Corum///19

Benim eşim ziraat mühendisi ama biz de gezici kütüphane gibiyiz..Şırnak tayız şu anda.

nekadar güzel çorumluları burda görmek.Evla bizim düğünler güzel olur aslında.dediğin gibi 3 gün sürer ama kadın erkek hep beraber oynanır belki senin gittiğin düğün sahipleri biraz gerici düşünebilirler ama dediğim gibi bizde öyle haremlik selamlık yok ayrıca pastasız düğün olurmu kıs sen belki o bölümü kaçırmışsındır benim düğünde 7 katlı geldi pasta.

herkese selam arkadaşlar bende çorumluyum hatta eşimde çorumlu.Biz çok çorumluyuz:) Hepinize sevgilerimi sunuyorum umarım güzel paylaşımlarımız olur.:içelim:

selam arkadaşlar. bende yeni katıldım aranıza ve çorumluyum:)))
orda doğdum istanbula geleli 10 sene oldu:))

evla merhaba. ben çorum osmancıklıyım. sölediklerine katılıyorum. iskilipte anlattıpın tarzda 2 düğüne katıldım. ikisede dediğin gibi garipti. ama o düğün ve dolmalar iskilibe has olan adet ve gelenekler. biraz da aile kültürü ile alakalı. haliyle herkez kendi yetiştiği kültürün örf ve adetlerini devam ettiriyor dimi:))
kuzenim de iskilipten evlendi ama onlarda iç ole bişi olmadı:)) yani bu örf ve adetler sadece iskilibe aittir. şahsen ben çorum civarında bi çok düğüne katıldım ama haremlik selamlık olanına rastlamadım:) bunları sizinle payşalmak istedim

nısa bende corumluyum hemde corum bogazkale ya

kızlar benım memleketım corum tasıyla topragıyla benım memleketım

Taşiyla Toprağiyla Hepimizin Memleketi :):):).
Teşekkürler Emeğin Için.çok Güzel

valla güzel anlatmışsın tam söylediğin gibi oluyo düğünler bende iskilipliyim bu arada söyleyim dedim:1yes2:

ay kizlar corumlu da mi vardi aranizda bende aslen corumluyum dut koyunden iskilibe bagli bi koy ama ben su an fransadayim ah ah corummmmmmmmmm ahhhhhhh :-(((((

selam bende çorumluyum :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hiç çorumlu yokmu arkadaşlar ya?
nerdesiniz??:uhm::uhm::uhm:

tek çorumda oturan benden tüm çorumlulara selamlar çorumda oturmasanız bile destek yapın çoruma

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…