Coronavirüs Türkiyede

benim bahsettigim olay macrocenterda oldu. dusunun yani macrocenter bosalmis bim a101 ne durumda bilemiyorum...
sen bizim o taraflardaydın sanki, arcadium macrocenter mı? Boşa gitmeyelim madem Akşam grosslara uğrayım diyordum Yaşamkent'teki, oralar belki biraz daha stokludur.

sen bizim o taraflardaydın sanki, arcadium macrocenter mı? Boşa gitmeyelim madem Akşam grosslara uğrayım diyordum Yaşamkent'teki, oralar belki biraz daha stokludur.

evet arcadium. yasamkentte karina migros bombos cagdas zaten en bastan bostu djdkdhdksh

yassy yasamkentten bildirdi, yeni gelismeler olursa ben yazarim

Hollanda'da 400 kusur vaka var ve 4 ölü var su an itibari ile. Oturdugumuz sehirde 1 vaka tespit edildi bu hafta. Annemle beraber yasiyorum. Kutuphane gorevlisiyim, hergun yuzlerce kisiyle icli disli oluyorum. Kendim icin degilde annem icin korkuyorum. 2 hafta once by-pass ameliyati oldu, bagisiklik sistemi cok zayif ve bu viruse karsi cok korunmasiz. Ben yillardir grip oldugumu bilmem, bana bulassa atlatirim ama anneme bulastirmaktan korkuyorum. Ve malesef ki Hollanda hukumeti gerekli onlemleri hala almis degil. Sonumuz Italya gibi olacak bu gidisle. Allah yardimcimiz olsun

Ya aslında yanlış duymadıysam izin alabiliyorsunuz, dün bu tip açıklamalar vardı ama hangi durumda rapor ve izinler olacaktı net olarak kalmadı aklımda.

Sağol ablacım, evet cımbızlıyım ama o cımbız evde kocaya da geçerli :))) siz yine şanslısınız bu sıfatı görmüyorsunuz ama eşim 24 saat görüyor, vah vahhh kendisi adına çok üzüldüm şu an

Kızlar kolonya almaya gittim
Market talandı
Bir büfede buldum
Büfelere bakın. Özellikle hastanelere yakın olan büfeler hasta ziyareti için bulunduruyor kolonya.

Ben kimseye öcü demedim ki niye bugün diyorum
Önlem alınacaksa illa yumurta kapı ağzına mı gelmeli dedim bende eve gidince yikaniyorum ama bu illet 3 aydır vardı niye bugün diyorum

Ablacım bende dün bakliyat aldım. Bir de sabun ve ped. Ama bunu virüs yayılır eve hapsolurum diye yapmadım. Açıkcası millet baktım talan ediyor, (ki markete yoğurt almaya gitmiştim milleti bakliyat dolu arabalarla koşarken görünce) dedim bende alayım.
Neyse benim alma sebebim 2 tane
1. Kalmayacak (yemek yapmam lazım )
2. İleride maske gibi bir makarnaya 20 lira vermemek için

Bir çok insan belki böyle düşünüyordur

Valla bilmiyorum abla onu hiç duymadım açıkcası, ama bir araştırayım izin mevzusunu..

Bir ara beni çok banlıyordun biliyorum patilibirhayat tan
Enişteye üzüldüm desem gene banlanır mıyım bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…