Corum///19

ben bu sene coruma gelcem 32 gunum kaldi hayirlisiyla once ankaraya gitcem bi iki gun kalip ordan sonra ver elini corum insalah
cok ozledim cokkkkkkkkkkkkk

alacayi özleyenler özlem gidermek isteyenler bu siteye girin
herkese selam alacamiz cok güzellesmis zaten cok güzeldi

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Mesaj editlenmistir...

kıslar merhabalar

birileri beni duyar inşallaahhh

benim aşkısımda çorumlu ama ankarada yaşıyor.. çerkes alacalı.. pek bilmiyorum nası olur nedir ne değildir adetleri sadece çok saygıya önem verdiklerini biliyorum.. başka bana bikaç özellik söylerseniz ne nasıldır nedir onlar için aslolan çok memnun olurum

merhaba ben de corumluyum ama alacaya hic gitmedim

eee nerde geri kalanlar bu kadarmi corumlular nerdesiniz a.s.

selam tüm çorumlu kardeşlerime uzun bir aradan sonra hepinizi yürekten kucaklıyorum canım hemşolarım benim :)

merhaba kıslarda hala bana kimse bişi söylememiş şu alacalılar nası birileridir neye benserler bilmiyomusunuz :dilcikar:

kız ben amasyalıyım,şunun şurasında komşuyuz en yakın benim çoruma hadi görüşelim kendine iyi bak

tatlım maalesef benimde pek fazla bilgim yok alacalılar hakkında zaten her yörenin iyisi iyidir kötüsüde kötü bence o nedenle pek fazla takılma derim tanımaya çalış :)

tatlım maalesef benimde pek fazla bilgim yok alacalılar hakkında zaten her yörenin iyisi iyidir kötüsüde kötü bence o nedenle pek fazla takılma derim tanımaya çalış :)

haklısın güselcim ben genel bilgi olarak demiştim.. mesela işte saygı ön planda diye biliyorum onlarda..

doğru tanımak en iyisi saol bitanesim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…