Corum///19

çok benzerlik gördüm sevindim :sm_cool: benim aşkımda çorumlu bizde evlenip ya çorumda yada ankarada yaşıycaz karar aşamasındayız ne kadar çok benziyomuş durumlarımız şekercim a.s. bu sayfayada çorum alacalılara ait bişeyler bulabilirmiyim diye baktım hiç bilmiyorum adetlerini gelenek göreneklerini

neysem şekercim işte böyleee a.s.

bende çorumda hüyük caddesinde oturuyordum yani orda yaşadım .şimdi ankaradayım.eylülde gitmiştim en son ve çokk özledimmmmmmsenağlama...varmı atatürk lisesi mezunu ben 93 mezunuyum...

eee ben yeni keşfettim burayı nerdesiniz kızlarrr...bakıyorum daha yenilerde kimse yazmamış.olmu böle heriii....

Merhaba dibircik hosgeldin aramiza..
bnde corumluyum ama yurt disindayim ve bi kac gun sonra corumdayimmmm oleyyyyy

Merhaba dibircik hosgeldin aramiza..
bnde corumluyum ama yurt disindayim ve bi kac gun sonra corumdayimmmm oleyyyyy

merhaba dery@ hoşbulduk...yurtdışında nerdesin senin adına sevindim memlekete gittiğin için.bende giderim yakında inşallah ......

merhaba dery@ hoşbulduk...yurtdışında nerdesin senin adına sevindim memlekete gittiğin için.bende giderim yakında inşallah ......

Ben fransada yasiyorum, sende ankaradami kaliyosun, kac zamandir coruma gitmedin?
Bu hafta sonu corumdayim allah izin ederse:sm_cool:

merhaba kızlar bende çorum iskilipliyim ankaraya gelin geldim 10 yıldır ankarada oturuyorum memleketim birbaşka iskliplibe gidipte iskilip dolması yemeden gelmeyin birde yırtma yemeği varki demeyin gitsin ah ah busene eylülde gidecem yeni doğum yaptım çok özledim çok

meraba selma bende yeni doğum yaptım o yüzden gidemedimÇORUMA.yırtma yemeği(yapraktan yapılan dimi)bide yufka offff çok güzel olur.hamileliğim boyunca çorum yemeklrin aşşerdim valla...

merhabalar ben çorumluyum. yeni üye oldum.
ama iş gereği van da ikamet ediyorum şuan....

ayyyyy çok heycanlandım... ağustosta izne geliyorummmmmm.... çok özledim oraları....

çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz :)))

bu sözü mayıs ayında çoruma geldiğimde dedesli ovası şenliklerinde sunucudan duydum ve çok hoşuma gitti herşey süperdi müthiş bir şenlikti aranızda katılan oldumu hiç

o yırtma yemeğine annemler kıyma aşı derler adını duyanlar etten yapılan bir yemek sanırlar :) ama yufka ile nede güzel olur dimi hemşolarım

ellam kimseler yok burda :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…