Corum///19

Ben geldimmmmm, 1hafta once corumdaydim geldim yine gurbet ellere nisamlimi orda birakip geldim cokkk ozledimmmmmm

yaww hergün onlarca üye ekleniyor bir tane çorumlu yok ortalarda :uhoh: :uhoh:

bende çorumluyum heri bu siteye yeni üya oldum bi çorum ku gördüm sanki memleketimdeyim gibi oldum hepinize mrhaba aranıza bende girdim heri şakarli leblebiler sizihihoyyyt

nörelim bol bol çorum u arıyoruz vanda ikamet ediyorum burda bile o kadar çok çorumlu var ki çok şaşırdım öğrt asker polis ee ne demişler mutluyum gururluyum çhihoyyytünki çorum luyum

oh ne güzel bacim hihoyyyt

corumluyum kendimden sorumluyummmmmmmmmmmmmm

ya hemşolarım topraklarım dua ya çok ihtiyacım var bu aralar lütfen benim için dua edin olurmu çorum luya bi çorumlunun duası daha salih olurmuş

selam arkadaşlar bende çorumluyum..merkezden..1991-92 yıllarında eti ortaokulunda (eti lisesi)okudum..varmı ordan mezun..acayip özledim oraları...bu yaz inşallah kuzenimin düğünü olacak ona gidicem. bende en çok yufka ekmekten yapılan omaçı özledim..

selamunaleykümmmmm bende corumluyumm ay insanin ici bi hos oluyo heri bu kadar cok hemseriyi bi anda görüncee

Arkadaşlar hepinize sevgiler..
Bende araniza yeni katildim.hemşerilerim görünce çok mutlu oldum.
Bende çorumluyummmmmmmm..
Mecitozü.kazasina bağlı,elvancelebi köyündenim.annem ise yine mecitözüne bağlı emirbağ köyünden.
Dikkat ettim mantidan hiç söz etmemişsiniz kızlar.
şimdi ramazan ayı içerisindeyiz.her evde yenir çorumda.ben 30 yaşinda 2 erkek çocuğu olan bir ev hanımıyım.
Yavrularımın biri 9 yaşinda öteki kuzum 14 aylık.İST. Zeytinburnunda oturuyorum..
Hepinize sevgiler..

Son düzenleme:
HEMŞOLARIMIN NERELERDESİNİZ YAHU???:bbo:
HEMİZİN RAMAZAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN ARKADAŞLAR:1hug:
SAĞLIK, MUTLULUK, BOL PARA DİLİYORUM HEPİMİZE:Saruboceq:
( AMİNNN)

KK da bukadar çorumlu göreceğim aklıma bile gelmezdi aman Allahım dedım bende Çorum alacalıyım.İstanbulda çorumlu göremek çok zor yaa ah simdi hingel geldi aklıma of anam off:teytey:

bnde yarı alacalıyım annem alaca merkezden ..bol bol çorumlu var burda hoşuma gitti kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ooooooooooooooo merhabaa hemşehrilerim...ben bu topiği yeni gördüm..kızlar kulüpte ne çok çorumlu varmıta haberim yokmuş...bende sungurludayım.bi kızım var.çorumda on sene oturmuşuz.on üç senedirde sungurludayız..abim amcamlar çorumda oturuyolar..ayyyy çok sevindim canım hemşehrilerim...

Merhabalar.Ben de Çorumluyum.Kargı ilçesinden.Hemşerilerime kucak dolusu sevgiler.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…