza sebep oluyor. Belirli olmayan şeylere umut bağlamayın iş ortamı bu. İşler sarpa sararsa üzülürsünüz.
İyide ben ne dedim ki ? İçimi döktüm sadece. Ben üzülmem bir şey yaptığım yok zaten. Neyse teşekkürler.

İyide ben ne dedim ki ? İçimi döktüm sadece. Ben üzülmem bir şey yaptığım yok zaten. Neyse teşekkürler.

Bu gidişle yaparsınız çğnkü aşk kontrol dışı bırakır ravırları.
İş ortamı bu tarz şeyler içşn çok da uygun değil. Benimki genç bir hanıma uyarıydı ötesş sizin bileceğiniz şey.
Hayrlısı olsun.

Öncelikle merhaba :) yeni üye oldum baktım birçok kişi derdini, sıkıntısını paylaşmış.. Bende katılmak istedim. (Benim derdim bir hiç belkide.. Burada o kadar sıkıntısı olan var ki. Allah tez zamanda huzura kavuştursun) Diyelim ve konuma gireyim :KK52:
Ben aşık oldum.. Yani onu görünce heyecanlanıyorum elim ayağıma dolanıyor.
Utanıyorum. :KK16:
Daha yeni başladığım yönetici asistanlığım şuan 1 haftalık. İyi bir okul ve derece ile mezunum. 24 yaşındayım. ( Şükürler olsun )
Çalıştığım yerde hiyerarşik bir yapı var abi kardeş gibi.
Neyse işte benden sorumlu olan bi abi var (benden 3 yaş büyük) Görür görmez vuruldum diyelim. :KK69:
Detaya gelirsek geçen akşam geç çıktım beni bıraktı ben kendim giderim dediğim halde.
Hatta yolda o kadar konuştuk ki iş vs. Yolu karıştırdı. :KK71:
Sürekli güldük, bana çok gülüyo böyle yanına gidiyorum bişe sormak için gözlerime bir bakıyo gülerek anlatamam.. :-)
Odama geliyo bişe var mı söyle vs. ( işle ilgili )
Sonra çay aldım o gün ona getirdim bana diyo sen iç miyomusun. Ya kokusu bakışı Allahım yicem ya :confused:
Neyse.. :KK70:
O gün odamdan çıkarken ben bir selvi boylu diye bir şarkı var onu söyleyerek gitti.
Bu arada bana kardeş diye hitap ediyor.
( dediğim gibi hiyerarşik yapıdan dolayı )
Ya ben ne yapiyim sizce sürekli bana soruyor ya sanki bişe dicek odama geldiğinde ben çok utangacım dediğim gibi söylemiyo gibi geliyo :)
Napcam ben ? Bu arada çevremde çok insan var ama ben istemiyorum ona vuruldum ben..
Yanımda sürekli gülüyo espriler filan. :rolleyes:
Okuduğunuz için teşekkürler. :KK37:
"Kardes deme lazim olur", de.:KK45:

Sevdiğim adam bana kardesim diyince :KK1:

O nasıl bi is yeriymis, hanim/bey diye hitap etmek varken kardeşim nedir. Bir haftada birine kardesim diyip de eve bırakmayi istemek ilginc geldi bana. Dışarda nasil hitap ediyor?

Bu işin oluru var mi bilmem ama bana kardesim diyen birine aşkım gözüyle bakamazdim

X