Corum///19

bende çorum sungurluluyum ama çorumu 1 kez gördüm daha doğrusu içinden geçtim ama çok merak ediyorum gerçi çorum ankaraya taşınmış gibi yolda 3 kişiden 1 i nerdeyse çorumlu canım hemşerim

kızlar aranızda çorumlu yok mu hemşeri oluyum çorumlular nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sedef çorumlu değilim ama eşim çorumlu ve şimdi çorumdayız tatil nedeniyle:)))hemşo sayabilirsin yani...

memnun oldum husel eeeee sende gelınımız sayılırsın bende suan ankaradayım ................

ayy gel canım gel bende çorumluyum ama şimdi eşim dolayısıyla Ankaralı oldum bak hem hemşeriyiz hemde aynı yerdeyiz memnun oldum...

tmm ablaa gel konuşalıım:))

ya bu corumlular bn gelincemi kayboluolarr:S nerdesiniz heriiiii

çorumlular pek bi geride kalmışız yokmu yeni üye olan arkadaşlardan hemşerilerimiz :)

bende çorumluyum iskilipden,sık sıkda giderim hem çoruma hem iskilibe, görüşmek üzre

bi çorumlu daha sırnaşık şey eşimm mersinli ama anne ve babam çorumlu ve birçokkez çoruma gittim en son 2 ay önce :sm_cool: çorum/alaca/yeşilyurt köyü eski adıyla çomar :teytey:

yaww hergün onlarca üye ekleniyor bir tane çorumlu yok ortalarda :uhoh: :uhoh:

Arkadaşım ben Çorumlu değilim ama eşim Çorumlu o nedenlede ben Çorumda 11 yıl oturdum. Halende gidip geliriz Çoruma yarı Çorumlu sayılırım aranıza alırsanız.Çorum merkez park civarında oturdum.:içelim:

ay kizlar corumlu da mi vardi aranizda bende aslen corumluyum dut koyunden iskilibe bagli bi koy ama ben su an fransadayim ah ah corummmmmmmmmm ahhhhhhh :-(((((

Arkadaşım sana kaçdefa özel msj attım, ama yanıt alamadım yarı hemşerin olarak sana kırıldım. Burada tekrar görünce hatırlatayım dedim.:uhm:

merhaba hemşolar, iyi haftasonları, kusura bakmayın fazla giremiyorum girdiğimdede sayfamızı yukarlara çıkarmaya çalışıyorum, görüşmek üzre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…