Corum///19

slm çorumlu kızlarımmmmm:) bende çorumluyum ve gecen yaz 8. aydan itibaren almanyayı terk edeip corumuma yerlestim :) evlilik nedeniyle tabiki:) varmı buralarda yasayan ben merkezdeyim.

Cok güzel ya :kedi: Aramiza hosgeldin canim, sanirim sende agustos gelinisin opuyorumnanaktan
Bende almanyadan antalyaya yerlestim, bir cok seyimiz ayni desene :lepi:

Cok güzel ya :kedi: Aramiza hosgeldin canim, sanirim sende agustos gelinisin opuyorumnanaktan
Bende almanyadan antalyaya yerlestim, bir cok seyimiz ayni desene :lepi:

evet aynı yönlerimiz cok demekki :) nasıl gidio antalyada hayat alısabildinmi buraya yani türkiyeye yoksa zorlandınmı? umarım hersey güzel gidodur ve hep gider.opuyorumnanaktan

Merhaba Kızlaaar, Bende ÇORUMLUYUM. annem boğazkaleden babam Sungurlu dan... kayseride yaşıyorum adımı bile bilmezler çevrede çorumlu diye tanırlar.. çok seviyorum memleketimi.. sungurluyu biliyo musunuz..

bende varıım kızlarr...çorum osmancık ama istanbulda doğdum büyüdüm

şükür yaa hiç kimse bu topiğin kapısını aralamıyordu ... hoşgeldin celnur..

ben ankaralıyım ama çorumda yaşıyorum
corummelek osmancığa yılda birkere çaya geliyoruz ama benim için resmen işkence oluyor yolu bikeresinde korkudan bayıldım busene merzifon üzerinden geldikte rahattı yol uzun oluyor ama en azından o uçumdan geçmiyoruz

o kırkdilim güzel yer uçurumdan geçmesi çok heyecanlı oluyor valla:)

bnde ÇORUMLUYUM millet :):) SaAT KULESİNin ordan çepni mahallesi :) yannız bi sorum olacak düğünlerimizde biz hepo sivaslılçarın şarkılarını çalıp oynuyoruz bu çorumumuzun bir oyun havası yok mudur ya :):) hihoyyyt

bende çorum osmancıklıyım 2 sene önce gittim en son sıkılıyorum orda ya 10 günden fazla duramıyorum

hiç sorma bnde çk sıkılıyorum ya.sn yine iyi dayanmışsın en son gttiğimde ancak 4 gün kalabildim..alışmışız buralara oralarda bir yaz geçzmezmiş gibi gelıyor insana :)

merhaba bende burdayım.Ben Çorum Laçin'liyim, Eşim Alacahöyük'lü... O kırkdilim den geçerken ben bildiğim tüm duaları okurdum.. Ama yol yapılıyormuş şuan yıkılmış orası.. Orada en çok aşağıdaki kapılıkaya'yı merak ederdim.. Ama artık gidemiyorum köyüme.. Akraba filan hep buralarda.. Eşimin köyüne bile gidemiyoruz doğru düzgün..

selamlar bende çorum alacalıyım ankaradan da bi hafta önce buraya gelin geldim tekrardan :)

kkızlar merhaba.uzun süre buraya yazan olmamış ama ben şansımı deneyim yinede.
eşimle bu ay sonu çoruma gideceğiz.fakat arabamız yok.yinede bana gidebileceğim yerler hakkında fikir verebilirmisiniz sanırım arastası falan varmış öyle eski yerleri olabilir bişeyler alabileceğim biyeri olabilir birde yemek yemek için nereye gidelim.

umarım cevap gelirbilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…