Corum///19

oooooooo bir suru corumlu hemso varmista haberim yokmus heriiii hepinize slm lar ben corum iskilip ilce sindenim.....

Ben alacalıyım... Eşim çorum merkezden.. kaydirigubbakcemile3Canım memleketim Torpağına gurban....

selam ben çorum değilim ama 1 yıl çorumda oturdum çok sevdim evlenip oraya geln olarak geldim eşim askerdi şimdi çok arıyorum orayı imkanım olsa yine oraya gelmek isterdim çünkü çok sevdim az kaldım amaçok güzel yerdi

canim benim memleketimizi bu kadar sevmen cok mutlu etti beni sende hosgeldin aramiza Şeniz

slm corumular ben corumle degılım ama cok gelıyorum coruma halam ve enıstem orda görev yapıyo ben cok sewdım corumu ınsanlarını

selam arkadaşlar
bende çorum osmancıkta bir dönem kaldım.96 osmancık kız meslek lisesi mezunuyum.sadece son dönemi okudum ama ordaki bir arkadaşımı unutamadım.irtibatımız kesildi.umarım burdan yardımcı olacak biri çıkar.koyun baba çamlık sitesinde otuyordum arkadaşımda orda oturuyordu.koyun baba türbesinin olduğu site.bana yardımcı olabilecek olursa lütfen özelden yazsın arkadaşımın adını vereyim.inşalllah bulurum sayenizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…